Autor Wątek: [NAD] Tajna Broń III Rzeszy - Kemper Profiling Amplifier  (Przeczytany 65694 razy)

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
W kolorze czarnym nie jest aż tak brzydki  ;)

Ciekawe czy pojawi się w wersji rack.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
moja nowa torebkie od HESU :)

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

I wygodnie się nosi? Bo w sumie Kemper jest mega lekki w porównaniu do wzmaka lampowego...
B ( o ) ( o ) B S

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Wygodne, dzisiaj wziąłem na próbę, case w lewą rekę, Kemper na ramię i hopsa w tany. Co prawda przez czerwony kolor ludzie myślą, że jestem ratownikiem.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Co prawda przez czerwony kolor ludzie myślą, że jestem ratownikiem.

+200 do rwania na miescie:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Jako, że zagrałem już parę prób z Kemperem i ALTO TS115a, mogę śmiało powiedzieć, że był to zajebisty krok.
Brak drugiej rzężącej 412 na sali sprawił, że nagle zrobiło się więcej przestrzeni i można słyszeć muzykę a nie ją czuć. Jest bardziej sterylnie ale ja w poważaniu mam furkoczące nogawki i takie tam sprawy. Ważne żeby było słychać dokładnie co gram, łatwiej dzięki temu pracować na próbie, można wychwycić błędy.
Staram się namówić drugiego gitarzystę na porzucenie 412EVH+EVH5150III 100 wat (to monstrum to jakiś pojeb robił, na próbie jest on rozkręcony na 0,75/10 i moim zdaniem już jest za głośno) i pojscie w cyfrową stronę. Jest z nim zżyty co prawda i ciężko pewnie będzie ale też powiedział, że gdyby było go stać to by miał obydwie opcję i tyle.
Mam nadzieję, że niedługo przekabacę basistę też na nagłośnienie FRFR i sobie zrobimy miniscene w salce :)

Posty połączone: 26 Paź, 2012, 14:01:35
Jako, że zagrałem już parę prób z Kemperem i ALTO TS115a, mogę śmiało powiedzieć, że był to zajebisty krok.
Brak drugiej rzężącej 412 na sali sprawił, że nagle zrobiło się więcej przestrzeni i można słyszeć muzykę a nie ją czuć. Jest bardziej sterylnie ale ja w poważaniu mam furkoczące nogawki i takie tam sprawy. Ważne żeby było słychać dokładnie co gram, łatwiej dzięki temu pracować na próbie, można wychwycić błędy.
Staram się namówić drugiego gitarzystę na porzucenie 412EVH+EVH5150III 100 wat (to monstrum to jakiś pojeb robił, na próbie jest on rozkręcony na 0,75/10 i moim zdaniem już jest za głośno) i pojscie w cyfrową stronę. Jest z nim zżyty co prawda i ciężko pewnie będzie ale też powiedział, że gdyby było go stać to by miał obydwie opcję i tyle.
Mam nadzieję, że niedługo przekabacę basistę też na nagłośnienie FRFR i sobie zrobimy miniscene w salce :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 813
Ostatnie dwie próby miałem tą opcje - wszyscy w mixer i jazda na przody. Rewelacja , wszystko dobrze słychać , jest niespotykana selektywność i brak zbędnego hałasu. + 1 do tej opcji :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
no ;]

W dupe lampy i paczki ;]
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A jak sie Alto spisuje? Powiedz cos wiecej, sam jestem na etapie szukania naglosnienia do PODa.

A wlasnie, co z basistami? Wiadomo, ze nikt ich nie lubi, pytanie czy jest jakas dla nich opcja typu POD + FRFR? A moze cos innego niz POD? Co jest dostepne? Takie Alto jak Ty masz da rade z basowymi dzwiekami niskostrojonego napierdalatora? :)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Tak, daje rade o czym juz wyzej napisalem.

Alto daje radę sobie z 8mką wiec z basem na pewno też.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zomb paczki nie widzę ;D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
my tez od paru prób gramy wszyscy w mikser i na wzmacniacz słychawkowy (ciche próby :P)
i to co piszą koledzy wyżej - selektywność, wszystko słychać, nawet błędy :P
no i głowa Cie nie napierdala od hałasu :)
i always go full retard

Zomballo

  • Gość
Zomb paczki nie widzę ;D
Papier i wstążka nie wyszły na X-rayu :/

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
my tez od paru prób gramy wszyscy w mikser i na wzmacniacz słychawkowy (ciche próby :P)
i to co piszą koledzy wyżej - selektywność, wszystko słychać, nawet błędy :P
no i głowa Cie nie napierdala od hałasu :)
A możesz napisać coś więcej? Jak to wszystko podpinacie, jaki wzmak słuchawkowy itd. Może np. w nowym temacie - ciche próby?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ano mamy se mikser:
http://www.behringer.com/EN/Products/UB1204-PRO.aspx
z niego sygnał idzie do wzmacniacza:
http://www.behringer.com/EN/Products/HA400.aspx
i na słuchawki.

a do miksera gitara z poda, bas z poda wokal prosto i jedynie perka akustyczna (ale jest skutecznie wygłuszana słuchawkami)
i always go full retard

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Taką właśnie mam i bardzo sobie chwalę.

Posty połączone: 30 Paź, 2012, 09:30:31
W Amp Factory wydano "metal pack" - coś czuję, że się na dniach na to wykosztuje bo profil 6505, który u nich kupiłem jest zajebisty a tutaj jest tego trochę więcej.

http://www.theampfactory.com/bundles/

« Ostatnia zmiana: 30 Paź, 2012, 09:30:31 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Dzięki uprzejmosci Aurora Studio mam nowe profile EVH 5150 z paczkami Aurory ;]
Brzmi przekurwiscie ;]
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Dzięki uprzejmosci Aurora Studio mam nowe profile EVH 5150 z paczkami Aurory ;]
Brzmi przekurwiscie ;]


Też sie jaram, ale PROOOOOBKIIIIIIIIII III!!!!!!!!!!!:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
nagram cos dzisiaj/w weekend :P
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Taką właśnie mam i bardzo sobie chwalę.

Posty połączone: 30 Paź, 2012, 09:30:31
W Amp Factory wydano "metal pack" - coś czuję, że się na dniach na to wykosztuje bo profil 6505, który u nich kupiłem jest zajebisty a tutaj jest tego trochę więcej.

http://www.theampfactory.com/bundles/


Fajna sprawa. Szkoda ze do PODa nie ma takich rzeczy w necie (custom tone pomijam)...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
W sobotę ograłem Kempera podłączonego do szerokopasmowej kolumny, wraz z potworkiem jakim był half stack EVH 5150. Zestaw Kemper+kolumna zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie niż lampowy piec (!) i nieważne czy był to podłączony Lotharowy Ibanez RG 7680 z Painkillerem czy mój RG 7620 z EMG, który się popsuł i nie stroił. Możliwości tego tostera są tak ogromne, że przekonałem się do takiego rozwiązania. Sama kolumna też spisała się świetnie- duża moc, ładne brzmienie, do tego dochodzi niska waga oraz atrakcyjna cena. Kto lubi się lansować ciężkim, drogim i lampowym sprzętem niech przy nim pozostanie, kto nie jest w stanie wychwycić różnic płynących z wysokiej klasy cyfrowych zabawek niech przesiada się na takie rozwiązanie jak Lothar, bo to robi robotę. Po prostu ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Kurde - chyba też trzeba to będzie ograć!... Bo my z Niedziu mamy podobne preferencje ;).
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Co śmieszniejsze, grałem na profilu EVH, który stał obok i było to zdecydowanie fajniejsze brzmienie niż oryginał ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
tylko, że profil był robiony na 50W a obok stał 100w potwór, którego nie da  się rozkrecic bo by nas przydmuchnelo do sciany ;)

Ale profilowane są oczywiscie niebieskie kanaly, bo do rytmicznego grania sa zdecydowanie lepsze niz czerwone ;]
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
W sobotę ograłem Kempera podłączonego do szerokopasmowej kolumny, wraz z potworkiem jakim był half stack EVH 5150. Zestaw Kemper+kolumna zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie niż lampowy piec (!) i nieważne czy był to podłączony Lotharowy Ibanez RG 7680 z Painkillerem czy mój RG 7620 z EMG, który się popsuł i nie stroił.


Kilka dni wcześniej ogrywałem podobne zestawy (prawie bo wzmak był EVH50 a nie 100, ale grałem m.in. na gitarze Lothara) i miałem przeciwne odczucia. Ale mam troche inny gust muzyczny i ni ejestem wielkim fanem grania w drop Ź.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
100 Odpowiedzi
53660 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 22:46:46
wysłana przez Vertigo
298 Odpowiedzi
193903 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555
71 Odpowiedzi
29259 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2018, 11:22:22
wysłana przez The Moonshiner
7 Odpowiedzi
4021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper
15 Odpowiedzi
5102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2015, 19:36:03
wysłana przez Nightmarishreaper