Autor Wątek: Poszukiwany system bezprzewodowy za ok. 1500zł - opinie Shure, AKG, inne.  (Przeczytany 3692 razy)

Offline Arr

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Oto co przykładowo pojawia się po wpisaniu przeze mnie hasła "pgx 14". Jak widzisz jest to mój post w odpowiedzi na twoje rady. Mogę pokazać kolejne screeny, gdzie po wyszukiwaniu słów kluczowych pojawiają się tylko moje wiadomości.

Bardzo mi przykro, że musisz marnować swój czas na rozmowę z tak mało rozgarniętą osobą jak ja, ale naprawdę zależy mi na opiniach użytkowników, którzy być może spotkali się z tymi systemami lub podobnymi w tej klasie. Nie widzę powodu do przerzucania się postami na temat poprawności w konstruowaniu tematu. Używasz systemu bezprzewodowego? Jeśli tak, to jakiego? ile kosztował? jak się sprawuje w dużych salach prób i miejscach z dużą liczbą innego sprzętu bezprzewodowego/muzycznego itd?

EDIT: za twoją radą zmieniłem temat by już nikt nie miał wątpliwości jakie są moje dokładne intencje związane z wszelkimi pytaniami kierowanymi do innych użytkowników. Jeżeli chcesz, możemy wspólnie wypracować jakiś inny, lepszy tytuł tematu, lub w ogóle puśćmy wodze fantazji i olejmy wszelkie konwenanse, pobawmy się w Piotrusia Pana świata internetu i post dotyczący systemów bezprzewodowych nazwijmy "Uga, Cczaka, proszę Cię wielki szamanie o RADY na temat systemów bezprzewodowych o ja, maluczki, człowiek - trzcina myśląca która nie wie o istnieniu innych tematów ze słowami "shure" i "akg" jako słowa kluczowe".
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2012, 19:36:52 wysłana przez Arr »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
22769 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2013, 15:25:57
wysłana przez czerez
39 Odpowiedzi
19073 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2018, 19:14:53
wysłana przez Pneumonia2
15 Odpowiedzi
7968 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 19:16:17
wysłana przez simek26
27 Odpowiedzi
15301 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2020, 21:04:13
wysłana przez Majk
2 Odpowiedzi
3766 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2015, 16:22:05
wysłana przez Aerosmith