Autor Wątek: New Mod Day - AriniAudio Individual Superlux HD 668B  (Przeczytany 72308 razy)

Offline AriniAudio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
  • http://www.ariniaudio.pl/
    • AriniAudio
@sylkis

To zajebiście!

Napisz jakie masz źródła i wyjścia słuchawkowe. To ważna sprawa.

W kwestii głośnego słuchania – zwiększanie głośności oczywiście może powodować zmiany balansu tonalnego, przy czym w tych słuchawkach nie zauważyłem tego efektu. Możliwe więc, że któreś z Twoich urządzeń lekko zmienia balans przy podgłaśnianiu. Jeśli tak jest to z tego może wynikać pojawienie się pewnej ostrości.

Kuba, czy teraz już słyszysz wsystkie niuanse w miksie czy nie to zależy nie tylko słuchawek, ale od całego toru, więc po prostu nie wiem.

Tak jak zaznaczałem, wersje ekstremalna jest wprawdzie nieco jasna, ale za to cechuje się ekstremalnie wyrównaną i rozciągniętą górą z naciskiem na sam skraj pasma.

Niektórzy twierdzą, że przewody też podlegają wygrzewaniu. Osobiście w to powątpiewam i muszę uczciwie zaznaczyć, że nie wykonywałem jeszcze prób, które mogłyby to stwierdzić. Moim zdaniem słuchawki wiele już nie zmienią swojego charakteru.

@jaco

Widzisz Jacek, teraz nie musisz już tam jechać.

@niedziak

Z tego co piszesz wnioskuję, że masz sprzęt, który w wiarygodny sposób odtwarza dół pasma, średnicę, a i górę potrafi oddać. Wszystko to razem powoduje ten efekt naturalności, na który ja sam zawsze kładę szczególny nacisk.

Coś czuję, że teraz czeka Cię przez najbliższy miesiąc sporo kręcenia przy Axe-FX :D
« Ostatnia zmiana: 05 Lis, 2014, 22:43:39 wysłana przez AriniAudio »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
14261 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2012, 16:13:02
wysłana przez Aston
11 Odpowiedzi
11859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2011, 19:55:49
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
5308 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2012, 18:45:07
wysłana przez sinquestsound
2 Odpowiedzi
4964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2012, 22:20:39
wysłana przez sylkis
1 Odpowiedzi
2007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2014, 16:47:12
wysłana przez Bjørn