Autor Wątek: Bardzo dobry system bezprzewodowy  (Przeczytany 22760 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
http://www.thomann.de/pl/thomann_wireless_holder.htm

Tutaj macie do kupienia. jeszcze jakiś widziałem dostępne w polskich sklepach. Nie wiem jak to konkretne, ale może być fajne - trzeba sprawdzić.

Ogólnie patent zajebisty o tyle że pozwala skrócić  kabel idący z gitary do nadajnika(mój ma ze 30cm - z wystarczającym luzem luz) a do tego "trzyma" urządzenie bardzo pewnie. Ja w każdym razie nie grał bym bez czegoś takiego bo nie czuł bym się komfortowo - a taśma też się może rozkleić. Do tego zrobienie czegoś takiego to naprawdę banał.

W razie czego do niektórych plecaków lapkowych Targusa dodają taką pierdoletkę (w sensie holder) i ja sobie zrobiłem z tego - pasuje idealnie do g30, tylko musiałem dziurkę na jacka wyciąć :)

Dodatkowo plusem g30 jest dla mnie fakt, że kabel to zwykły jack jack i sami go sobie możemy zmontować bez wielkiej filozofii wedle potrzeb, a nie jakieś line 6 chuj-wie-co. To mi się nie podoba w nadajnikach od g50/g90.
No pain No gain !

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ja u siebie mam nadajnik założy tym zaczepem na pasku od gitary ( w tej takiej szparze które są w skórzanych paskach ) i na to nakładam obcisłą frotkę odrobinę większa niż nadajnik - jak sprawdzi się na koncercie sprawdze na początku kwietnia i dam znac

Franq

  • Gość
Też mam g30 + etui na aparat z chińskiego sklepu - 5 zł i problemu z klapką nie ma, dziurę na kabel tylko stworzyć trzeba ;)

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
http://www.thomann.de/pl/sony_dwz_b30gb_guitar_set.htm a tymczasem pojawilo sie cos takiego, przydalo by sie wiecej opinii bo jednak te 400 zeta mniej niz line6 to zawsze cos

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
nie 4 , a trochę ponad stówkę bo za tyle można u nas kupić. No ale fakt faktem ten sony ma parę fajnych ficzerów i widać że to zrzynka z patentu który wchłonęło l6, więc może być fajne.
No pain No gain !

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
nie 4 , a trochę ponad stówkę bo za tyle można u nas kupić. No ale fakt faktem ten sony ma parę fajnych ficzerów i widać że to zrzynka z patentu który wchłonęło l6, więc może być fajne.

a faktycznie, sugerowalem sie cenami l6 i sony na thomannie

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Mam g50 - wsadziłem do pedalbordu , podłączyłem , zapomniałem !!! co trzy próby wymieniam akumulatorki i właściwie tylko to mnie interesuje .
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
39 Odpowiedzi
19068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2018, 19:14:53
wysłana przez Pneumonia2
6 Odpowiedzi
3683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2012, 19:55:17
wysłana przez Arr
15 Odpowiedzi
7966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 19:16:17
wysłana przez simek26
27 Odpowiedzi
15297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2020, 21:04:13
wysłana przez Majk
0 Odpowiedzi
1700 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2017, 20:21:50
wysłana przez Radek M