| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Reaper 0.999 sie do czegoś nadaje ?
Zaczęty przez sharpi |
24 Odpowiedzi
16 470 Wyświetleń |
wysłana przez CmnD |
|
|
Ownhammery
Zaczęty przez mattuck |
0 Odpowiedzi
1 221 Wyświetleń |
wysłana przez mattuck |
|
|
Windows 7 64bit + Podfarm
Zaczęty przez RadomirRadke |
9 Odpowiedzi
8 279 Wyświetleń |
wysłana przez guitarmajster |
|
|
Scuffham S-Gear 2
Zaczęty przez pinki66 |
0 Odpowiedzi
2 328 Wyświetleń |
wysłana przez pinki66 |
|
|
5 Odpowiedzi
4 562 Wyświetleń |
wysłana przez escape_artist |
|
|
|
Reaper+EZ Drummer triole
Zaczęty przez rafalek |
11 Odpowiedzi
4 583 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Cubase + 11R = totalna masakra...
Zaczęty przez lupus |
14 Odpowiedzi
5 131 Wyświetleń |
wysłana przez Rames |
|
|
Convolver dla Foobara
Zaczęty przez Aston |
6 Odpowiedzi
4 573 Wyświetleń |
wysłana przez Sulphur |
|
|
Guitar Pro 6 - Jak przyblizyc widok?
Zaczęty przez bandit112 |
22 Odpowiedzi
11 334 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
VST - fortepian
Zaczęty przez sharpi |
13 Odpowiedzi
10 124 Wyświetleń |
wysłana przez g-zs |
|
|
XP 64 Profesional
Zaczęty przez mattuck |
11 Odpowiedzi
3 720 Wyświetleń |
wysłana przez mattuck |
|
|
Reaper zamula komputer
Zaczęty przez rafalek |
4 Odpowiedzi
4 227 Wyświetleń |
wysłana przez KykuPL |
|
|
Tremolo/Kill switch - jak ustawić
Zaczęty przez Gutek |
6 Odpowiedzi
4 888 Wyświetleń |
wysłana przez Gutek |
|
|
Wah w Pod-Farmie
Zaczęty przez Nazwauzytkownikar |
3 Odpowiedzi
2 909 Wyświetleń |
wysłana przez samuraj_jack |
|
|
Tworzenie muzy bez wiosła ;)
Zaczęty przez sharpi |
12 Odpowiedzi
9 433 Wyświetleń |
wysłana przez Bjørn |
|
|
opinia o drum presecie
Zaczęty przez OfensywnyRondel |
2 Odpowiedzi
3 643 Wyświetleń |
wysłana przez dan777 |
|
|
Logic Studio
Zaczęty przez danati |
12 Odpowiedzi
12 907 Wyświetleń |
wysłana przez danati |
|
|
Reaper - dwie ścieżki na jednym ampsimie
Zaczęty przez Zelman |
8 Odpowiedzi
8 407 Wyświetleń |
wysłana przez Stivo2005 |
|
|
Wycena niezbędnych programów itp. dla studia domowego.
Zaczęty przez danati |
19 Odpowiedzi
18 642 Wyświetleń |
wysłana przez danati |
|
|
render pod wodą
Zaczęty przez sify11 |
4 Odpowiedzi
2 243 Wyświetleń |
wysłana przez sify11 |
|
|
Jaki radzicie kontroler midi?
Zaczęty przez danati |
4 Odpowiedzi
5 828 Wyświetleń |
wysłana przez danati |
|
|
Syntezator
Zaczęty przez bandit112 |
4 Odpowiedzi
4 267 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
Studio one 2 - najniższy poziom wiedzy
Zaczęty przez danati |
9 Odpowiedzi
9 088 Wyświetleń |
wysłana przez danati |
|
|
spowalnianie ścieżek w reaperze
Zaczęty przez mattuck |
2 Odpowiedzi
3 346 Wyświetleń |
wysłana przez mattuck |
|
|
Minimoog-V Original za darmo
Zaczęty przez kermcio |
9 Odpowiedzi
4 392 Wyświetleń |
wysłana przez g-zs |
|
|
Podobne DAW'y do Reapera?
