Autor Wątek: Jak Dream Theater szuka nowego pałkera...  (Przeczytany 43654 razy)

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Hmm.. Tłumaczycie cały ten event po prostu jako reklamę i działania marketingowe. Ale ja tego nie neguję. Reklama po prostu też może być kiepska i na niskim poziomie.

Ja naprawdę lubię wszystkie filmiki czy opisy co się dzieje za kurtyną, kiedy nie grają. Tutaj sie z Wami zgodzę, że jest to odkrywanie rąbka "tajemnicy" zespołu. Ale nie w przypadku castingu na perkusistę! I co? Na koniec wezmą Donatiego, a Mangini wystąpi ze smutną twarzą i powie, że może następnym razem mu się uda? Wygląda to jak wszystkie programy na MTV, któe de facto nie mają wiele wspólnego z muzyką.

I nie przeczę, że Pietrucha nie ma prawa szefować, bo ma w zupełności. Ale ja nie koniecznie chcę oglądać żenujące sytuacje pokazujące stosunki szef-pracownik w tej kapeli, kiedy ten drugi musi nadskakiwać temu pierwszemu, żeby się dostać do kapeli.

Jeszcze jakby pokazali samą grę perkmanów, a nie te wszystkie rozmowy, tłumaczenia, kiwanie głowami, aprobaty swoich poglądów.. Bleeee..
Mówię mało, ale myślę dużo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17977 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
1738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1414 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel