Autor Wątek: NUX Amp Academy - małe gówno, które daje rady  (Przeczytany 12874 razy)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 345
    • CTG TV
Staram się nie wrzucać tutaj za dużo moich wypocin, bo doskonale rozumiem, że moje ryło, sposób bycia i gadania może być mocno irytujący, ale...

Okazało się, że kosteczka od NUXa, naprawdę robi robote.

W skrócie:

1. interfejs audio
2. preamp
3. możliwść wyjścia xlr z IR
4. możliwość wgrywania własnych IR

https://youtu.be/fGcaOLtRr9M?t=793

Zasadniczo można na tym nagrywać, zagrać koncert i zabrać ze sobą w podróż i nie potrzeba nic więcej. Miazga.
mniut i piah

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Jak oceniasz jakość samych amp simów na tle tego co jest na dzien dzisiejszy standardem np. helix, wtyczki od Neurala itp.  Mocno gorsze ?

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 345
    • CTG TV
Na co dzień używam wtyczek Audio Assault i nie zauważyłem, żeby czegoś mi w NUXie zabrakło.
mniut i piah

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 980
Bardzo fajnie to zrobiliscie. Dobrze i na luzie oglada mi sie wasze materialy. Zero spiny.
Co do samego urzadzenia to jest przyzwoite brzmieniowo. Impuls prawie w moje gusta, ale paka nie bardzo. Tutaj to juz kwestia indywidualna.
Po mojemu ten NUX charakterem drive'u to progres w stosunku do np. JOYO PREAMP HOUSE, ktorego komprecha i chujowy klimat przsteru na probkach w necie mnie wykonczyl. Atutem NUXa sa mozliwosci i tutaj na pewno urzadzenie pozyska wielu nabywcow. Niedrogie, w miare grajace. Z calym moim arsenalem budujacym moj gain stage napewno cos bym z tego NUXa ukrecil. Jakis czas temu nawet cos udalo mi sie z Mooer ge300 to i tu by cos wyszlo. Jednakze u mnie wymiana preampu lampowego na cos takiego nie wchodzi w gre. Dla kogos kto nie chce za duzo wydac, a miec mozliwosci i przyzwoita barwe to slychac, ze urzadzenie da rade. Ogolnie spoko.
INTERSTELLAR

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 504
  • Venus as a goodboi
Wygląda na step-up względem MG-300, ciekawe czy jest różnica względem MG-30. Brzmi fajnie, zazdroszczę teraz młodym gitarzystom, że mają taki duży wybór

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 345
    • CTG TV
Wygląda na step-up względem MG-300, ciekawe czy jest różnica względem MG-30. Brzmi fajnie, zazdroszczę teraz młodym gitarzystom, że mają taki duży wybór

MG30 testujemy na dniach.
mniut i piah

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
@Dale Cooper testowales moze Strymon Iridium? Ciekawi mnie jak ten NUX w porownaniu wypada.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 345
    • CTG TV
Niestety nie.
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
82 Odpowiedzi
52630 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2010, 15:36:36
wysłana przez Draiman69
9 Odpowiedzi
7876 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2011, 14:13:00
wysłana przez Thoth
11 Odpowiedzi
14719 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2011, 19:03:13
wysłana przez BetoNova
57 Odpowiedzi
25716 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Wrz, 2011, 12:11:10
wysłana przez sylkis
46 Odpowiedzi
27518 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2012, 23:00:43
wysłana przez Yony