no i jeszcze mamy kombinację z spdif i direct output do wykorzystania 
Generalnie spójrz sobie Iwronk na zdjęcie tylnego panelu - wszystkie wyjścia można skonfigurować w menu output w dowolny sposób.
teraz z 2.2.1 tak, wcześniej nie można było.
aha - czy Kemper działa jako interfejs audio (w sensie po USB)? wcześniej nie czytałem o tym zakładając że dwa gniazda USB służą właśnie do podłączenia do kompa jako interfejs audio i drugie jako slave do zczytywania aktualizacji etc. z pendrive.
z POD HD500x mogłem zrzucać cyfrowo po USB ślad stereo wet, a po SPDIF dry, czyli bez przechodzenia przez kolejny D/A A/D, co prawda w tym momencie będę wykorzystywać wet tymaczasowo, ale gdzieś tam malutki niedosyt mam.
Posty połączone: 07 Lis, 2013, 19:53:04
polecam zrobić update do najnowszej wersji, szczególnie pod reamping, bo zmieniło się trochę odnośnie wejść/wyjść.