| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Reaper lub line 6 problem- no coś tu nie trybi
Zaczęty przez crowley |
6 Odpowiedzi
4 949 Wyświetleń |
wysłana przez crowley |
|
|
Waves Gift Code 50$
Zaczęty przez Mahezan |
0 Odpowiedzi
2 516 Wyświetleń |
wysłana przez Mahezan |
|
|
Cubase - automatyczne zaznaczanie wielu regionów
Zaczęty przez chronix1 |
0 Odpowiedzi
2 003 Wyświetleń |
wysłana przez chronix1 |
|
|
Obniżenie stroju gitar - VST
Zaczęty przez bonedeth |
24 Odpowiedzi
13 900 Wyświetleń |
wysłana przez bonedeth |
|
|
Metronom pc programowwany
Zaczęty przez Zenon |
3 Odpowiedzi
2 345 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
VST klawisze, syntezatory i inne takie
Zaczęty przez Amal_68 |
20 Odpowiedzi
16 603 Wyświetleń |
wysłana przez myheaven |
|
|
34 Odpowiedzi
23 413 Wyświetleń |
wysłana przez The Moonshiner |
|
|
|
Brak dźwięku z Reapera.
Zaczęty przez sonjaczki |
10 Odpowiedzi
10 830 Wyświetleń |
wysłana przez 13 |
|
|
Studio One 2 - problem z odtwarzaniem nagranego utworu
Zaczęty przez Thomas |
2 Odpowiedzi
3 553 Wyświetleń |
wysłana przez Thomas |
|
|
Toontrack - presety
Zaczęty przez OMSON |
2 Odpowiedzi
4 182 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
Reaper jak zagęścić siatkę
Zaczęty przez rafalek |
2 Odpowiedzi
4 460 Wyświetleń |
wysłana przez rafalek |
|
|
Studio One - Tempo
Zaczęty przez edy |
5 Odpowiedzi
4 660 Wyświetleń |
wysłana przez edy |
|
|
beatcraft i guitar rig
Zaczęty przez snapkejs |
1 Odpowiedzi
2 224 Wyświetleń |
wysłana przez Zelman |
|
|
JAk dodać Drum MAp do Reapera
Zaczęty przez statki |
4 Odpowiedzi
6 407 Wyświetleń |
wysłana przez statki |
|
|
Autotune albo inny stroik
Zaczęty przez Amal_68 |
2 Odpowiedzi
3 358 Wyświetleń |
wysłana przez sqby |
|
|
Toneforge Ben Bruce
Zaczęty przez Ewolter |
1 Odpowiedzi
1 985 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Free VSTi drums
Zaczęty przez OMSON |
2 Odpowiedzi
4 976 Wyświetleń |
wysłana przez Aremenius |
|
|
Nagrywanie gitary i EZdrummer 2
Zaczęty przez Pior |
22 Odpowiedzi
15 304 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
Konwersja stereo do mono (wav)
Zaczęty przez Mat |
9 Odpowiedzi
6 172 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Jak pozbyc sie poglosu z nagrania
Zaczęty przez Mat |
4 Odpowiedzi
4 915 Wyświetleń |
wysłana przez fk |
|
|
9 Odpowiedzi
6 261 Wyświetleń |
wysłana przez Czak Noris |
|
|
|
[K] Guitar Pro 6
Zaczęty przez 13 |
0 Odpowiedzi
2 724 Wyświetleń |
wysłana przez 13 |
|
|
Duża paczka imupsów
Zaczęty przez Mat |
5 Odpowiedzi
5 035 Wyświetleń |
wysłana przez lordgreg33 |
|
|
Reaper - Transponowanie. Help!
Zaczęty przez 13 |
4 Odpowiedzi
4 810 Wyświetleń |
wysłana przez 13 |
|
|
3 Odpowiedzi
4 567 Wyświetleń |
wysłana przez Franq |
|
|
|
Ampeg SVT-VR
Zaczęty przez OMSON |
0 Odpowiedzi
2 241 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
Vadim Taranov Ampsims - Bardzo spoko :D
Zaczęty przez sinquestsound |
4 Odpowiedzi
4 277 Wyświetleń |
wysłana przez sinquestsound |
|
|
Reaper - nagle zżarł cały procek
Zaczęty przez guitarfreak |
15 Odpowiedzi
7 314 Wyświetleń |
wysłana przez frost07 |
|
|
Grupowanie gitar w reaperze - problem
Zaczęty przez siedemdrutów |
9 Odpowiedzi
6 216 Wyświetleń |
wysłana przez Amal_68 |
|
|
Ciężka rozkmina: Dysk SSD vs. instrumenty VST i latencja
Zaczęty przez kaz |
6 Odpowiedzi
7 808 Wyświetleń |
wysłana przez przemak |
|
|
TSE x50 2.0
Zaczęty przez ChopZeWsi |
8 Odpowiedzi
6 781 Wyświetleń |
wysłana przez ChopZeWsi |
|
|
mama kup mi !
Zaczęty przez rockstarzzz2 |
13 Odpowiedzi
4 861 Wyświetleń |
wysłana przez wojasheck |
|
|
Projekty Cubase 7 Windows na Mac-a.
Zaczęty przez Ledjent |
0 Odpowiedzi
3 545 Wyświetleń |
wysłana przez Ledjent |
|
|
29 Odpowiedzi
19 438 Wyświetleń |
wysłana przez lolo3d |
|
|
|
0 Odpowiedzi
2 408 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
|
Addictive Drums 2 + Cubase 5 problem
Zaczęty przez statki |
3 Odpowiedzi
3 642 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Metal Foundry - multitrack
Zaczęty przez crowley |
3 Odpowiedzi
3 089 Wyświetleń |
wysłana przez Marency |
|
|
Rozne formaty MIDI w instrumentach VST, jak to ogarnac?
Zaczęty przez Mat |
16 Odpowiedzi
7 881 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Cubase LE 5
Zaczęty przez florekd80 |
4 Odpowiedzi
2 917 Wyświetleń |
wysłana przez florekd80 |
|
|
Lekcje przez Skype - jak?
Zaczęty przez bleedinhammer |
7 Odpowiedzi
5 765 Wyświetleń |
wysłana przez mastEr_eXplorer |
|
|
Cubase 5.1 - Problem z dużym zużyciem procesora
Zaczęty przez danio482 |
7 Odpowiedzi
5 332 Wyświetleń |
wysłana przez danio482 |
|
|
Ignite Amps Emissary ampsim
Zaczęty przez ChopZeWsi |
0 Odpowiedzi
2 447 Wyświetleń |
wysłana przez ChopZeWsi |
|
|
Audacity - problem z eksportem
Zaczęty przez Mat |
2 Odpowiedzi
4 035 Wyświetleń |
wysłana przez capsoft |
|
|
Peavey szykuję konkurencje dla kempera ;)
Zaczęty przez Zomballo |
3 Odpowiedzi
4 633 Wyświetleń |
wysłana przez gizmi7 |
|
|
darmowy syntezator perkusji - MT Power Drum Kit 2
Zaczęty przez eventched |
2 Odpowiedzi
3 709 Wyświetleń |
wysłana przez eventched |
|
|
5 Odpowiedzi
5 685 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
|
Nuendo - podsłuch "spodniej" ścieżki
Zaczęty przez Coby Dick |
0 Odpowiedzi
1 819 Wyświetleń |
wysłana przez Coby Dick |
|
|
MIDI nie stroi? [Logic Pro X]
Zaczęty przez Mat |
10 Odpowiedzi
6 943 Wyświetleń |
wysłana przez rusiu |
|
|
Anal-og z cyfrą czyli Wesołych Świąt!
Zaczęty przez matisq |
4 Odpowiedzi
4 837 Wyświetleń |
wysłana przez matisq |
|
|
Darmowy soft od NI
Zaczęty przez rusiu |
2 Odpowiedzi
4 321 Wyświetleń |
wysłana przez rusiu |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 100 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta