| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
VST'eki wieszają się w Reaperze ! Nid help !
Zaczęty przez ukasheq |
5 Odpowiedzi
5 135 Wyświetleń |
wysłana przez domas |
|
|
29 Odpowiedzi
14 685 Wyświetleń |
wysłana przez Thoth |
|
|
|
TSE X50 Beta
Zaczęty przez OfensywnyRondel « 1 2 » |
34 Odpowiedzi
21 391 Wyświetleń |
wysłana przez Konrad_89 |
|
|
Co zrobić, żeby pozbyć się clipowania?
Zaczęty przez Vlad The Vampire |
7 Odpowiedzi
9 513 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
reaper 'odwrotny trigger'
Zaczęty przez karaś |
1 Odpowiedzi
2 663 Wyświetleń |
wysłana przez firejump |
|
|
Bas VSTi
Zaczęty przez OfensywnyRondel « 1 2 » |
26 Odpowiedzi
19 826 Wyświetleń |
wysłana przez scar1192 |
|
|
Granie z ambientami na żywo (Ableton Live)
Zaczęty przez are_you_me |
14 Odpowiedzi
11 217 Wyświetleń |
wysłana przez are_you_me |
|
|
3 Odpowiedzi
7 782 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
|
Acid 4 + Focusrite Saffire 6 USB = latencja...
Zaczęty przez psk53 |
2 Odpowiedzi
5 591 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
5150 i 6505 ampsim test
Zaczęty przez majkelk |
10 Odpowiedzi
9 733 Wyświetleń |
wysłana przez majkelk |
|
|
Reaper z pod farm 2
Zaczęty przez PJ_SF |
10 Odpowiedzi
9 122 Wyświetleń |
wysłana przez PJ_SF |
|
|
Małe porównanie kompresorów sumy
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
14 Odpowiedzi
10 822 Wyświetleń |
wysłana przez utarefson |
|
|
Density mkII (freeware)
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
7 Odpowiedzi
5 300 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
5 Odpowiedzi
3 785 Wyświetleń |
wysłana przez PJ_SF |
|
|
|
AD + midi = bez plastiku? (Reaper)
Zaczęty przez ukasheq |
18 Odpowiedzi
11 714 Wyświetleń |
wysłana przez Rachet |
|
|
FL studio jak nagrać kilka ścieżek VST?
Zaczęty przez jacamanster |
3 Odpowiedzi
7 642 Wyświetleń |
wysłana przez Jakub_Z. |
|
|
Symfoniczne VSTi
Zaczęty przez Jakub_Z. |
14 Odpowiedzi
9 821 Wyświetleń |
wysłana przez Matt-Carnage |
|
|
Midi w DAW <=> tabulatury
Zaczęty przez hitchcock |
2 Odpowiedzi
3 037 Wyświetleń |
wysłana przez OfensywnyRondel |
|
|
Reaper + EZX Claustrophobic = błąd.
