Autor Wątek: Home recording na linuxie...  (Przeczytany 12112 razy)

Offline maclaren2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: Home recording na linuxie...
« Odpowiedź #50 30 Lip, 2013, 23:41:43 »
Po prostu wkurza mnie bez sensowne krytykanctwo Appla, szczególnie przez osoby które nigdy go nie miały. Moim zdaniem Apple jest zdecydowanie bardziej niezawodnym sprzętem niż Windows i tyle. A teraz

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Home recording na linuxie...
« Odpowiedź #51 31 Lip, 2013, 08:00:49 »
A mnie fanatyczne podnoszenie Apple do rangi bóstwa.
 Masz problem Apple go rozwiąże.

Temat - Mam problem z gitara
Pedał - ja mam aj-fona i nie mam problemów



Temat - Mam problem z POD-em
Pedał - ja mam i-PAD i nie mam problemów



Gówno kogo obchodzi co macie, my mamy coś innego i o tym piszemy.


Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: Home recording na linuxie...
« Odpowiedź #52 31 Lip, 2013, 11:36:16 »
Spoiler

IMO Mac'a docenia się dopiero w momencie, w którym spierdolisz koncert/sesję nagraniową, bo twój wspaniały Win7 dał dupy, i jesteś XXXXzł w plecy. Ilu z was, krytykujących Apple, było w takiej sytuacji? Ja byłem, dlatego gdybym miał jeszcze raz stawać na scenie i wykonywać muzę przy użyciu lapka - byłby to tylko i wyłącznie Mac. I to jest moje, podparte autopsją, zdanie, i kurwa żaden (żodyn?) mi nie powie, że mam myśleć inaczej (że tak nawiążę do ostatniego zdania Dmaligatora).

A że do użytku kurwa domowego albo nawet biurowego, gdzie możesz sobie pozwolić na 30 minut grzebania w systemie wystarczy lapek na Windows XP z c2d i 2gb ramu to chyba każdy głupi wie.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Home recording na linuxie...
« Odpowiedź #53 31 Lip, 2013, 11:48:04 »
Spoiler

IMO Mac'a docenia się dopiero w momencie, w którym spierdolisz koncert/sesję nagraniową, bo twój wspaniały Win7 dał dupy, i jesteś XXXXzł w plecy. Ilu z was, krytykujących Apple, było w takiej sytuacji? Ja byłem, dlatego gdybym miał jeszcze raz stawać na scenie i wykonywać muzę przy użyciu lapka - byłby to tylko i wyłącznie Mac. I to jest moje, podparte autopsją, zdanie, i kurwa żaden (żodyn?) mi nie powie, że mam myśleć inaczej (że tak nawiążę do ostatniego zdania Dmaligatora).

A że do użytku kurwa domowego albo nawet biurowego, gdzie możesz sobie pozwolić na 30 minut grzebania w systemie wystarczy lapek na Windows XP z c2d i 2gb ramu to chyba każdy głupi wie.

To jest chyba najsensowniejszy argument przemawiający do mnie(chociaż nie wierzę,że japka się nie psujo czasem) - szkoda, że tak mało osób go przytacza :)

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: Home recording na linuxie...
« Odpowiedź #54 31 Lip, 2013, 12:19:21 »
Założę się, że się psujo i to często. Acz chodzi tu o proporcję. Kiedy na 10 "crashy" (albo innych problemów, np. z obsługą USB) Windowsa występuje jedna, albo i zero wyjebek Mac'a, to już o czymś świadczy - oczywiście w kontekście zastosowań profesjonalnych, bo IMO do tego jest Mac. Sam leję czytając teksty typu: "mój MacBook Air w zestawie z najnowszym iPadem doskonale nadają się do pisania mojego bloga, robienia 'prasówki' i obrobienia trzech zdjęć do blogalbumu" (parafraza autentycznej wypowiedzi znanego w światku lifestyle'owego blogera; przez grzeczność nie przytoczę nazwy bloga). 

Swoją drogą, temat mnie zainspirował i chyba zainstaluję na starym laptopie linucha celem małego eksperymentu z nagraniami. :)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Home recording na linuxie...
« Odpowiedź #55 31 Lip, 2013, 18:09:12 »
Do zastosowań profesjonalnych to jak najbardziej idealny byłby dedykowany komputero-interfejs, który byłby zoptymalizowany pod dany soft i nie byłby w stanie obsługiwać absolutnie niczego innego.

Swoją drogą, temat mnie zainspirował i chyba zainstaluję na starym laptopie linucha celem małego eksperymentu z nagraniami. :)

Nie rób tego. ;p

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
30061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lis, 2008, 19:55:45
wysłana przez Dexterek
New Way Home

Zaczęty przez utarefson Muzyka

2 Odpowiedzi
1880 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2009, 00:06:48
wysłana przez lord_awesomeguy
7 Odpowiedzi
2337 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2010, 12:59:03
wysłana przez mlodysatan
8 Odpowiedzi
3693 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2012, 13:12:53
wysłana przez Musza
0 Odpowiedzi
1850 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2012, 20:12:04
wysłana przez MMAchu