Autor Wątek: [bandit112] Brzmienie do oceny, pilnie potrzebne rady!  (Przeczytany 7883 razy)

bandit112

  • Gość
http://soundcloud.com/bulit000




Jak z poziomami? Nie za głośno np. gitara albo poszczególny bęben? Werbel nie za bardzo przytłumiony? Gitara nie charczy za bardzo?

Które brzmienie lepsze?
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi, 2011, 20:38:32 wysłana przez bandit112 »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
generalnie całe bebny jakies takie plastikowe, w czym robiłeś? Szkoda ze więcej blach nie daleś, zeby sie osłuchac jak to leży z czyms więcej. Stopa zdecydowanie za głośno w sotsunku do reszty i nie wiem czy dobrze slyszalem, ale troche za duzo poglosu na bębnach jak dla mnie

gitara - za dużo gainu, za mało środka, brzmienie dla mnie zbyt kartonowe, nie lubie takiej żylety i zalatuje mi latami 90 ;)
B ( o ) ( o ) B S

bandit112

  • Gość
Bębny pod względem kompozycyjnym leżą ponieważ robiłem byle jak na szybko, chodzi mi tylko o brzmienie. Robione w ezDrummerze.

Poprawiłem brzmienie czyli poziomy bębnów, dodałem środek w gitarze, zdjąłem gain. Mi właśnie żyleta się podoba a'la Death :D Ale teraz jest bardziej chropowate.

Nowa próbka jest już dostępna w linku powyżej z nazwą zakończoną - 3.

Dzięki za odpowiedź :)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Jakie dziwne blachy.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

bandit112

  • Gość
Taka odpowiedź mi nie pomaga :>

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
brzmienie w gitarze o wiele lepsze! Da się je jeszcze troche podrasować, ale juz imo idzie w dobrym kierunku. Jaka to wtyka? I ile ścieżek robiłeś?

Wciąż za dużo reverbu na (chyba) werblu. Bębny mi wydają sie być za głośne, a na pewno werbel, stopa jest z lekka wkurwiająca - plastik. Talerze trochę za cicho, a ich syczące, piaszczyste brzmienie to już chyba urok izidramera. Bas mógłby być troszeczke glosniejszy, ale ostroznie, żeby nie przesadzić :)

acha, chyba rozumiem zamysł jesli chodzi o brzmienie stopy, jednak on a niestety w dalszym ciagu nie robi roboty. Moja rada - przesiadź się na SD2 metal foundry ;) Wiem że to kosztuje ( ;) ) ale warto
B ( o ) ( o ) B S

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
kosztuje całe 33gb :D
nie lubie placki

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
e tam, miesiąc 'kupowania' i masz ;)
B ( o ) ( o ) B S

bandit112

  • Gość
Mi się szybko kupuje, mam neta 20Mb :D Jak kupie to coś pokminie. A do gitary dodam środek na wejściu (czyli nagram od nowa na innych ustawieniach pieca). Wrzucę dziś, z tym że tak jakby jutro :D pozdro

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja 'kupiłem' w 2 dni. Różnica rzeczywiście kolosalna jest.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2008, 17:19:46
wysłana przez Matt-Carnage
27 Odpowiedzi
6174 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2011, 18:18:28
wysłana przez Dexterek
11 Odpowiedzi
6437 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2011, 18:04:47
wysłana przez sylkis
57 Odpowiedzi
25748 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Wrz, 2011, 12:11:10
wysłana przez sylkis
2 Odpowiedzi
2226 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 00:42:36
wysłana przez bandit112