Zaczęty przez kaczorblb |
8 Odpowiedzi
6 130 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
Opóźnienia VST w Cubase
Zaczęty przez jacamanster |
8 Odpowiedzi
9 491 Wyświetleń |
wysłana przez jacamanster |
|
|
Ignite Amps TS-999 "SubScreamer"
Zaczęty przez mleko |
1 Odpowiedzi
2 559 Wyświetleń |
wysłana przez g-zs |
|
|
Cubase 5 - Problem z dźwiękiem
Zaczęty przez mediacast |
1 Odpowiedzi
6 678 Wyświetleń |
wysłana przez coin777 |
|
|
VST do podstawiania sampli perkusyjnych
Zaczęty przez ukasheq |
3 Odpowiedzi
4 782 Wyświetleń |
wysłana przez damiansx |
|
|
Mokafix Audio FREE VST
Zaczęty przez KykuPL |
0 Odpowiedzi
3 034 Wyświetleń |
wysłana przez KykuPL |
|
|
TSE B.O.D. (Bass OverDrive) by Onqel RELEASED
Zaczęty przez KykuPL |
2 Odpowiedzi
3 905 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
Symulacja Maxcon OD-808 Overdrive
Zaczęty przez damiansx |
13 Odpowiedzi
7 500 Wyświetleń |
wysłana przez Matt-Carnage |
|
|
EZ drummer oraz Repaer
Zaczęty przez PJ_SF |
5 Odpowiedzi
5 649 Wyświetleń |
wysłana przez Yony |
|
|
Reaper & EZDrummer
Zaczęty przez mlodysatan |
16 Odpowiedzi
16 264 Wyświetleń |
wysłana przez mlodysatan |
|
|
Shitowe brzmienie
Zaczęty przez OfensywnyRondel |
17 Odpowiedzi
19 436 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
VST do symulowania basowych gratów
Zaczęty przez Grzysiu |
16 Odpowiedzi
8 179 Wyświetleń |
wysłana przez bald |
|
|
Szum z ampów VST
Zaczęty przez Wilk |
10 Odpowiedzi
6 859 Wyświetleń |
wysłana przez Vertigo |
|
|
Porównanie 10 emulacji JCM 800
Zaczęty przez Bielack |
0 Odpowiedzi
2 980 Wyświetleń |
wysłana przez Bielack |
|
|
52 Odpowiedzi
36 616 Wyświetleń |
wysłana przez jaca2303 |
|
|
|
opoznienie przy nagrywaniu MIDI USB
Zaczęty przez Lechu_ |
2 Odpowiedzi
7 647 Wyświetleń |
wysłana przez Lechu_ |
|
|
4 Odpowiedzi
6 121 Wyświetleń |
wysłana przez Wybielacz666 |
|
|
|
OVERLOUD TH2 Released
Zaczęty przez KykuPL |
3 Odpowiedzi
4 027 Wyświetleń |
wysłana przez mleko |
|
|
Problem z nagrywaniem [EZDrummer, FL Studio]
Zaczęty przez Rumak |
2 Odpowiedzi
5 442 Wyświetleń |
wysłana przez Rumak |
|
|
Nowe wtyczki
Zaczęty przez damiansx |
4 Odpowiedzi
3 817 Wyświetleń |
wysłana przez damiansx |
|
|
problem z lepou le cab
Zaczęty przez bloodrafko |
6 Odpowiedzi
4 059 Wyświetleń |
wysłana przez bloodrafko |
|
|
3 Odpowiedzi
5 604 Wyświetleń |
wysłana przez kristoff13 |
|
|
|
Problem z EMG podczs nagrywania.
Zaczęty przez mickthompson |
5 Odpowiedzi
2 418 Wyświetleń |
wysłana przez coin777 |
|
|
Ignite Amps NRR1
Zaczęty przez damiansx |
7 Odpowiedzi
4 367 Wyświetleń |
wysłana przez mleko |
|
|
guitar pro 5- problem
Zaczęty przez terrormuzik |
10 Odpowiedzi
10 316 Wyświetleń |
wysłana przez coin777 |
|
|
BBE plugins?
Zaczęty przez mleko |
2 Odpowiedzi
2 446 Wyświetleń |
wysłana przez Wilk |
|
|
kumputer do nagrywania cleanów
Zaczęty przez terrormuzik |
10 Odpowiedzi
5 541 Wyświetleń |
wysłana przez Leon |
|
|
Reaper i AD drums trzeszczy
Zaczęty przez mleko |
2 Odpowiedzi
3 945 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
mała prośba do kogoś kto ma gitar pro 6
Zaczęty przez terrormuzik |
3 Odpowiedzi
3 317 Wyświetleń |
wysłana przez anton |
|
|
27 Odpowiedzi
10 820 Wyświetleń |
wysłana przez Widek |
|
|
|
JUż jest !!! ;)
Zaczęty przez damiansx |
0 Odpowiedzi
2 684 Wyświetleń |
wysłana przez damiansx |
|
|
Poszukuje dwóch efektów VST.
Zaczęty przez Grzgrz |
8 Odpowiedzi
5 352 Wyświetleń |
wysłana przez Musza |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 100 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta