Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372950 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #75 01 Lip, 2010, 15:08:22 »
Brzuch jest cool!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #76 01 Lip, 2010, 15:13:01 »
Brzuch jest cool!
( Obraz usunięty.)

He he, powiedz to swojej dziewczynie/chłopakowi. Moja Żona nieustannie nawołuje: bat-kaloryferek come back! Chyba w końcu się zepnę. (Brzucho u mnie nikłe, ale nie ma kaloryferka - nie ma lansu ;))
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #77 01 Lip, 2010, 15:14:37 »
Mojej kobicie to nie przeszkadza :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #78 01 Lip, 2010, 15:16:33 »
 :fotki:

:D
Paczki z głów!

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #79 01 Lip, 2010, 15:38:02 »
Mojej kobicie to nie przeszkadza :D

No tak, pomnik nad upadłym wojownikiem musi być. A baba się cieszy i z życia na pewno korzysta...

:D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #80 01 Lip, 2010, 15:47:54 »
Brzuch jest cool!
( Obraz usunięty.)
nie jest cool :D
Wydaje mi się, że lepiej raz na zawsze zrzucić brzuch :) Można to zrobić stosunkowo szybko, co z pewnością będzie sprzyjać motywacji.
O wielki lordzie zdradź nam swój sekret! :D

Ja też przynajmniej 10kg muszę "schuść" :P
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #81 01 Lip, 2010, 15:56:06 »
Ja od miesiaca rzucam zelastwem, codziennie rowerek ok 45 min, na brzuch ABS 8min i od wrzesnia basen. Wazne, ze motywacja jest, narazie dobrze idzie :) Rok temu dokladnie wychodzilem ze szpitala po hardkorowej operacji, takze nie jest zle :)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #82 01 Lip, 2010, 17:31:27 »
O wielki lordzie zdradź nam swój sekret! :D

To chyba nie jest jakiś ogromny sekret - "czyste" jedzenie, ruch i determinacja :)

Widać to na przykładzie Johna Stone:



Te dwie fotografie dzieli pół roku :) Na jego stronie (http://www.johnstonefitness.com) moża przeczytać jaką dietę miał wtedy, jakie ćwiczenia robił itp.

W ramach ciekawostki po 6 latach wrócił do początkowej wagi, tylko jakby więcej mięśni:

« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2010, 17:33:53 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #83 01 Lip, 2010, 18:25:55 »
Zgadzam się z Lordem - budowanie mięśni to masakra, za to spalanie uważam za całkiem łatwe i przyjemne ;) Najważniejsze to zmienić zwyczaje żywieniowe, utrwalić je i dalej idzie samo;)
Gdzieś początkiem maja, po kilku miesiącach budowania ważyłem ~80kg, teraz ważę 73kg.
Btw. takie plastikowe "szczypce" do mierzenia grubości tkanki tłuszczowej są zajebiście niemiarodajne - wg wskazań tego czegoś mam ~7-8% tłuszczu, wg wskazań wagi - 17%.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #84 01 Lip, 2010, 21:56:52 »
A ja muszę przytyć wszędzie poza brzuchem, fml.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #85 01 Lip, 2010, 22:16:58 »
Najgorsze jest to, że aktualnie nie mam gdzie ćwiczyć - nie chce mi się 3x w tygodniu zapieprzać 45 z buta w jedną stronę, a na bilety jakoś szkoda kasy :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #86 02 Lip, 2010, 02:16:48 »
Dla tych co nie mają za bardzo czasu (ani ochoty :D) ćwiczyć polecam dietę białkową. Dwa tygodnie, a już jest mnie 5kg mniej :).

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #87 02 Lip, 2010, 02:22:49 »
Dla tych co nie mają za bardzo czasu (ani ochoty :D) ćwiczyć polecam dietę białkową. Dwa tygodnie, a już jest mnie 5kg mniej :).

A najlepiej dietę proteinową Dukana. Kto chce schudnąć - bardzo dobra sprawa. Moja znajoma schudła 10kg w 40 dni, niećwicząc. ;)

Poza tym - bieganie, pompki, bieganie, rower, bieganie, podciąganie, bieganie, pływanie :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #88 02 Lip, 2010, 02:36:59 »
Dla tych co nie mają za bardzo czasu (ani ochoty :D) ćwiczyć polecam dietę białkową. Dwa tygodnie, a już jest mnie 5kg mniej :).

A najlepiej dietę proteinową Dukana. Kto chce schudnąć - bardzo dobra sprawa. Moja znajoma schudła 10kg w 40 dni, niećwicząc. ;)

Właśnie o tej mówię. To ta sama ;).

