Autor Wątek: Jak Dream Theater szuka nowego pałkera...  (Przeczytany 43491 razy)

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Jak się ich nie lubi, to cała akcja to full żenada... ale jak się lubi, to jednak cieszy możliwość zaglądnięcia za kurtynę i zobaczenia jak wygląda szukanie pałkera dla zespołu bądź co bądź znanego. To nie przesłuchanie do kolejnej kapeli "gramy prog, szukamy bębniarza, liczy się zaangażowanie" - tutaj tych, co sikają do butelki odrzucono już wcześniej, a na przesłuchania zaproszono najlepszych (czyli tych, co z dużym prawdopodobieństwem do butelki nie nasikają, ani do kufla ;) )

Oj ja bardzo lubię DT, w zasadzie mam pełną dyskografię na oryginałach, a i tak uważam, że to żenada :/
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Wybiorą tego który przejdzie te ich testy i okaże się najbardziej pasujący do zespołu.
Czekam na przesłuchanie Derek'a :D

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
A czasem juz go nie wybrali skoro w czerwcu nowy album?

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
a niby czemu to zenada..marketing jak kazdy inny, poza tym przesluchanie do DT to nie przesluchanie do pierwszej lepszej kapeli podworkowej , tylko do bandu ktory sprzedal 10milionow plyt..inna liga muzykow i inna pula kasy, a dlaczego Petrucci nie powienien "szefowac"..zapracowal sobie na to przez 25 lat na scenie to pewnie ma prawo..

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
True. Pietrucha zakładał ten zespół, raczej wielkim chujem nie jest więc nawet jeżeli szefuje, to jego działania nie powinny zaszkodzić zespołowi.

BTW - trochę nie na temat, ale ten MM JP w Silverburst... Mniam  :love:

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
to nie przesluchanie do pierwszej lepszej kapeli podworkowej , tylko do bandu ktory sprzedal 10milionow plyt
Zgadzam się w 100% :] Poprzeczka jest wysoka, wymagania jeszcze wyższe - "kandydaci" wiedzą o co chodzi, a i tak na przesłuchaniu pojawiło się 7 niesamowitych wymiataczy. Nie jest to więc takie żenujące...

Po drugie teraz siedzą i czytają fora, który się ludziom najbardziej spodobał. W zasadzie sprytnie.
Nie wydaje mi się aby muzycy z DT siedzieli i czytali fora a już nikt mnie nie przekona, że zespół sugerowałby się znalezionymi w sieci opiniami...

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Żadna żenada. Zespół wykorzystuje nowe opcje dla własnego promowania się i daje coś, o czym większość ich fanów zapewne marzy. Wgląd wewnątrz zespołu. Widzą jak przebiegają przesłuchania, jak się zachowują muzycy. To dla nich świetna sprawa. Wielkim fanem DT nie jestem, ale dla mnie ten filmik i cała jego idea to rewelacyjny pomysł :).

Swoją drogą Mangini jest przechujem. Nie dość, że za perkusją jest rewelacyjny to do tego jego ekspresja! Świetne się go oglądało.

Mam nadzieję, że nie będę długo kazali czekać na kolejne części.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Nie długo - dziś będzie kolejna :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Zbiorczo:

- myślę, że nie czytają forów. Mają od tego ludzi ;).
- filmik pozostawia jakiś niesmak. Z drugiej strony, powiem za Andym, że to niezbędny marketing. Zasada numero uno: nieważne jak, byle o tobie mówili. Z pozornego osłabienia kapeli robią atut! I zarobią więcej. Teraz wszyscy będą czekać na nową płytę.
- nowa płyta w czerwcu? Nawet, gdyby nowy miał nagrywać gary 3 tygodnie - zdąży.
- Mangini = killer. Ale jest czwórkowym uczniem Davida Lee Rotha w robieniu pedalsko-dziewczyńskich min i sztucznym zachowaniu ;). Zobaczcie sobie jakiś wywiad z Rothem, miazga! (Wiem, że se nie wygooglujecie, ale spróbujcie ;)).
- koniec odc. 1 sugeruje jednak, że the winner nie będzie Mangini. Wprawny umysł wyłapie, o kim James mówi Pietrusze na ucho, że to ten.
Paczki z głów!

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Hmm.. Tłumaczycie cały ten event po prostu jako reklamę i działania marketingowe. Ale ja tego nie neguję. Reklama po prostu też może być kiepska i na niskim poziomie.

Ja naprawdę lubię wszystkie filmiki czy opisy co się dzieje za kurtyną, kiedy nie grają. Tutaj sie z Wami zgodzę, że jest to odkrywanie rąbka "tajemnicy" zespołu. Ale nie w przypadku castingu na perkusistę! I co? Na koniec wezmą Donatiego, a Mangini wystąpi ze smutną twarzą i powie, że może następnym razem mu się uda? Wygląda to jak wszystkie programy na MTV, któe de facto nie mają wiele wspólnego z muzyką.

I nie przeczę, że Pietrucha nie ma prawa szefować, bo ma w zupełności. Ale ja nie koniecznie chcę oglądać żenujące sytuacje pokazujące stosunki szef-pracownik w tej kapeli, kiedy ten drugi musi nadskakiwać temu pierwszemu, żeby się dostać do kapeli.

Jeszcze jakby pokazali samą grę perkmanów, a nie te wszystkie rozmowy, tłumaczenia, kiwanie głowami, aprobaty swoich poglądów.. Bleeee..
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Reasumując: pierdu, pierdu, a w sumie będę oglądać kolejne odcinki. I jeszcze pomyślałem, że może by tak pierwszy raz w życiu przesłuchać jakąś ich płytę, o! ;)   
Paczki z głów!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com

I nie przeczę, że Pietrucha nie ma prawa szefować, bo ma w zupełności. Ale ja nie koniecznie chcę oglądać żenujące sytuacje pokazujące stosunki szef-pracownik w tej kapeli, kiedy ten drugi musi nadskakiwać temu pierwszemu, żeby się dostać do kapeli.

to nie ogladaj ;)...a to ze na koniec 6-iu wyjdzie z niesmaczna mina..kurwa zycie to nie bajka i nikt nie mowil ze bedzie latwo, a DT robia to i tak z wysoka kultura, poza tym to sa wszyscy muzycy zawodowi i najwyczajniej w Swiecie jest to rozmowa o prace...ktos sie Toba przejmie jak zlozysz CV w jakiejs firmie i po rozmowie kwalifikacyjnej zatrudnia kogos innego...NIKT..i Ty pewnie tez sie tym przejmiesz..wiec nie badzmy juz tacy "soft" :angel:

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Cytuj
to nie ogladaj ;)...

A właśnie, że będe. I będe za każdym razem zgryźliwym malkontentem narzekającym na porządek wszechświata.. ;)

I może jak Bat też przesłucham jakąś ich płytę? I może ich polubię? I kupię sobie MM i zacznę śpiewać falsetem.. Magia reklamy. Jak Big Brother - wszyscy mówili, że badziew, a każdy oglądał :P
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
no masz do tego pelne prawo jako obywatel Swiata :) i forumowicz sevenstringa :headbang:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Jak Big Brother - wszyscy mówili, że badziew, a każdy oglądał :P

Nie znam nikogo, kto przyznaje, że słucha diho polo - a co się dzieje, kiedy to puszczają na dysce albo weselu!
The Saturn Band też powinien dać raport z szukania garowego ;). "Razem będziemy wywalać gnój!".

To tyle w oczekiwaniu na part II septologii "Garowy DT" ;).
Paczki z głów!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Chyba macie problem ze zrozumieniem amerykańskiego podejścia do świata - przynajmniej tego medialnego.
I tak wolę to oglądać niż "Sram jak Gram". Przynajmniej sprzęty se można poogladać :) Chociaż zgadzam się z tym że za dużo gadania a za mało grania.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
I cycków! ;)
Paczki z głów!

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Cytuj
I cycków! ;)

Bat, Tobie też się podoba Myung? Taki bez koszulki? Wrrrr...  :devil:
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Myung bez koszulki to i tak nic w porównaniu z Myungiem, który coś mówi ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Cytuj
I cycków! ;)

Bat, Tobie też się podoba Myung? Taki bez koszulki? Wrrrr...  :devil:

Nie miałby szans nawet z waginą. Ale Tobie nie bronię ;).
Paczki z głów!

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
jest i 2 część
nie lubie placki

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
jakis niepublikowany materiał, jest ósmy kandydat!


Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
jest i 2 część
Jeszce lepsza niż pierwsza:) Ja bym takie odcinki oglądać jak Plebanie :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17844 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
1730 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel