Autor Wątek: Kemper Profiling Amplifier - GDZIE KUPIĆ?  (Przeczytany 5102 razy)

Offline mbaton

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Kemper Profiling Amplifier - GDZIE KUPIĆ?
« 26 Lut, 2015, 20:10:02 »
Witam, jestem zainteresowany kupnem tego wzmacniacza. Gdzie ja go mogę dostać?:D Da się zauważyć, że jest coraz droższy(?). Używek nigdzie nie ma, ani na polskich serwisach, ani na niemieckich/brytyjskich. Nigdy wcześniej się nim nie interesowałem, dlatego nie jestem w stanie sobie odpowiedzieć na pytanie - czy często zdarzają się używki tego cuda?
W polskich sklepach, gdzie na stronach istnieje niższa cena niż u producenta nie są zaktualizowane informacje, a w rzeczywistości tego nie można dostać w żadnym z nich, sprowadzić też już ciężko, chyba że prosto od producenta, bo jak mówią ten sam postanowił sprzedawać swoje produkty.
Jak z thomannem? Napisałem do nich maila, ciekawe czy u nich również Kemperów już nie ma. Bo o rzetelność firmy chyba nie muszę się martwić i śmiało mogę przelać im te 6,5k? Nigdy nie robiłem tam zakupów.

Warto przeczekać jakiś czas i zaczaić się na jakąś używkę zza granicy? Czy jest to zjawisko baaardzo rzadkie i jednak trzeba pogodzić się z nie małym kosztem? Bardzo przydałby mi się na kwiecień;d

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Thomannowi można zaufać. Zawsze możesz zapłacić przy odbiorze w PLN.

Offline mbaton

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Thomannowi można zaufać. Zawsze możesz zapłacić przy odbiorze w PLN.

A oni będą chcieli mi zaufać wysyłając tak drogi sprzęt za pobraniem do Polszy? ;)
Przy którejś formie płatności tam widziałem, że i kopie dowodu chcą, za pobraniem nic takiego nie ma. Po prostu zamawiam i czekam, płacę dopiero kurierowi?

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven


Thomannowi można zaufać. Zawsze możesz zapłacić przy odbiorze w PLN.

A oni będą chcieli mi zaufać wysyłając tak drogi sprzęt za pobraniem do Polszy? ;)
Przy którejś formie płatności tam widziałem, że i kopie dowodu chcą, za pobraniem nic takiego nie ma. Po prostu zamawiam i czekam, płacę dopiero kurierowi?

Ale w czym rzecz? To chcesz kupić w końcu czy nie? Zawsze możesz sprzęt zwrócić i zwrócą Ci kasę. Po co te kombinacje?

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
W polskich sklepach, gdzie na stronach istnieje niższa cena niż u producenta nie są zaktualizowane informacje, a w rzeczywistości tego nie można dostać w żadnym z nich, sprowadzić też już ciężko, chyba że prosto od producenta, bo jak mówią ten sam postanowił sprzedawać swoje produkty.

No. To na stronę kempera wio! Nawet statek w cenie. 60 ełuro różnicy w stosunku do Thomanna, ale skoro z Thomanna nie chcesz...

https://shop.kempermusic.com/int-en/kemper/profiler/276/profiler-power-head?c=92

Wydaje mi się, że Kemper jest tak zajebiście porządną firmą, że zapakują Ci to w schron atomowy i dodatkowo w misia koala a przyniesie Ci to człowiek, który zwykle zajmuje się malowaniem wydmuszek. Więc płać i nie pierdol :*
« Ostatnia zmiana: 27 Lut, 2015, 07:45:40 wysłana przez Ajbi7 »

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Thomann to jest duża i solidna firma. Pełen pakiet. Szybka wysyłka, informacje i numer przesyłki. Ostatnio mi nawet ulotki do domu przysyłają. 1500euro to też nie są jakieś kosmiczne pieniądze w DE. Poza tym jakoś sobie nie wyobrażam, że nagle Thomann zawija kasę i nie wysyła towaru. He.
007

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ten wmacniacz wzmacniacz wzmacniacz Możesz smiało kupować na tumanie. Pytasz sie czy Tuman zaufa i wyśle sprzet za pobraniem. Czy Ty są dzisz ze kurier odda Tobie sprzet bez kasy ?

Zakładam ze wiesz co kupujesz.

Offline mbaton

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Dzięki za odpowiedzi :)

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
wmacniacz wzmacniacz wzmacniacz

Nooo powerheada można tak nazwać... Pomijając już fakt, że Kemper sam nazwał urządzenie Profiling Amplifier, także wersję bez wzmacniacza, a z tego co pamiętam ze szkoły, to tłumacząc na nasze to nic innego, jak Wzmacniacz Profilujący. Oczywiście, że to technicznie preamp, nie ma o czym dyskutować.

Ale używanie czcionki 40pt żeby wytknąć tak straszny błąd jakiemuś gościowi... Wow. Groźnie. Ale co ja tam wiem :*

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ajbi-sept. niby gaduła jesteś, a jak byśik ci pierwszy ras tutej bywał.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Hahaha no fakt :-[ ciągle mylę rzeczywistość z sevenstringiem, kurwa. ;-)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Z założenia to nie jest wzmacniacz profilujący tylko profiler  wzmacniaczy.
Co do czcionki i czy groźnie to faktycznie nic nie wiesz ;)

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Z założenia to nie jest wzmacniacz profilujący tylko profiler  wzmacniaczy.
Co do czcionki i czy groźnie to faktycznie nic nie wiesz ;)

Wtedy byłoby Amplifier Profiler. Ale co kogo to gówno obchodzi, nie ma w ogóle o czym mówić.

Jestem nowociotą i się nie znam, zamykam ryj i idę płakać w kąt, bo mnie nie lubią na sevenstringu :-X
« Ostatnia zmiana: 27 Lut, 2015, 16:44:25 wysłana przez Ajbi7 »

Offline Wizard

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Poczekaj, na razie się nie obrażaj. Wobec mnie też tu stosowano mobbing pisemny i żyję, a mam mniej postogodzin od Ciebie nabitych. Kup se ten "wzmacniacz" i Twoje życie stanie się ciekawsze. KPA się notorycznie rozwija, wypuszczają nowe update'y, jakiś sterownik nożny chyba ostatnio, naklejki jakieś dają czasem. Fajny sprzęt. Tylko uważaj na najnowszy firmware 3.0 chyba. Ponoć blue screen of death powoduje. W każdym razie Tumana się nie bój. Zostawiłem u nich już równowartość nowego malucha i jeszcze problemu nie miałem z nimi (oni ze mną też nie).

Offline mbaton

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Z tym sklepem to napisałem tylko w celu potwierdzenia jego rzetelności. Szczerze mówiąc bardziej mnie interesowało czy często pojawiają się tego używki lub gdzie należy szukać go najtaniej, aaaaaa nuż ktoś chciałby sprzedać;)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Z tym sklepem to napisałem tylko w celu potwierdzenia jego rzetelności. Szczerze mówiąc bardziej mnie interesowało czy często pojawiają się tego używki lub gdzie należy szukać go najtaniej, aaaaaa nuż ktoś chciałby sprzedać;)
Używki są, ale raczej rzadko. Daj ogłoszenie na giełdzie i niech wisi, poszperaj po portalach aukcyjnych, forach, itp. Daj sobie trochę czasu (no chyba że jest ostry gasssss) - jak się nic nie trafi i jesteś pewny sprzętu to Thomann i jazda. Powodzenia :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
100 Odpowiedzi
53654 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 22:46:46
wysłana przez Vertigo
111 Odpowiedzi
65682 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 20:25:40
wysłana przez domas
298 Odpowiedzi
193859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555
71 Odpowiedzi
29257 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2018, 11:22:22
wysłana przez The Moonshiner
7 Odpowiedzi
4021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper