Autor Wątek: New Mod Day - AriniAudio Individual Superlux HD 668B  (Przeczytany 67670 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Boli mnie strasznie, ale to strasznie brak wymiennego kabla, nawet gdyby on miał trochę psuć. Tak bardzo bardzo bardzo. Ale no dobra, to w końcu do użytku w domu tylko... chcę ;)

Rozumiem że z lipniejszymi słuchawkami teraz bądź w przyszłości nie ma co się zgłaszać? ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
668b kosztuja 130pln nowki. jakos nie widze wkladania w nie jeszcze 170.
osobiscie wolalbym zakupic np akg k540. czułbym sie lżej na duży.
ale powodzenia życzę chętnym na mody :)
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Jakie zniżki, jak oferta jest tylko dla forum? XD

Ile by kosztował w takim razie kabel do MDR-1R? Może to nie jest taka abstrakcja cenowa, jakiej się spodziewałem...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Dobra, razem ze mną jest trzech Skervesenów. @commelina @wuj Bat kiedy robimy paczkę i ślemy słuchawki? :)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ej świetnie że taka fajna firma fajne rzeczy robi i w dodatku mówi głosami z zaświatów ustami usera, jak nie przymierzając Zuul, ale może ktoś by się spytał o zgodę na prowadzenie promocji swoich produktów? My na dużo pozwalamy, bo czemu nie (zwłaszcza że userzy na tym korzystają), ale wypadałoby jednak pisnąć do któregoś z adminów. KULTURY, KURWA!
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ja mam identyczne zdanie jak @sify11 na ten temat, więc chciałbym uprzejmie przeprosić za zamieszanie, i poprosić o wymiksowanie mnie z listy.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Od @AriniAudio

@sylkis  > Świetna decyzja. Tu nie chodzi do końca o to ile słuchawki kosztują, ale czy mają w sobie potencjał na znakomite brzmienie.

@gizmi7  > Tak jak było już wcześniej napisane - na temat Sony MDR-1R jeszcze będzie mowa, ponieważ to bardzo ciekawe słuchawki. Cierpliwości.

@sylkis  @wuj Bat  @commelina  @niedziak

Cieszę się z Waszych zgłoszeń i wypowiedzi, ale utrzymajmy przejrzystość wątku. Zgłoszenia kierujcie na skrzynkę Sławka @Aston

Wszystkie szczegółowe informacje jeszcze dzisiaj każda osoba otrzyma na swoją forumową skrzynkę.

Zostało jeszcze ostatnie wolne miejsce. Warto więc się pospieszyć z decyzją, ponieważ okazja przepadnie.

@Leon Bardzo się cieszę, że doceniasz moją pracę. Jeśli chodzi o tą ofertę to sprawa wyniknęła od użytkowników Forum w sposób całkowicie spontaniczny i niezaplanowany, a dodatkowo stało się to okazją aby bardzo wiele się nauczyć.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
A zmodujecie mi AKG K77 tak żeby brzmiały jak Sennheiser HD800?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
@AriniAudio nie zrozumieliśmy się. Regulamin który klepnąłeś nakłada wyraźne ograniczenia na osoby które prowadzą działalność w, że tak powiem branży. Docenianie jest milusie, ale jeśli zamierzasz dalej prowadzić tutaj swoje operacje handlowo-naukowe, to KURWA SPYTAŁBYŚ CHOCIAŻ KOGOŚ Z NAS, CZY NIE MAMY NIC PRZECIW TEMU. Mam nadzieję, że tym razem się wyraziłem wystarczająco jasno.
@Aston na wszystkie zwoje Jego Makaronowatości, przestań mówić głosami, bo to zaczyna być creepy.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Jak jest jeszcze to wolne miejsce to też bym sie załapał, tyle że słuchawki będę w stanie wysłać dopiero po 7 października. Da radę?

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Od @AriniAudio

@Leon  > Tym razem Twój komunikat jest jasny i precyzyjny. Moją ewentualną przyszłą obecność na Forum i jej formę proponuję omówić z osobą upoważnioną (np. z Tobą) po zakończeniu tej spontanicznej akcji. Na potęgę Cthulhu! :)

OK, zamykamy listę osób, które załapały się na modyfikację, jest 3 Skervesenów, @sylkis  i @jaco :

@commelina  – wersja optymalna
@niedziak  – wersja ekstremalna
@wuj Bat  – wersja optymalna
@sylkis  – wersja ekstremalna
@jaco  – wersja jeszcze do uzgodnienia

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie podoba mi się to.

Zresztą, na chuj druga część ostatniego posta? Nie mogłeś sobie tego zapisać w notatniku na pulpicie? Wydaje mi się że poza zamawiającymi reszta ma to w dupie, szczególnie Leon...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
temat jeszcze aktualny bo mnie chwilę na forum nie było?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kurde, tak zjechaliście tu te słuchawki, że aż się martwiłem, że jakiś głuchy jestem, że mi się ich fabryczne brzmienie podobało tak. A tu się okazuje, że są co najmniej dwie rewizje o bardzo odmiennym brzmieniu i ja po prostu miałem te lepsze, bardziej dobasione :) cieszy mnie to, że jednak słuch mam i że jest potencjał zajebisty w moich modluxach :D

Haha, a miałem zonka jak w ostatniej minucie ostatniej lekcji mi telefon zadzwonił i taka nowina na fajtant po całyn tygodniu :)
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2014, 15:33:33 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline AriniAudio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
  • http://www.ariniaudio.pl/
    • AriniAudio
@shitol

Niestety wszystkie 5 miejsc jest już zajętych.

