Autor Wątek: [FAQ] Sciaganie sprzetu z USA  (Przeczytany 179926 razy)

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Odp: [FAQ] Sciaganie sprzetu z USA
« Odpowiedź #50 13 Wrz, 2010, 13:52:46 »
No taki lajf  :/  W tym miejscu jeszcze raz podkreśle, że te niby 150euro wolne od cła to bzdura typowa dla naszego kraju. Tzn. faktycznie cło płacimy powyżej tej kwoty, ale VAT płaci się już od 45euro w góre.
Leweoczkomisiarysia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
26191 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2009, 11:00:27
wysłana przez leszekblues
50 Odpowiedzi
37430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2009, 13:39:04
wysłana przez pele
12 Odpowiedzi
16325 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2010, 23:15:21
wysłana przez mleko
10 Odpowiedzi
8844 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2012, 22:10:55
wysłana przez Zbir
14 Odpowiedzi
13078 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2012, 22:56:15
wysłana przez gitzenon