Autor Wątek: The Public Sorrows - Home Recording  (Przeczytany 2339 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
The Public Sorrows - Home Recording
« 18 Mar, 2010, 13:35:50 »
Witam znow wszystkich

Panowie tutaj chcialem wam przedstawic jak na razie dwa kawalki mojej drugiej kapelki - ktorej jestem zalozycielem - ktora niedlugo zawita do studia aby nagrac first demo.
Nagrania przez POD XTL i DFH na Reaperze oraz CoolEdit i oczywiscie moj REK 7 string  :devil:
Nie ma masteringu ze wzgledow takich ze nie umiem jeszcze tego w ogole robic, a jak na razie nie mam czasu zeby sie tego uczyc :)
Kawalki ze tak powiem w beta wersji zawsze moze cos sie zmienic :)

http://soundcloud.com/MLODYSATAN

Pozdro i milego sluchania oraz szargania moich wypocin :P
« Ostatnia zmiana: 18 Mar, 2010, 13:39:11 wysłana przez mlodysatan »

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Ale masz bajzel w tej perce :D Perkusista tak nie zagra w niektórych partiach. I chyba trochę nierówno, nie garki ale Ty. Generalnie inaczej się słucha jak jest kapela cała, no i koncept dziwny, nakombinowane za dużo. Nie wiem też, po co zmieniasz brzmienie bębnów pomiędzy zwrotką a refrenem.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
No rewelki nie ma ;) Gitarkę zdałoby się nastroić :)
mniut i piah

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Tak jak pisalem to nagrywalem w domciu i nie rowno moze byc bo nagrane tak zeby wokal sobie pocwiczyl :P Co do kombinacji nie jest az tak przekombinowane :) Gitara strojona w drop A i A# zamiast B, wiec tu moze mala poprawka dla was, ze tak to moze brzmiec :P Dwa stare struny ktore niestety tak brzmialy. Ogolem jak pisalem kawalki to zarys, jak wejdziemy do studia i nagramy to podrzuce wszystko co mamy :)

Pozdro

Edit:
Dale nie chodzilo mi zeby rewelka w tych kawalkach byla :D Poprostu gram to co czuje i tu jest to co bujnie i cos co porwie :) jak bede mial sprzet to nawet lekko elektroniki sie w nich znajdzie i jakis tam psychodelek  :D
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2010, 11:13:18 wysłana przez mlodysatan »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Tak jak pisalem to nagrywalem w domciu i nie rowno moze byc bo nagrane tak zeby wokal sobie pocwiczyl :P Co do kombinacji nie jest az tak przekombinowane :) Gitara strojona w drop A i A# zamiast B, wiec tu moze mala poprawka dla was, ze tak to moze brzmiec :P Dwa stare struny ktore niestety tak brzmialy. Ogolem jak pisalem kawalki to zarys, jak wejdziemy do studia i nagramy to podrzuce wszystko co mamy :)

niewazne jak sie stroisz, do rzy czy do y. wioslo nie stroi tak czy srak. a tak poza tym to nie wiem po co sie chwalic czyms co jest krzywo i niestrojace, skoro jak dobrze rozumiem - mozesz to zrobic rowno i strojace :D
Łe tej.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Ja sie nie chwale :P Poprsotu wrzucilem bo i tak to mialem na serwie wiec nic mi nie szkodzi :)
Bedzie calosc nagrana studyjnie to wrzuce i zrobie edycje tego topica :)
Pozdro

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nie bierz tego za czepianie sie, ale po prostu nie kumam po co chwalic sie czyms, czym sie nie ma co chwalic, bo nie jest na 100% twoich mozliwosci. skoro juz cos robic, to nie na odpierdol, a jak juz trzeba to nie ma co tego pokazywac. dalbys to rowno i nastrojone, to gadalibysmy o muzyce a nie o tym ze jest krzywo.
Łe tej.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
dom?n dla mnie to nie jest czepianie sie :) poprsotu mowicie co slyszycie i to wlasnie jest moim zdaniem najwazniejsza rzecz jaka sie powinno uslyszec od kogos z zewnatrz :P Nagram w studiu i wrzuce i bedzie wtedy rozmowa o muzyce :)

Dzieki za info panowie :)
Pozdro

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1508 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2008, 23:25:18
wysłana przez motyl
13 Odpowiedzi
2310 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2011, 16:14:00
wysłana przez mlodysatan
8 Odpowiedzi
3693 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2012, 13:12:53
wysłana przez Musza
0 Odpowiedzi
1850 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2012, 20:12:04
wysłana przez MMAchu
55 Odpowiedzi
12114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2013, 18:09:12
wysłana przez pivo