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #89 02 Lip, 2010, 09:21:47 »
A ja muszę przytyć wszędzie poza brzuchem, fml.

Ale wacek nie posiada komórek tłuszczowych! ;) Eee, mondo - laska z Ciebie, inwestuj więc ino w żel i błyszczący zegarek - efekt na laskach ten sam, a nie namęczysz się jak ci frustraci :D

Polecam dietę wysokoprocentową. Przestajesz myśleć o swoich brakach - i jest wesoło.

(no, dooobra - od poniedziałku biere się za robienie kaloryfa, motywujcie mnie ;))
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #90 02 Lip, 2010, 09:23:27 »
(no, dooobra - od poniedziałku biere się za robienie kaloryfa, motywujcie mnie ;))

a ja klade tapete

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #91 02 Lip, 2010, 09:28:10 »
no ja bym diete dziś zaczął, ale w niedziele wyjeżdżam i będę skazany na takie jedzenie jakie mi podadzą.
W planach mam też przynajmniej 150-200km tygodniowo rowerkiem(wcześniej z braku czasu i niesprzyjającej pogody robiłem tylko 70-80) i może siłownia(jak bede miał kase).
A teraz rower, cel na dzisiaj to minimum 50-70km. :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #92 02 Lip, 2010, 09:29:17 »
(no, dooobra - od poniedziałku biere się za robienie kaloryfa, motywujcie mnie ;))

a ja klade tapete

A tipsy też sobie zrobisz ? ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #93 02 Lip, 2010, 09:39:55 »
(no, dooobra - od poniedziałku biere się za robienie kaloryfa, motywujcie mnie ;))

a ja klade tapete

A tipsy też sobie zrobisz ? ;)

Cytat spod mojego bloku: uważaj, chujowo jest znaleźć tipsy w bigosie :D
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #94 10 Lip, 2010, 05:02:35 »
Dla tych co nie mają za bardzo czasu (ani ochoty :D) ćwiczyć polecam dietę białkową. Dwa tygodnie, a już jest mnie 5kg mniej :).

A najlepiej dietę proteinową Dukana. Kto chce schudnąć - bardzo dobra sprawa. Moja znajoma schudła 10kg w 40 dni, niećwicząc. ;)

Poza tym - bieganie, pompki, bieganie, rower, bieganie, podciąganie, bieganie, pływanie :D

Jest zajebista! Jestem na niej 3 miesiąc i z ćwiczeniami mi zeszło ok 20paru kg. Obecnie ja zmodyfikowalem (bo sama w sobie jest zabójcza dla jelit) i tracę ok 0,5 kg na dobę. Jeszcze tak z 8 kg i biere sie za budowe mieśni bo zrzucać juz nie bede miał potrzeby. Tylko pytanie od jakich ćwiczeń domowych zaczać (mam rowerek i brzuszki). Domowe dlatego że nie mam możliwosci iść na siłkę
B ( o ) ( o ) B S

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #95 10 Lip, 2010, 07:39:56 »
http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_os%C3%B3b_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych__foty_str._12-t359947.html Ja jadę na tym, bo w sumie w domu mam tylko drążek i rowerek. Nawet daje radę, jeszcze ja co drugi dzień biegam i się robi naprawdę zajebiście ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #96 10 Lip, 2010, 10:53:04 »
A mi się już odechciało :D
Za gorąco jest...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #97 10 Lip, 2010, 18:10:56 »
Nie dziwię Ci się, rano jak biegałem, to myślałem że w pewnym momencie powiem "pierdolę, idę spać". Ale dałem radę i skończyłem 6km workout :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #98 18 Sie, 2010, 00:29:38 »
Misie, używał ktoś z Was suplementów na stawy ? Mój fizjoterapeuta polecił mi poszukać sobie suplementu który miałby glukozaminę, chondroitynę i MSM... i póki co znalazłem same dla psów ;) Mam w domu nawet taki syropek, ale psu przeca podpijał nie będę. Zna ktoś środki które mają wszystkie trzy składniki?

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #99 18 Sie, 2010, 08:25:20 »
Jest coś takiego jak Animal Flex - ma wszystko czego trzeba a nawet więcej. To jest mega dawka wszystkich składników do regeneracji, naprawy stawów itd. Pudełko zawiera 44 dawki (każda po 8 kapsułek) które bierze się codziennie (czyli starcza na 44 dni). Opinie ma bardzo dobre, ale są tańsze rzeczy i wszystko zależy od tego, czy chcesz coś tak kompleksowego.

http://hellhound.pl/animal-flex-44sasz-p-1000.html