Autor Wątek: TC G-Major/2 vs Eventide Timefactor/Modfactor, a moze cos innego?  (Przeczytany 21839 razy)

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
Dlaczego zamieniles G-Majora na G-Force?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
http://www.allegro.pl/item776170168_tc_electronic_g_major_procesor_przesylka_gratis.html

cena na razie f-pytę, ciekaw, czy da się usunąć te usterki? If not - czy bardzo by wkurwiało? ;)
Paczki z głów!

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
To z ustawianiem brzmien to racja, swojego majora po ustawieniu na poczatku ruszam srednio raz na 2-3 miechy, wiec potek az tak nie bedzie przeszkadzal. No chyba ze nalezysz do tych ktorzy kreca galami dlugo i namietnie nawet jak jest dobrze ;)  Przyciski ,no coz jak jestes esteta to moze wkurwiac. Mnie by wkurwialo, ale skoro dzialaja...Grunt ze sie nie zawiesza i dziala jak nalezy. Ja bym pewnie nie kupil(wolal bym dac 2 stowki wiecej za calkowicie sprawnego), chociaz jak moj by zaczal tak szwankowac to pewnie bym go jeszcze przynajmniej jakis czas po meczyl, bo to fajne multi.
No pain No gain !

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Szukam w zakończonych aukcjach - są fajowsze pasztety. Jednak wkurwiało by mnie niedziałanie i nieestetyka!
Paczki z głów!

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
ten sam problem z potencjometrami mialem w swoim G-Majorze, wyczyszczenie duzo pomoglo

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
A pytanie ma , co w przypadku gdy kopie sie cos system, gdy sie wiesza itp. ? Ciezko u ans to naprawic, sa jakies serwisy, droga jest naprawa ?
« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2009, 19:50:12 wysłana przez Fasol »

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Ja mam G-Majora już chyba z 2 lata, i nie mam na co narzekać, aczkolwiek tuner to porażka dlatego jest pod nogę TU-2, co do bramki, wg mnie nie jest zła,  zupełnie wystarcza. Nigdy nic mi nie odpadło :) więc myślę że jest  to kwestia użytkowania - szanowania sprzętu, jeśli dobrze pamiętam sam multiefekt został zakupiony  w 2004 roku.. więc nie jest to najmłodszy sprzęt.  Także  polecam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
DigiTech Quad 4 - słyszał ktoś go, o nim? Ze specki wygląda gitowo, nieprodukowany.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Ja mam G-Majora już chyba z 2 lata, i nie mam na co narzekać, aczkolwiek tuner to porażka dlatego jest pod nogę TU-2, co do bramki, wg mnie nie jest zła,  zupełnie wystarcza.

Yo, yo, Majorowcy! Tuner w Majoru ma 2 ustawienia: szybkie strojenie (że niby na scenę) i dokładne. Może używaliście nie tego, co trzeba? ;) Niedługo sam sprawdzę :D, ale może coś napiszecie?
Paczki z głów!

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Ja używam tego na scenę i wystarcza, żeby się na szybko nastroić. Poza tym, to na nastrojonej, to każdy potrafi:/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
12561 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Kwi, 2009, 21:07:41
wysłana przez hofiman
2 Odpowiedzi
2061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2012, 10:03:13
wysłana przez Michau
12 Odpowiedzi
12556 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2014, 09:14:19
wysłana przez aciek_l
12 Odpowiedzi
5257 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2014, 13:59:33
wysłana przez 7th
9 Odpowiedzi
2385 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2017, 21:27:18
wysłana przez Stivo2005