| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Cubase 5 - problem z MIDI
Zaczęty przez g-forest |
5 Odpowiedzi
8 796 Wyświetleń |
wysłana przez majkelk |
|
|
Zamiana sesji PROTOOLS na CUBASE
Zaczęty przez indabrain |
21 Odpowiedzi
10 381 Wyświetleń |
wysłana przez wuj Bat |
|
|
[FAQ] Odpowiedzi impulsowe
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
12 Odpowiedzi
16 345 Wyświetleń |
wysłana przez mleko |
|
|
Padł addivtive drums i h*j + pytanie o best DAW for me
Zaczęty przez mleko |
8 Odpowiedzi
6 621 Wyświetleń |
wysłana przez Bielack |
|
|
Hammondy i różne synth-horror-dzwieki poszukiwane.
Zaczęty przez Grzgrz |
5 Odpowiedzi
5 393 Wyświetleń |
wysłana przez Omlet |
|
|
Diezel V30 - Impulsy
Zaczęty przez g-zs |
3 Odpowiedzi
5 631 Wyświetleń |
wysłana przez coin777 |
|
|
Programy nie przechwytują dźwięku
Zaczęty przez zuosiej |
5 Odpowiedzi
5 121 Wyświetleń |
wysłana przez zuosiej |
|
|
ToneVampIRe_1.00-impulsy
Zaczęty przez CTH |
4 Odpowiedzi
6 063 Wyświetleń |
wysłana przez mlodysatan |
|
|
LeGION - kolejny plugin LePou
Zaczęty przez deely |
8 Odpowiedzi
7 993 Wyświetleń |
wysłana przez Matt-Carnage |
|
|
Perkusje VSTi
Zaczęty przez Dexterek |
12 Odpowiedzi
9 848 Wyświetleń |
wysłana przez Widek |
|
|
metronom vst
Zaczęty przez terrormuzik |
10 Odpowiedzi
11 944 Wyświetleń |
wysłana przez maarioo |
|
|
Jak wyciągnąć wokal z nagrania?
Zaczęty przez Mat |
4 Odpowiedzi
8 086 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
pianino/fortepian- vsti ,darmowe.
Zaczęty przez hofiman |
22 Odpowiedzi
21 733 Wyświetleń |
wysłana przez Mick |
|
|
Overloud TH1
Zaczęty przez fireboy |
2 Odpowiedzi
7 461 Wyświetleń |
wysłana przez dan777 |
|
|
61 Odpowiedzi
42 911 Wyświetleń |
wysłana przez Junia |
|
|
|
Nie-przester. VST poszukuje.
Zaczęty przez Grzgrz |
2 Odpowiedzi
3 481 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
Antress Modern Plugins (freeware)
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
6 Odpowiedzi
5 838 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
tabulatury na 8 strun
Zaczęty przez terrormuzik |
11 Odpowiedzi
6 479 Wyświetleń |
wysłana przez mlodysatan |
|
|
IK Multimedia AmpliTube 3
Zaczęty przez kiebitz |
7 Odpowiedzi
8 145 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
Nowość od LePou - LeXTAC
Zaczęty przez mickthompson |
14 Odpowiedzi
11 348 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
TSE X30 (freeware)
Zaczęty przez lord_awesomeguy « 1 2 » |
28 Odpowiedzi
17 133 Wyświetleń |
wysłana przez Tolein |
|
|
Wyłączenie sygnały dry przy monitorowaniu
Zaczęty przez Leon |
5 Odpowiedzi
3 754 Wyświetleń |
wysłana przez Leon |
|
|
Ulubione darmowe wtyczki VST/VSTi
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
5 Odpowiedzi
16 391 Wyświetleń |
wysłana przez Tolein |
|
|
Broomstick Bass
Zaczęty przez october |
21 Odpowiedzi
18 990 Wyświetleń |
wysłana przez Bielack |
|
|
13 Odpowiedzi
10 896 Wyświetleń |
wysłana przez Frantick |
|
|
|
14 Odpowiedzi
6 698 Wyświetleń |
wysłana przez Dale Cooper |
|
|
|
Szukam efektu Whammy
Zaczęty przez deely |
