Autor Wątek: problem z addictive drums  (Przeczytany 4487 razy)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
problem z addictive drums
« 13 Maj, 2012, 19:17:56 »
po wrzuceniu perkusji w midi , addictive czyta sygnaly nie tak jak powinien czyli zamiast rida napierdala hihat a zamiast hihatu werbel lub jakiś krowi dzwonek etc, co muszę  przestawić aby ad czytał midi tak jak należy , bo trochę wkurwia tak naprawdę przedstawianie każdego sygnału pokolei.
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #1 13 Maj, 2012, 21:10:01 »
W addictive drums jest inna mapa midi, w pdfie załączonym do programu powinieneś mieć gdzie co się znajduje.
nie lubie placki

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #2 13 Maj, 2012, 21:41:13 »
A nie wystarczy użyć MIDI w GM?

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #3 13 Maj, 2012, 21:44:31 »
Napisz czy pomogło.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #4 15 Maj, 2012, 12:58:38 »
panowie, wchodząc w beats nie mam w ogóle żadnych opcji jedynie mam tu favorites i midi library , mam wersje tego AD 1.0 co jest z tym badziewiem?
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #5 15 Maj, 2012, 15:39:02 »
Daj jakiś mail to wyślę ci pomoc. :P
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2012, 21:47:57 wysłana przez Trzynasty »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #6 15 Maj, 2012, 21:48:18 »
Już się poprawiłem. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #7 15 Maj, 2012, 21:52:27 »
Daj jakiś mail to wyślę ci crack.
i pewnie za to krope dostałeś

Myślałem, że jak się jest dzieckiem Jeszua, to się ma dożywotną permisję od Boga na podpierdalanie oprogramowania.

Przepraszam Cię, Trzynasty, jeśli chodziło Ci o coś innego, ale nie mogłem się, kuźwa, powstrzymać.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #8 15 Maj, 2012, 21:57:15 »
Myślałem, że jak się jest dzieckiem Jeszua, to się ma dożywotną permisję od Boga na podpierdalanie oprogramowania.

Przepraszam Cię, Trzynasty, jeśli chodziło Ci o coś innego, ale nie mogłem się, kuźwa, powstrzymać.

Nie ma za co przepraszać, ja w zasadzie bardzo rzadko się gniewam. Dobrze, że wyrzuciłeś to z siebie, takie długo skrywane negatywne emocje mogą zrobić wiele złego. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #9 15 Maj, 2012, 22:09:29 »
Nie ma za co przepraszać, ja w zasadzie bardzo rzadko się gniewam. Dobrze, że wyrzuciłeś to z siebie, takie długo skrywane negatywne emocje mogą zrobić wiele złego. :P

Przeprosiłem tylko na wypadek, gdyby nie chodziło o kradzież, tylko o jakiś myk z crackiem na legalnym oprogramowaniu, który np. naprawia błąd lepiej niż łatka oficjalna. Jeśli natomiast rzeczywiście chciałeś koledze pomóc w zajebaniu softu, to wszystko gra, bawcie się dalej, tylko nie zapomnijcie się wyspowiadać. End of topik.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #10 15 Maj, 2012, 22:17:18 »
Co to znaczy "zgrywać cwaniaczka"? Bo chcę pomóc człowiekowi z forum rozwiązać problem? Możesz mnie odbierać jak ci się żywnie podoba, ale aluzje do "żydowskiej literatury fantasy" zostaw sobie.
Na bank będzie z pożytkiem dla nas obu. Chyba, że interesuje cię debata na temat tejże literatury, to załóż odpowiedni topic, z przyjemnością wykażę jak bardzo się mylisz.
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2012, 22:19:53 wysłana przez Trzynasty »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #11 15 Maj, 2012, 22:42:11 »
Słyszałeś jakąś produkcję z mojej ręki gdzie użyłem A.D.?? Może ktoś z twoich znajomych słyszał?? Ty zapewne używasz tylko legalnego oprogramowania... ja przynajmniej mam na tyle odwagi, żeby nazywać rzeczy po imieniu.
No cóż, zarobiłem krope, i na serio nie wiedziałem za co, bo nie palę głupa, że płacę 10K za legalne oprogramowanie.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #12 15 Maj, 2012, 22:58:47 »
Cytuj
Tak, używam legalnego oprogramowania. Freeware, Reaper, trochę niedrogich płatnych wtyczek, sporo NFRek za testy.
a Ty zaproponowałeś publicznie na forum przesłanie komuś cracka, to się dystrybucja nielegalnego oprogramowania nazywa. jesteś złodziejem i jesteś z tego dumny


W takim razie proponuję żebyś pomógł koledze, i zaproponował jakieś darmowe, legalne oprogramowanie, będzie z tego dużo pożytku. Na razie to tylko czytam jaki to jesteś wyfafany, może policz ilu z twoich forumowych znajomych jedzie na nielegalnym oprogramowaniu, jakoś przełykasz to bez większej spinki, ale tu kuje cię podpis i opis, nie?
Czekałeś tylko na okazję, żeby móc wkręcić szpilę. No i dobrze. Może należy mi się. Konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #13 16 Maj, 2012, 00:01:01 »
W takim razie proponuję żebyś pomógł koledze, i zaproponował jakieś darmowe, legalne oprogramowanie, będzie z tego dużo pożytku. Na razie to tylko czytam jaki to jesteś wyfafany, może policz ilu z twoich forumowych znajomych jedzie na nielegalnym oprogramowaniu, jakoś przełykasz to bez większej spinki, ale tu kuje cię podpis i opis, nie?
Czekałeś tylko na okazję, żeby móc wkręcić szpilę. No i dobrze. Może należy mi się. Konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

forumowi koledzy się z tym nie afiszują, więc ciężko by mi było wyliczyć. nie ukrywam, że relatywizm moralny w wydaniu ludzi obnoszących się tym szczególnym rodzajem przekonań religijnych kole mnie w oczy szczególnie.

a to co robi ten (Hello)Cthulhu po lewej? :D
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2012, 00:05:13 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #14 16 Maj, 2012, 00:27:52 »
W takim razie proponuję żebyś pomógł koledze, i zaproponował jakieś darmowe, legalne oprogramowanie, będzie z tego dużo pożytku. Na razie to tylko czytam jaki to jesteś wyfafany, może policz ilu z twoich forumowych znajomych jedzie na nielegalnym oprogramowaniu, jakoś przełykasz to bez większej spinki, ale tu kuje cię podpis i opis, nie?
Czekałeś tylko na okazję, żeby móc wkręcić szpilę. No i dobrze. Może należy mi się. Konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

forumowi koledzy się z tym nie afiszują, więc ciężko by mi było wyliczyć. nie ukrywam, że relatywizm moralny w wydaniu ludzi obnoszących się tym szczególnym rodzajem przekonań religijnych kole mnie w oczy szczególnie.

a to co robi ten (Hello)Cthulhu po lewej? :D

(o Cthulhu) jak to fikcyjna postać literacka :)

jak to!?  :o
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #15 28 Maj, 2012, 16:00:00 »
Jak zawsze w temacie zrobił się śmietnik bo więcej tu dopierdalaczy niż ludzi mających o czymkolwiek pojęcie a jedyne co potrafią napisać to pojazdy po ludziach którzy chcą w jakiś sposób pomoc no bo to przecież takie zajebiste 8) a więc trzynasty dzięki za pomoc problem tkwił w tym że miałem jakąś spierdoloną wersje 1.0 więc kupiłem 1.5 wrzuciłem patcha i zgodnie z twoimi wskazówkami wszystko śmiga
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: problem z addictive drums
« Odpowiedź #16 28 Maj, 2012, 17:22:42 »
No i git! Trochę źle się wyraziłem, bo chodziło mi o legalną nakładkę, czyli potocznie mówiąc patch, który jest powszechnie dostępny, więc burdel w temacie to moja wina.

No nic, ważne że działa.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
6703 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2010, 21:08:57
wysłana przez mondomg
2 Odpowiedzi
3032 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Paź, 2010, 22:18:40
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
1691 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2012, 23:32:54
wysłana przez bandit112
3 Odpowiedzi
2008 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Mar, 2015, 16:54:55
wysłana przez Mat
Free VSTi drums

Zaczęty przez OMSON Software

2 Odpowiedzi
2933 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2016, 11:23:03
wysłana przez Aremenius