@sylkis

Dzięki za wiadomości i brawa za spostrzegawczość.

@commelina , @wuj Bat, @sylkis, @niedziak , @jaco

Wszystkie słuchawki dotarły bezpiecznie. Dziękuję za sprawne wysyłki, solidne opakowania i opisanie słuchawek. Widać, że najwięcej korzystał ze swoich słuchawek Maciej :D
Słuchawki zostały posegregowane i rozebrane. Zabrałem się do pracy.

Jako pierwsze dotarły słuchawki od Kuby (@sylkis) i kiedy założyłem je żeby osłuchać to kompletnie zgłupiałem. Czy to są na pewno słuchawki, które ja znam? Tak - wyglądają identycznie i okazało się, że wszystkie podzespoły są te same. Tylko dźwięk jakiś taki inny. Słuchawki Sławka (@Aston) to słuchawki o odmiennym brzmieniu. Takim jak opisałem wcześniej – z małym twardym basem, chłodną, podkreśloną i jaskrawą średnicą oraz dużą, cykającą górą pasma. Słuchawki Kuby i jak się potem okazało, pozostałych Forumowiczów, grają dźwiękiem zupełnie innym. Jest to brzmienie z dużym i nazbyt wysokim, dudniącym basem, ciepławą średnicą i lekko schowaną, niezbyt wyartykułowaną górą pasma. SZOK, że takie różnice.

Chciałem Was uspokoić, że modyfikację prowadzę w taki sposób, żeby osiągnąć opisany wcześniej rezultat.

Będę Was informował o postępach prac na bieżąco. Pomyślałem też, że byłoby fajnie przedstawić poszczególne etapy na zdjęciach.

Chciałbym też wykonać jedną, wyjątkową wersję – Vintage Destroyed – taki słuchawkowy relic. Kto jest chętny niech pisze od razu, ponieważ będzie tylko jeden taki rodzynek.

@gizmi7, @coin777

Pojawiły się pytania o inne słuchawki. Po zakończeniu tej modyfikacji wrócimy do tego tematu.







Posty połączone: 10 Paź, 2014, 17:23:02
Na wersję Vintage Destroyed załapuje się @jaco
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2014, 17:23:02 wysłana przez AriniAudio »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Gdyby modowanie innych modeli miało sens, to ja mam jeszcze 3 pary do wykochania :D
Tylko dwie z nich to typowe na miasto i tam brak wymiennego kabla to byłaby tragedia...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Vintage Destroyed – taki słuchawkowy relic

A cio to takie? ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
A więc zanim się dowiem (a jestem za ;)), to wspomnę, że mam w zastępstwie Beyerdynamic 770 PRO i bardzo stałem się ciekaw, co to teraz będzie jak Superluxy wrócą :).
Paczki z głów!

Offline AriniAudio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
  • http://www.ariniaudio.pl/
    • AriniAudio
A więc zanim się dowiem (a jestem za ;)), to wspomnę, że mam w zastępstwie Beyerdynamic 770 PRO i bardzo stałem się ciekaw, co to teraz będzie jak Superluxy wrócą :).
Vintage Destroyed to sztuczne postarzenie wizualne słuchawek. Dlatego napisałem, że to taki słuchawkowy relic :).
Obie wersje mają szanse przebić DT 770 PRO.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Raz się żyje - niech będzie! ;)
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Obie wersje mają szanse przebić DT 770 PRO.
Więc jednak dobry interes :D Bo te DT770PRO z tego, co widzę na szybkim googlu, to tak 6-8 stówek. To nawet po zmodowaniu 668b i tak wychodzą taniej :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
No, taki był plan - budowanie na dobrej platformie wyjściowej ;). Ale tak naprawdę po prostu zobaczymy co z tego będzie :).
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Offline AriniAudio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
  • http://www.ariniaudio.pl/
    • AriniAudio
@wuj Bat

Maciej, wersja vintage-destroyed jest limitowana do jednego egzemplarza i do tego całkowicie darmowa. Pierwszy zgłosił się @jaco i ta wersja jest jego. Jednak mam dla Ciebie propozycję. Możesz też ją otrzymać, ale pod jednym warunkiem. Zamówisz pady welurowe i opiszesz jakie są różnice w komforcie użytkowania słuchawek i pod względem brzmienia. Zrobisz to w celu aby inny użytkiwnicy dowiedzieli się czy warto dokupić takie pady do tych słuchawek. Wchodzisz w ten układ?

@jaco @sylkis @wuj Bat @commelina @niedziak 

Postępy wkrótce.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
13939 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2012, 16:13:02
wysłana przez Aston
11 Odpowiedzi
11445 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2011, 19:55:49
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
5021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2012, 18:45:07
wysłana przez sinquestsound
2 Odpowiedzi
4815 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2012, 22:20:39
wysłana przez sylkis
1 Odpowiedzi
1901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2014, 16:47:12
wysłana przez Bjørn