Autor Wątek: Atomic Amps Studio Devil Amplifier  (Przeczytany 5374 razy)

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Atomic Amps Studio Devil Amplifier
« 10 Lip, 2014, 14:01:05 »
http://guitarnoize.com/atomic-amps-studio-devil-amplifire/

Na lato mają upusty na sam software, coś czuje, że po wakacjach ruszy sprzedaż amplifajerów (choć była zapowiadana już na kwiecień). Symulacja z tego co kojarze ma być w nich nowa, inna niż w obecnych VST, cenowo niby 600$ - jak zabrzmi ludziom, to bedzie hit.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605

W połowie lipca ma ruszyć sprzedaż. Faktycznie 600 USD i niby cena taka sama w Europie, a firma z UK. Tylko aktualnie niedostępny... Jeśli miałby kosztować poniżek 2k, ablo przynajmniej w okolicach? Hmm? ;)
E: pochrzaniło mi się - w połowie lipca rusza oficjalna sprzedaż bezpośrednia w Europie. ;) Ciekawe kto pierwszy z forum będzie miał. ;) i ciekawe, ile Ola zgarnął za filmik, bo w sumie dość cicho było o tym sprzęcie. ;)

 
« Ostatnia zmiana: 29 Cze, 2015, 23:00:14 wysłana przez aciek_l »

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Ja jak pisałem z gościem z atomica na fejsie to mówił, że nawet kupując przez ich siedzibe w UK będzie doliczony tax. Może coś się zmienilo od tego czasu. W kazdym razie wciąż brak dobrych dem, nie ograsz tego wczesniej bo nie ma w sklepach. Przez kryzys w Grecji waluta szaleje i ogólnie to drogo może wyjść.
I będąc szczerym, to OLa jak dla mnie lepsze brzmienie wykręcił na Yamasze THR, czy nawet na Podzie, żaden z tych hi-gainów w klipie nie porusza moich flaków.
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2015, 08:01:31 wysłana przez Stachu »
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mocno liczyłem, że Fluff ukręci coś fajnego, ale jednak nie bardzo...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 504
  • Venus as a goodboi
Dotychczas jedyne, co mi się podobało, to u Roba Chapmana przy lampowej końcówce mocy i porządnej pace (choć nie nagrane "profesjonalnie"). Tam mi to jakoś ku*wiło, tu niestety nie. :(
Spoiler

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 477
  • Cornford Fanboy
Minęło już trochę czasu, miał może ktoś z Was to ustrojstwo w rękach?

W Europie jest już dostępny u Andertonów za ok 2800zł. Niedawno wyszedł nowy soft z dodanymi symulacjami Friedmana i brzmi to całkiem fajnie. W następnej wersji ma dojść Mark IV.

Aktualnie mam takie warunki mieszkaniowe, że średnio mogę rozkręcić swojego Egnatera. Amplifire wygląda dla mnie jako fajna alternatywa - biorę go z pedalboardu do pokoju wieczorem, słuchawy na uszy i jechane.


Offline Karsiary

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Taniej mozna kupić z oficjalnej strony :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Troche odkopie temat. Warte to urzadzenie jest cokolwiek? Bo chyba bedzie mi potrzebne cos w miare mobilnego i zajebiscie brzmiacego. Axe podlogowy troche drogi jest, Kemper jest fajny pomimo ceny ale wymaga kontrolera. POD HD mialem ale nie lubie bo za duzo z tym dlubania i krecenia brzmienia.

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
21323 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2012, 09:30:28
wysłana przez Baszoo
2 Odpowiedzi
2578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2012, 19:29:00
wysłana przez sify11
4 Odpowiedzi
1576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2013, 13:23:24
wysłana przez qqryq
71 Odpowiedzi
29262 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2018, 11:22:22
wysłana przez The Moonshiner
13 Odpowiedzi
7162 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2016, 15:24:09
wysłana przez laoddesign