Autor Wątek: Poszukiwany system bezprzewodowy za ok. 1500zł - opinie Shure, AKG, inne.  (Przeczytany 3681 razy)

Offline Arr

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
(Tak tak, pierwszy temat - pozdrawiam użytkowników, obiecuję nie bluzgać i zachowywać podstawowe reguły zarówno językowe jak i związane z kulturą osobistą)

W związku z niewątpliwie oszałamiającym rozwojem mojej kariery muzycznej postanowiłem sprezentować sobie system bezprzewodowy, tak do ok. 1500zł. Jako że do tej pory byłem strasznym laikiem w tym zakresie (bo teraz oczywiście jestem super znawcą itd. itp etc etc.), moje poszukiwania wydłużały się, by ostatecznie zakończyć na:

a) Shure PGX14
b) AKG WMS 450

Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia związane z tymi systemami? Na razie z wyraźnych minusów, które podają użytkownicy na różnych forach/ w recenzjach mam jedynie możliwe drastyczne skrócenie sustain'u i prawdopodobną konieczność ciągłego dostosowywania częstotliwości (Shure). Co do AKG, to niestety za mało ludzi z niego korzysta, bym mógł uznać jakąkolwiek opinię za sprawdzoną.

A może macie jakieś inne typy w tym przedziale cenowym?


EDIT: tak wiem, że ledwo dwa tematy niżej zadane zostało bardzo podobne pytanie, jednak dotyczyło ono systemu w troszkę niższym przedziale cenowym a poza tym nie chcę się bezczelnie wpychać z moim tematem (gdzie jeden dodatkowy chyba nikomu nie szkodzi) kiedy mam potencjalnie duzo pytań do użytkowników podobnych systemów.
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2012, 19:33:28 wysłana przez Arr »

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
witaj

naucz się używać opcji  :szukaj: po wpisaniu w wyszukiwarkę zdziwisz się ale jest kilka tematów, zamiast zakładać nowy podepnij się pod istniejący, jeśli chcesz kupić to jest zakładka Kupię i naucz się nazywać tematy

jak ja to lubię :D

"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Arr

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Wpisałem w wyszukiwarkę zarówno hasło "Shure" jak i "Shure pgx" jak i "pgx 14" jak i "AKG WMS" jak i "WMS 450" na kilka minut przed założeniem tematu. O ile moja przeglądarka nie cenzuruje mi treści stron, to mogę powiedzieć że w takim razie przejrzę całość ręcznie. Ale dzięki za radę.

EDIT: nie chcę kupić jakiegoś systemu od kogoś ani się zamienić czy cokolwiek takiego. Szukam opinii ludzi mających coś do powiedzenia na temat systemów bezprzewodowych wymienionych przez mnie lub w podobnym przedziale cenowym. Jak już się zdecyduję, to wtedy kupię i to raczej nowy. A z tytułem tematu nie wiem jaki jest problem. Może powinien być dłuższy/doskonalszy/bardziej wpływający na wyobraźnie?

Ja lubię pepsi z puszki i płyty Ala di Meoli, raczej nie znajdziemy wspólnego języka. ;D
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2012, 18:58:59 wysłana przez Arr »

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
widocznie wyszukiwarka się zepsuła ale tylko u ciebie, dlatego napisałem NAUCZ się używać opcji :szukaj:

:D



"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Arr

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Oto co przykładowo pojawia się po wpisaniu przeze mnie hasła "pgx 14". Jak widzisz jest to mój post w odpowiedzi na twoje rady. Mogę pokazać kolejne screeny, gdzie po wyszukiwaniu słów kluczowych pojawiają się tylko moje wiadomości.

Bardzo mi przykro, że musisz marnować swój czas na rozmowę z tak mało rozgarniętą osobą jak ja, ale naprawdę zależy mi na opiniach użytkowników, którzy być może spotkali się z tymi systemami lub podobnymi w tej klasie. Nie widzę powodu do przerzucania się postami na temat poprawności w konstruowaniu tematu. Używasz systemu bezprzewodowego? Jeśli tak, to jakiego? ile kosztował? jak się sprawuje w dużych salach prób i miejscach z dużą liczbą innego sprzętu bezprzewodowego/muzycznego itd?

EDIT: za twoją radą zmieniłem temat by już nikt nie miał wątpliwości jakie są moje dokładne intencje związane z wszelkimi pytaniami kierowanymi do innych użytkowników. Jeżeli chcesz, możemy wspólnie wypracować jakiś inny, lepszy tytuł tematu, lub w ogóle puśćmy wodze fantazji i olejmy wszelkie konwenanse, pobawmy się w Piotrusia Pana świata internetu i post dotyczący systemów bezprzewodowych nazwijmy "Uga, Cczaka, proszę Cię wielki szamanie o RADY na temat systemów bezprzewodowych o ja, maluczki, człowiek - trzcina myśląca która nie wie o istnieniu innych tematów ze słowami "shure" i "akg" jako słowa kluczowe".
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2012, 19:36:52 wysłana przez Arr »

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
ironia i sarkazm są niepotrzebne, wystarczy że wpiszesz "system bezprzewodowy" i znajdziesz sporo tematów i tam wypowiadają sie ludzie którzy używają, używali, bądź mieli styczność. Możliwe że i ze sprzętem o który pytasz. Poluzuj gumkę i się odpręż ;)

ja ci mogę opowiedzieć o tanich nadajnikach których używałem w szkole, były pomocne np do podpowiadania kolegom na sprawdzianach ;) super sprawdzamy się w warunkach użytkowania 10 jednocześnie a o akg zapytaj sie pana mikosa, pstrego
http://forum.sevenstring.pl/sprzedam/akg-wms-450-guitar-set/msg76621/#msg76621
http://forum.sevenstring.pl/efekty/akg-wms-450/msg22267/#msg22267


"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Arr

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
No, wielkie dzięki za pomoc. Ironia i sarkazm są niejako reakcją alergiczną, spowodowaną wieloletnim stażem na różnych forach, gdzie osoby często bez żadnego doświadczenia i wiedzy piszą totalne bzdury czepiając się pisowni, sposobu budowania pytań itd itp. Teraz mi się już zapala czerwona lampka jak tylko pojawia się coś podobnego. Mój błąd. Powinienem chłodniej podchodzić do takich rzeczy - obiecuję poprawę, więcej grzechów nie pamiętam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
22753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2013, 15:25:57
wysłana przez czerez
39 Odpowiedzi
19064 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2018, 19:14:53
wysłana przez Pneumonia2
15 Odpowiedzi
7956 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 19:16:17
wysłana przez simek26
27 Odpowiedzi
15292 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2020, 21:04:13
wysłana przez Majk
2 Odpowiedzi
3751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2015, 16:22:05
wysłana przez Aerosmith