Zaczęty przez ukasheq |
11 Odpowiedzi
6 536 Wyświetleń |
wysłana przez hck |
|
|
E W Hardcore Bass
Zaczęty przez jaca2303 |
4 Odpowiedzi
3 195 Wyświetleń |
wysłana przez jaca2303 |
|
|
SSD 4 EX - mapa midi oraz presety !
Zaczęty przez ukasheq |
0 Odpowiedzi
1 662 Wyświetleń |
wysłana przez ukasheq |
|
|
7 Odpowiedzi
5 511 Wyświetleń |
wysłana przez sylkis |
|
|
|
vst klawisze itp
Zaczęty przez crowley |
5 Odpowiedzi
5 093 Wyświetleń |
wysłana przez samuraj_jack |
|
|
Reaper - zatrzymanie i ponowne nagranie
Zaczęty przez Anvil |
2 Odpowiedzi
3 539 Wyświetleń |
wysłana przez mlodysatan |
|
|
VST - a real time.
Zaczęty przez Stivo2005 |
4 Odpowiedzi
3 636 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
problem z addictive drums
Zaczęty przez crowley |
16 Odpowiedzi
10 479 Wyświetleń |
wysłana przez 13 |
|
|
VSTi - Chór
Zaczęty przez sharpi |
4 Odpowiedzi
3 799 Wyświetleń |
wysłana przez sharpi |
|
|
0 Odpowiedzi
2 062 Wyświetleń |
wysłana przez KykuPL |
|
|
|
TSE X40
Zaczęty przez OfensywnyRondel |
6 Odpowiedzi
4 559 Wyświetleń |
wysłana przez dan777 |
|
|
Tone Port i latencja
Zaczęty przez Patyk |
16 Odpowiedzi
9 044 Wyświetleń |
wysłana przez Patyk |
|
|
Darmowy odpowiednik EZ-Drummer
Zaczęty przez sharpi |
3 Odpowiedzi
4 061 Wyświetleń |
wysłana przez matisq |
|
|
pytanie do kogoś kto zna się na cubase
Zaczęty przez terrormuzik |
4 Odpowiedzi
4 616 Wyświetleń |
wysłana przez terrormuzik |
|
|
4 Odpowiedzi
6 676 Wyświetleń |
wysłana przez motyl |
|
|
|
syntezator gitary basowej
Zaczęty przez crowley |
3 Odpowiedzi
4 057 Wyświetleń |
wysłana przez Winged |
|
|
Reaper renderuje zabezpieczone pliki
Zaczęty przez rafalek |
7 Odpowiedzi
2 808 Wyświetleń |
wysłana przez rafalek |
|
|
reaper playback icons gone!
Zaczęty przez sify11 |
3 Odpowiedzi
1 323 Wyświetleń |
wysłana przez Dexterek |
|
|
Moje odpowiedzi impulsowe
Zaczęty przez lord_awesomeguy « 1 2 » |
39 Odpowiedzi
14 974 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
GR5 na laptopie
Zaczęty przez howitsmade |
9 Odpowiedzi
5 436 Wyświetleń |
wysłana przez howitsmade |
|
|
Reaper + Line6; Zepsułem coś
Zaczęty przez thornado2 |
3 Odpowiedzi
3 307 Wyświetleń |
wysłana przez thornado2 |
|
|
Reaper - problem z ustaleniem foleru nagrywnia
Zaczęty przez hcXkid |
3 Odpowiedzi
5 187 Wyświetleń |
wysłana przez hcXkid |
|
|
8 Odpowiedzi
4 706 Wyświetleń |
wysłana przez Stivo2005 |
|
|
|
Sposób na nagrywanie przez line in na słabej karcie
Zaczęty przez hck |
7 Odpowiedzi
6 053 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
[Reaper 4.0] master volume dla kilku ścieżek
Zaczęty przez sify11 |
9 Odpowiedzi
6 171 Wyświetleń |
wysłana przez Dexterek |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 100 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta