Autor Wątek: System bezprzewodowy Pomoc w dokonaniu wyboru !!!  (Przeczytany 19070 razy)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
odkopuje temat, miał ktoś do czynienia z tym barce audio? Samsony są sensowne czy raczej olać?

Posty połączone: 21 Lut, 2012, 12:25:47
odkopuje temat, miał ktoś do czynienia z tym barce audio? Samsony są sensowne czy raczej olać?
czytaj pan co ludzie piszą:

Polecam Brace Audio DWG 1000, w zasadzie to samo co L6 G30, ale kosztuje 650 zł. Nie tnie sygnału, nie przerywa i nie ma żadnych problemów, dobry cyfrowy bezprzewód, który lepiej gada niż kable typu Proel itd. Ja sobie go bardzo chwale, a też mam wrażliwe ucho.

http://www.magazyngitarzysta.pl/sprzet/testy_sprzetu/504-brace-audio-dwg-1000.html

http://www.audiostacja.pl/images/pdfy/BraceAudio_DWG1000_TG_2009.01.pdf

Offline marcin.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Spytałem się czy ktoś tego używał bo przeczytałem ten post, opinia jednej osoby przy rzadko spotykanym sprzecie chyba nie jest do konca wiarygodna.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Mam brace'a. Z moim aktywnym basem napierdala az milo, zasieg znosny, chociaz 40cm zbrojonego betonu nie pokona, w otwartej przestrzeni kilkanascie m.
Ale. Imho nie jest przezroczysty - wydaje mi się że podbija środek, co mi akurat pasuje. Nawet więcej - nie lubię już brzmienia po kablu.
Po drugie - yamesowa kania grala przez niego średnio. Coś trzeszczalo i ogólnie brzmienie było inne.
Wielu ludzi się tego pozbywa po zakupie. Musisz koniecznie ograć dany egzemplarz czy ci leży.
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2012, 10:03:27 wysłana przez benkai »

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
U mnie to nie trzeszczało tylko produkowało, jakieś "artefakty". Miałem wrażenie, że pojawiają się jakieś dziwne dzwięki, które nie są moim dziełem. Szczególnie było to słyszalne przy mocnych, żeby nie powiedzieć siłowych PMach. Po prostu coś się nie dogadywało.
Ale granie bez plątającego się pod nogami kabla jest w pytę!!!
Podrapałem się w głowę, zajrzałem w kieszeń i kupiłem kabel Labogi ;D
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
I, z tego co pamietam, na przesterach szumow bylo zauwazalnie wiecej  niz przy kablu.
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2012, 17:53:12 wysłana przez benkai »

Offline marcin.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
To lipa, a jak ten brace ma sie do mipro,akg , samsona?


Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Rozmawiałem raz z jednym nagłośnieniowcem i polecał Mipro - nie sprawdzałem, nie widziałem, nie słyszałem.
Co do tego taniego AKG - unikaj analogowych jednokanałowców. Chyba, że grasz sam w piwnicy.

Offline marcin.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
a ogólnie jest sens kupować jednokanałowe analogi jakiej kolwiek firmy?

Offline Arr

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Wiem, że sam założyłem ledwo podobny wątek i nie za bardzo się nadal orientuję, ale możecie w ogóle olać Brace Audio - chyba że mówimy o używanych egzemplarzach. Firma ogłosiła bankructwo już w tamtym roku (wynika tak z ich profilu na facebook'u), rozmawiałem z firmą Audiostacja (która jest jedynym dystrybutorem BA w Polsce) i praktycznie rzecz biorąc potwierdzili tę informacje. Mówią, że nie ma kontaktu z producentem i nie są w stanie powiedzieć kiedy ich produkty będą dostępne.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE


Żeby Was nie męczyć guglowaniem przydzielam sobie sam łopatę :-* Uznałem, że skoro już jest tego typu wątek to nie ma sensu wpierdalać 234845607 kolejnych takich samych i śmiecić a więc:

Planujemy z bandem trasę, plus szykuje nam się fajny festiwal całkiem niedługo i po ostatnich koncertach uznałem, że bezprzewód jednak może mi się przydać na scenie żeby chociażby łbem ponapierdalać i nie bać się że kabel urwę od internetu (KMWTW).

Co polecilibyście w tym momencie w miarę sensownego cenowo (może być używka) i jakościowo, dodatkowo jeśli jakieś plusy minusy swoich systemów moglibyście podrzucić byłbym wdzięczny w chuuuuj <3

Zastanawiałem się jak na razie pomiędzy G30/G70/GLXD16, cenowo duży rozstrzał, aczkolwiek jak będzie trzeba to odłożę i ogarnę :D

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Bezpośrednie porównanie G70 z Shurem GLXD16e, shure brzmieniowo zmasakrował line6, to nie jest kosmetyczna różnica, to jest przepaść. Test przeprowadzało oprócz mnie 3 gitarzystów, jeden totalny świr, według niego Shure zabrzmiał lepiej niż jego kabel za 500zł (nazwy nie pamiętam, ja akurat w tym przypadku żadnej różnicy nie słyszałem :) ).  Natomiast Line6 brzmiał przy Shure jakby ktoś piec kocem nakrył. Byłem zdecydowany na Line6 po długiej przygodzie z g50 który wydawał mi się mega super, no i gdybym nie posłuchał Shura to nadal żyłbym w błogiej nieświadomości która mocno ułatwia życie. Zwykłe wejście na jack i zasilanie bateryjne w bodypacku L6. Bez najmniejszych wątpliwości z całą stanowczością stwierdzam, że nic lepszego od GLXD16e (pod względem brzmienia, nie było warunków do testowania zasięgu) w cenie do 2000zł nie ma.

Offline Yaroo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
No to ja jako świeżo upieczony właściciel glxd 16 dodam tylko, że z zasięgiem nie ma najmniejszego problemu nawet przez pięterko w budynku, zresztą ten filmik pewnie widzieliście



No i wydajność / szybkość ładowania baterii + fakt, że odbiornik zgrabnie siedzi w pedalboardzie - dla mnie ogromny plus.

Offline chronix1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 185
Podepne się z pytaniem o bezprzewod, ale do ucha. Polecicie jakiś nadajnik ? Potrzebuje taki sam mix stereo dla dwóch gitarzystów. Czyli na mixerze miksuję balans dwóch gitar i wypuszczam bezprzewodowo ten sam sygnał stereo dla dwóch grajków (na lewo jeden na prawo drugi). Pomożecie ?

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Sennheiser EW 300 IEM G3 Band bundle.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
22766 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2013, 15:25:57
wysłana przez czerez
5 Odpowiedzi
3212 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2012, 19:32:57
wysłana przez Hesu
6 Odpowiedzi
3684 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2012, 19:55:17
wysłana przez Arr
7 Odpowiedzi
2557 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2012, 09:54:08
wysłana przez crowley
15 Odpowiedzi
7966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 19:16:17
wysłana przez simek26