6 Odpowiedzi
5 442 Wyświetleń |
wysłana przez Grzgrz |
|
|
Drum Tracking / Triggering / Sample
Zaczęty przez deely |
4 Odpowiedzi
4 705 Wyświetleń |
wysłana przez deely |
|
|
kompresja a jakość
Zaczęty przez terrormuzik « 1 2 » |
40 Odpowiedzi
22 301 Wyświetleń |
wysłana przez Semedi |
|
|
alternatywa dla pod farm
Zaczęty przez terrormuzik |
6 Odpowiedzi
10 474 Wyświetleń |
wysłana przez Tomek Martyniak |
|
|
Amplitube 3
Zaczęty przez fireboy |
3 Odpowiedzi
4 752 Wyświetleń |
wysłana przez g-zs |
|
|
EWQL Symphonic Orchestra Free
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
17 Odpowiedzi
10 578 Wyświetleń |
wysłana przez Budzan |
|
|
'synchronizacja' obrazu z midi?
Zaczęty przez karaś |
0 Odpowiedzi
1 284 Wyświetleń |
wysłana przez karaś |
|
|
HELP Ableton nie widzi mi Addictive Drums
Zaczęty przez Page_Hamilton |
14 Odpowiedzi
10 857 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
Problemy z samplerami itp
Zaczęty przez Xboard |
8 Odpowiedzi
6 049 Wyświetleń |
wysłana przez Xboard |
|
|
Globalny equalizer (graficzny lub parametryczny)
Zaczęty przez BartekL |
10 Odpowiedzi
6 671 Wyświetleń |
wysłana przez dan777 |
|
|
33 Odpowiedzi
22 111 Wyświetleń |
wysłana przez Page_Hamilton |
|
|
|
Wtyczki dla wokalistów??
Zaczęty przez robflyh |
4 Odpowiedzi
3 973 Wyświetleń |
wysłana przez Page_Hamilton |
|
|
Paul's Extreme Sound Stretch (freeware)
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
2 Odpowiedzi
3 442 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
GTR Solo od Waves'a - FREE na 1 rok!!!
Zaczęty przez spitfire1980 |
1 Odpowiedzi
2 808 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
Gitarka + komp
Zaczęty przez robflyh |
13 Odpowiedzi
7 541 Wyświetleń |
wysłana przez mondomg |
|
|
LePou LE456 (freeware)
Zaczęty przez lord_awesomeguy « 1 2 » |
30 Odpowiedzi
18 440 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
LePou HyBrit Series (freeware)
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
10 Odpowiedzi
5 549 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
FerricTDS (freeware)
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
9 Odpowiedzi
3 284 Wyświetleń |
wysłana przez Tadeo |
|
|
Jaki limiter VST ?
Zaczęty przez maślak |
18 Odpowiedzi
12 863 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
Jaki tuner VST?
Zaczęty przez mondomg |
13 Odpowiedzi
13 612 Wyświetleń |
wysłana przez Leon |
|
|
POD FARM- zginęły mi presety.. (?!)
Zaczęty przez terrormuzik |
8 Odpowiedzi
6 148 Wyświetleń |
wysłana przez terrormuzik |
|
|
LiquidSonics Reverberate LE & Filtrate LE
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
7 Odpowiedzi
6 270 Wyświetleń |
wysłana przez lord_awesomeguy |
|
|
Nuendo- problem z latencją
Zaczęty przez terrormuzik |
14 Odpowiedzi
11 017 Wyświetleń |
wysłana przez terrormuzik |
|
|
Darmowa wtyczka VSTi podobna do EZ Drummer
Zaczęty przez lord_awesomeguy |
14 Odpowiedzi
19 935 Wyświetleń |
wysłana przez levistraus |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 100 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta