Autor Wątek: Fractal Atomic czy cos innego do 11R  (Przeczytany 21627 razy)

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
Fractal Atomic czy cos innego do 11R
« 04 Kwi, 2011, 17:31:15 »
Potrzebuje dobry sprzet do naglosnienia Eleven Rack, interesuje mnie cos co pozwoli w pelni wykorzystac jego mozliwosci w tym symulacje kolumn i mikrofonow. Zastanawiam sie nad Fractal Atomic tylko cena trochsze mnie niepokoi, 3600 zl to troche sporo, no chyba, ze warto, to pomysle nad jakims kredycikiem  :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja mam zamiar w tym miesiącu ograć parę kolumn szerokopasmowych do 3k, dam znać, jak to gada z 11R.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Podobno fajną sprawą jest Tech 21 Power Engine 60, a cena to około 1600 zł, więc za ponad 3 kawałki można mieć stereo, myślę, że warto ograć.




Ewentualnie zamów jakąś paczkę u Buzzaro czy NoisyBox o kształcie jak gitarowa, ale na głośnikach szerokopasmowych i do tego końcówka mocy w racku

Taki zestaw pięknie się prezentuje, kolory dobrane  8)


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zajebisty zestaw. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
nie wiem czy zajebisty ale na pewno ładny ;]

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
Cena paczki i cena koncowki mocy wyjdzie wiecej niz Atomic. Wolalbym juz Atomica bo to jednak Fractal i sprzet robiony specialnie pod cyfrowe symulatory. Tech 21 nie do konca mnie przekonuje bo posiada glosnik gitarowy, a nie szerokopasmowy w dodatku dosc kiepski.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Podobno Cerwin VEGA CVA28 to rewelacyjna 400 watowa kolumna aktywna za bardzo przyzwoite pieniądze - około 2 tyś zł.

Dzięki temu, że posiada nóżki bo obu bokach, nie musi stać jak typowa kolumna estradowa, ale może leżeć jak paczka gitarowa i można na niej położyć racka z efektem.

Wymiary: 27,9 x 52 cm
waga: 21,8 kg



« Ostatnia zmiana: 06 Kwi, 2011, 03:19:29 wysłana przez Aerosmith »

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
Ja mam zamiar w tym miesiącu ograć parę kolumn szerokopasmowych do 3k, dam znać, jak to gada z 11R.
Bede czekac na info  :)

Podobno Cerwin VEGA CVA28 to rewelacyjna 400 watowa kolumna aktywna za bardzo przyzwoite pieniądze - około 2 tyś zł.

Dzięki temu, że posiada nóżki bo obu bokach, nie musi stać jak typowa kolumna estradowa, ale może leżeć jak paczka gitarowa i można na niej położyć racka z efektem.

Wymiary: 27,9 x 52 cm
waga: 21,8 kg
Wyglada bardzo imponujaco, kolor glonikow pasuje do 11R  :P Tylko jak to faktycznie gada?

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Te kolumny w szczególności upodobali sobie dźwiękowcy nagłaśniający koncerty gitarowe. The Rolling Stones na tym jedzie i wiele innych znanych artystów, więc nie może to być złe.

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
Na tym forum jest chyba kilku urzytkownikow 11R, napiszcie czym go naglasniacie.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Lampowa końcówka, która wyglądem idealnie pasuje do 11R





http://www.kaosaudio.com/3rd-power-sv3015-rack-mount-tube-amp/

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Spoko, w ramach wdzięczności może mi jedną sprezentować, nie pogniewam się  :D

Tutaj jest video

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Cena tej końcówki:

3RD Power plans on shipping the SV3015 in the first quarter of 2010 for $1,699 MSRP. http://www.gearwire.com/3rdpower-sv3015.html

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cudnie wyglądają razem, nie miałbym nic przeciwko, gdyby pojawiły się w Polsce. Do tego jeszcze 212 Orange w chromowanym obiciu i mogę lecieć w kosmos.

Yony, FCB? Ja celuję w Voodoo Lab Ground Control Pro + Boss FV-500L.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Ja celuję w Voodoo Lab Ground Control Pro + Boss FV-500L.
Jeszcze zastanów się nad tym www.emcustom.eu/thunder.html

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Yony, FCB?
FCB jest po prostu najtańczy z nich a całkiem niezły. Poza tym wstawienie tego procka eliminuje konieczność programowania systemu. No i dwa geje ekspresji są :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Spoko, w ramach wdzięczności może mi jedną sprezentować, nie pogniewam się  :D

Tutaj jest video

w 2:29 sie zgasowalem... przez ten sound :D ale za chwile sobie pomyslalem "ale zaraz kurwa, przeciez mam 5150" :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja celuję w Voodoo Lab Ground Control Pro + Boss FV-500L.
Jeszcze zastanów się nad tym www.emcustom.eu/thunder.html
Zastanawiałem się, poważnie, ale dostałem dobrą cenę na Voodoo Lab, no i miałem okazję pomacać go na żywo, a Thundera jeszcze nie. Kto wie, może zmienię zdanie.

Yony, FCB?
FCB jest po prostu najtańczy z nich a całkiem niezły. Poza tym wstawienie tego procka eliminuje konieczność programowania systemu. No i dwa geje ekspresji są :)

Jak planujesz te geje wykorzystać? Ja mam jeden na volume i wystarczy, jako waha mam Morleya Tremonti i niestety faktycznie, wychodzi drożej niż sam FCB ;)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
EM ma trochę więcej knfeli niż Voodoo, a przy tym wymiary podobne i tańszy. Rozmawiałem z ziomalem, który ma i strasznie sobie chwali, a to gość, którego stać na droższe i to znacznie droższe. Jakiś użytkownik AXE FX też zdecydował się na kontroler EM. Podobno bajecznie prosty w programowaniu, no i jest polskojęzyczna instrukcja obsługi, oraz wzorowy kontakt z producentem.

Używam jednego geja expresji, nie ma więcej nóg, aby mieć 2, bo i tak w jednej chwili da się użyć tylko jednego, po za tym używam go głównie do kaczkowania.
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi, 2011, 01:09:00 wysłana przez Aerosmith »

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Ja się zdecydowałem na EM :) Dla mnie rewelka , mam jeden pedał ekspresji (jeszcze nie podpięty EB a mam miejsce na dwa).Programowanie prościutkie, kilka knefli bezpośredniego dostępu (ustawiam tam tap tempo, mute, tuner). Wszystko obsługuje w Axe , nie mam jeszcze skonfigurowanego pedału ale będę miał tylko jeden , bo w zasadzie większość to będzie kontrola volume i może parę presetow z panoramami i innymi ciekawostkami na przody w stereo i czas pokarze co jeszcze. Jakość rewelka, wykonanie solidne , kontakt z producentem- mam go od siebie jakieś 12 km wiec wiadomo :D no i cena przyzwoita. Też chętnie bym sobie strzelił Marka L choćby dlatego że ma wiecej przycisków i wszystkie pacze bym sobie miał w jednym programie ale cena jest dość kosmiczna i absolutnie mi wystarczy Thunder. Czekam jeszcze na pedalboard od Hesu, jak wszystko razem popodpinam zrobie relacje foto , a co! :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Też chętnie bym sobie strzelił Marka L choćby dlatego że ma wiecej przycisków i wszystkie pacze bym sobie miał w jednym programie ale cena jest dość kosmiczna i absolutnie mi wystarczy Thunder.
Podejrzewam, że gość z EM Custom zrobiłby na zamówienie kontroler z większą ilość knefli

Czekam jeszcze na pedalboard od Hesu, jak wszystko razem popodpinam zrobie relacje foto , a co! :)
Koniecznie, więc czekamy :)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Też chętnie bym sobie strzelił Marka L choćby dlatego że ma wiecej przycisków i wszystkie pacze bym sobie miał w jednym programie ale cena jest dość kosmiczna i absolutnie mi wystarczy Thunder.
Podejrzewam, że gość z EM Custom zrobiłby na zamówienie kontroler z większą ilość knefli
Kurde wiesz że o tym nie pomyślałem :) Jak ogarnę wszystkie stare presety to myślę że nie będzie tragedii przy tej ilości miejsca które mam teraz, kwestia przyzwyczajenia.
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Puny!
Macie-j akieś sprawdzone miejsce gdzie najtaniej zanabywuje się takie pakie? Wersja a'la paczka, nie odsłuch.
Paczki z głów!

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Tak z ciekawości... nikt keyboardowych wzmacniaczy nie używa? Takie Peavey KB-3 czy coś, np.?
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
12762 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2008, 22:20:20
wysłana przez Wybielacz666
20 Odpowiedzi
12556 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Kwi, 2009, 21:07:41
wysłana przez hofiman
34 Odpowiedzi
21805 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2009, 12:32:44
wysłana przez domas
6 Odpowiedzi
4200 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2011, 01:56:05
wysłana przez mondomg
12 Odpowiedzi
12542 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2014, 09:14:19
wysłana przez aciek_l