| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Jakość dźwięku [Pod Farm]
Zaczęty przez Nazwauzytkownikar |
7 Odpowiedzi
8 671 Wyświetleń |
wysłana przez y |
|
|
Perkusja -> Wave -> VST -> MIDI -> EZDrummer
Zaczęty przez grz_ost |
9 Odpowiedzi
8 826 Wyświetleń |
wysłana przez sinquestsound |
|
|
Superior Drummer 2.0 jak osiągnąć pewien efekt
Zaczęty przez gregorinus |
7 Odpowiedzi
7 179 Wyświetleń |
wysłana przez OfensywnyRondel |
|
|
LINE6 HD500 problem przy podłączeniu do komputera
Zaczęty przez Zanetis |
12 Odpowiedzi
8 613 Wyświetleń |
wysłana przez Art |
|
|
55 Odpowiedzi
28 607 Wyświetleń |
wysłana przez pivo |
|
|
|
Reaeq nie analizuje częstotliwości
Zaczęty przez atk570 |
3 Odpowiedzi
3 093 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
Reaper - problem z automatyką
Zaczęty przez atk570 |
4 Odpowiedzi
3 279 Wyświetleń |
wysłana przez atk570 |
|
|
Problemy z Toneportem UX1 (Gearboxem)
Zaczęty przez machloja |
1 Odpowiedzi
2 591 Wyświetleń |
wysłana przez niedziak |
|
|
Guitarface 2 - problem
Zaczęty przez kara10 |
3 Odpowiedzi
2 141 Wyświetleń |
wysłana przez karaś |
|
|
Guitar Rig 5
Zaczęty przez ozzy123 |
17 Odpowiedzi
19 892 Wyświetleń |
wysłana przez capsoft |
|
|
Co to za werbel ?
Zaczęty przez atk570 |
10 Odpowiedzi
3 386 Wyświetleń |
wysłana przez atk570 |
|
|
5 Odpowiedzi
3 792 Wyświetleń |
wysłana przez benkai |
|
|
|
problem z wave-ami po wrzuceniu do cubase
Zaczęty przez xenn |
2 Odpowiedzi
2 615 Wyświetleń |
wysłana przez xenn |
|
|
Reaper nagrywa :do góry nogami"
Zaczęty przez rafalek |
3 Odpowiedzi
3 491 Wyświetleń |
wysłana przez tonal_gravity |
|
|
Metronom VST
Zaczęty przez Mat |
2 Odpowiedzi
5 172 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Wtyczka VST imitująca Resonance i Presence 5150
Zaczęty przez grz_ost |
4 Odpowiedzi
4 183 Wyświetleń |
wysłana przez ChopZeWsi |
|
|
Szukam brzmienia pianina i syntezatorów
Zaczęty przez bandit112 |
2 Odpowiedzi
3 157 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
Fajna darmowa wtyka od sound toys
Zaczęty przez walus349 |
3 Odpowiedzi
3 140 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
Jak uzyskać więcej przestrzeni w miksie ?
Zaczęty przez atk570 |
3 Odpowiedzi
4 110 Wyświetleń |
wysłana przez myheaven |
|
|
zapowiedź symulacji engla
Zaczęty przez mattuck |
10 Odpowiedzi
6 565 Wyświetleń |
wysłana przez mattuck |
|
|
Kontrolowanie wyświetlania PDF przez MIDI
Zaczęty przez Ajbi7 |
3 Odpowiedzi
2 897 Wyświetleń |
wysłana przez Ajbi7 |
|
|
Softube - Metal Amp Room
Zaczęty przez Mat |
1 Odpowiedzi
2 775 Wyświetleń |
wysłana przez mattttam |
|
|
26 Odpowiedzi
16 209 Wyświetleń |
wysłana przez Pneumonia2 |
|
|
|
Jak ogarnąć ten miks ?
Zaczęty przez atk570 |
8 Odpowiedzi
8 013 Wyświetleń |
wysłana przez atk570 |
|
|
Użycie TSE xX0 w Cubase
Zaczęty przez xaperfly |
3 Odpowiedzi
2 958 Wyświetleń |
wysłana przez xaperfly |
|
|
38 Odpowiedzi
24 290 Wyświetleń |
wysłana przez Rot |
|
|
|
Toontrack EZmix 2
Zaczęty przez matisq |
17 Odpowiedzi
12 029 Wyświetleń |
wysłana przez Filun |
|
|
Amplitube 3 i problem.
Zaczęty przez ePeeL |
16 Odpowiedzi
9 123 Wyświetleń |
wysłana przez Gveir |
|
|
SD 2.3.1 METAL FOUNDRY
Zaczęty przez brain666dead |
1 Odpowiedzi
2 564 Wyświetleń |
wysłana przez Josef |
|
|
VST - emulator piezo / acoustic
Zaczęty przez lupus |
3 Odpowiedzi
4 273 Wyświetleń |
wysłana przez mattuck |
|
|
32 Odpowiedzi
16 770 Wyświetleń |
wysłana przez escape_artist |
|
|
|
Trilian - pytanie do tych co używali :)
Zaczęty przez ukasheq |
2 Odpowiedzi
1 779 Wyświetleń |
wysłana przez qqryq |
|
|
Line 6 POD FARM 2 presety
Zaczęty przez Marency |
1 Odpowiedzi
12 950 Wyświetleń |
wysłana przez Yony |
|
|
5 Odpowiedzi
4 297 Wyświetleń |
wysłana przez pivo |
|
|
|
TSE x50 v1.0!! :D
Zaczęty przez fraunos |
3 Odpowiedzi
3 390 Wyświetleń |
wysłana przez ChopZeWsi |
|
|
Darmowy Driver i inne dobra od Native Instruments
Zaczęty przez necrox |
1 Odpowiedzi
2 602 Wyświetleń |
wysłana przez OfensywnyRondel |
|
|
2 Odpowiedzi
3 187 Wyświetleń |
wysłana przez sinquestsound |
|
|
|
Cubase + wiele wtyczek
Zaczęty przez Rames |
20 Odpowiedzi
10 763 Wyświetleń |
wysłana przez Frantick |
|
|
Cubase + Waves = problem
Zaczęty przez Mat |
4 Odpowiedzi
4 470 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Imperial - nowa skórka do REAPERa
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
1 Odpowiedzi
4 463 Wyświetleń |
wysłana przez mlodysatan |
|
|
EZDrummer + Cubase 5
Zaczęty przez bizonio666 |
6 Odpowiedzi
6 103 Wyświetleń |
wysłana przez Intruz_PL |
|
|
Reaper- problem
Zaczęty przez Sulphur |
3 Odpowiedzi
4 365 Wyświetleń |
wysłana przez escape_artist |
|
|
Seraph Recordings - ciekawe sample bębnów
Zaczęty przez mondomg |
8 Odpowiedzi
6 943 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
Presety do Addictive Drums - gdzie znajdę?
Zaczęty przez davidsantana27 |
6 Odpowiedzi
3 437 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
Valve Emulation, Tape Emulation
Zaczęty przez Mat |
0 Odpowiedzi
1 415 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Testy kilku ampsimow
Zaczęty przez Matt-Carnage « 1 2 3 » |
58 Odpowiedzi
32 509 Wyświetleń |
wysłana przez sinquestsound |
|
|
0 Odpowiedzi
1 242 Wyświetleń |
wysłana przez grrr |
|
|
|
vst 32/64 bit?
Zaczęty przez indyk |
8 Odpowiedzi
8 330 Wyświetleń |
wysłana przez Leon |
|
|
presonus nie widzi nowych wtyczek
Zaczęty przez blackdahlia |
0 Odpowiedzi
2 074 Wyświetleń |
wysłana przez blackdahlia |
|
|
Cubase 5 - problem
Zaczęty przez erraser |
1 Odpowiedzi
3 860 Wyświetleń |
wysłana przez g-zs |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 100 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta