Autor Wątek: Jak Dream Theater szuka nowego pałkera...  (Przeczytany 43571 razy)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Macie racje... zrobili to jak jakiegoś bigbrothera. Spoko się ogląda jak grają i mają wyzwania, ale bez jaj, zmontowane jest to dość komercyjnie.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Wracam do mojego pierwszego typowania - Marco Minnemann :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ja jestem za Mikiem Manginim, rewelacyjnie gra i jak dla mnie najbardziej do nich pasuje.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2011, 10:17:48 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Nie wiem czy zle czytam forum czy zle odbieram ale ma wrazenie ze duza czesc gitarzystow chiala by grac za darmo cale zycie, albo byliby wielce obrazenie gdyby ktos zapronowal im ..nie wiem 10.000$ za nagranie plyty???
Oczywiscie ze jest to zrobione komercyjnie bo takie jest zalozenie, jak cala masa filmow, plyt, proszkow do prania i Chuj wie czego jeszcze..i co w tym zlego...skoro ktos ma recepte na zarobienie kasy to tylko
 bic brawo..jak tak uwazam przynajmniej...by the way..dla mnie Mangini kopie dupe wszystkim!!!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Mi się mocno podoba Minnemann. Widać, że gość potrafi grać wiele gatunków, a u nich to się przyda. Może nawet doda trochę więcej jajec do ich grania, bo mi się z czasem odwidziało DT przez to ich pitolenie.

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Część druga świetna. Trzymałem kciuki za Manginiego, ale jak dzisiaj zobaczyłem Minnemanna to zmienił się mój faworyt. Koleś jest niesamowity. Nie dość, że wulkan energii za garami to sprawia wrażenie niesamowicie sympatycznego i pozytywnego faceta prywatnie. Sporo czasu mu poświęcili i jego "prywatnym" filmikom. Coś czuję, że to może być ten człowiek.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Niby drummer audition a samej gry na garach może minuta.
I jednemu kręcą zajebiste brzmienie, a drugi jakby zbierany mikrofonem z  tyczki.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Czy mi się wydaje, czy chwilowo są wszyscy lepsi od Portnoya? :)
A tu taka mała ciekawostka dropsa (kto pamięta dropsa?):
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2011, 01:16:35 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Minnemann wydaj się być najbardziej rozwojowy - potrafi grać ostro, ale też bardzo fajnie udaje mu się "robić" muzykę na bębnach, a nie tylko stukać rytm. Bardzo mi się podoba jego podejście do używania blach - są bardziej jak cymbałki (cymbals - skądś się wzięła ta nazwa ;) ), wygrywa na nich melodie. Bardzo fajnie widać/słychać to tutaj:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ANxVWgBELZA

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Wygląda na to, że nowym "członkiem" będzie... Achilles albo Peter. Sam stawiam na pierwszego. Ale:

Fajnie, fajnie, zobaczymy, co dalej, ale jak uczy życie i jeden taki dowcip: i tak wezmą tę z największymi cyckami ;).

I tak będzie (prawdopodobnie ;)). Wezmą koleżkę, który prócz grania też ma ładne włoski, prezencję i... jest deczko od nich młodszy ;). Kiedy episode 3?
Paczki z głów!

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Jutro, po 17:00 naszego czasu.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Nie przepadam za DT. Oglądając te przesłuchania zadałem sobie pytanie: czemu ja ich nie lubię? Przecież grają zajebiście...
No i podczas testu Marco odpowiedziałem sobie na to pytanie... Mają chujowego wokalistę. Muzykę robią na prawdę zajebistą, czasami przekombinowaną, ale zajebistą. Ale jak mam słuchać tego gościa to mnie po prostu skręca.
Jakby ktoś miał wszystkie ich kawałki w wersji instrumentalnej chętnie wypożyczę :)

A odnośnie castingu... Jak dla mnie zdecydowanym numerem jeden jest Marco. Widać, że bawi się tym co robi i nie ma jakiegoś ciśnienia jakby od tego zależało jego życie... Pozostali również świetni, bo tego nie można im odmówić. Ale z Marco może konkurować jedynie Mike. Również widać było, że sprawia mu to wielką przyjemność... Zajebiści goście :)

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
BC&SL było wydane w wersji 3 płytowej - na trzeciej płycie są instrumentalne wersje kawałków z pierwszej, jednak oprócz wokalu nie ma też solówek gitary i klawisza, co trochę psuje efekt. No ale dzięki temu można sobie pograć solówki Pietruchy do oryginalnego podkładu (albo sobie wyobrazić, że się je gra ;) )

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Wyślij maila pozostałym, że masz fuchę technicznego :)

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Lang w nightmare to remeber to pierwsze przejście zagrał przepysznie. W ogóle zajebiscie traktuje tomy. Ja obstawiam Manginiego, bo jakoś mi najbardziej do nich pasuje  
Leweoczkomisiarysia

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Nie przepadam za DT. Oglądając te przesłuchania zadałem sobie pytanie: czemu ja ich nie lubię? Przecież grają zajebiście...
No i podczas testu Marco odpowiedziałem sobie na to pytanie... Mają chujowego wokalistę. Muzykę robią na prawdę zajebistą, czasami przekombinowaną, ale zajebistą. Ale jak mam słuchać tego gościa to mnie po prostu skręca.
Jakby ktoś miał wszystkie ich kawałki w wersji instrumentalnej chętnie wypożyczę :)

A odnośnie castingu... Jak dla mnie zdecydowanym numerem jeden jest Marco. Widać, że bawi się tym co robi i nie ma jakiegoś ciśnienia jakby od tego zależało jego życie... Pozostali również świetni, bo tego nie można im odmówić. Ale z Marco może konkurować jedynie Mike. Również widać było, że sprawia mu to wielką przyjemność... Zajebiści goście :)

Jak Ci LaBrie nie pasi obczaj Liquid Tension Experiment

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Oczywiście mam to obczajone :) Zdecydowanie lepiej się tego słucha, chociaż wydaje mi się, że więcej kombinowania. No ale jak ma być instrumentalnie nie może być nudno.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Nie przepadam za DT. Oglądając te przesłuchania zadałem sobie pytanie: czemu ja ich nie lubię? Przecież grają zajebiście...
No i podczas testu Marco odpowiedziałem sobie na to pytanie... Mają chujowego wokalistę. Muzykę robią na prawdę zajebistą, czasami przekombinowaną, ale zajebistą. Ale jak mam słuchać tego gościa to mnie po prostu skręca.
Jakby ktoś miał wszystkie ich kawałki w wersji instrumentalnej chętnie wypożyczę :)

Ależ dokładnie tak! ;) Chociaż już dziś obiecałem sobie tej nowej płyty posłuchać.
Paczki z głów!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
cześć trzecia

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
[ciach] :)
(sorry jak popsułem komuś zabawę ;) )
« Ostatnia zmiana: 29 Kwi, 2011, 18:24:28 wysłana przez nikt »

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
(sorry jak popsułem komuś zabawę ;) )

K..., specjalnie dzisiaj nie wchodziłem na żadne portale by sobie niespodzianki nie popsuć. Dzięki. Weź to wyedytuj to może ktoś inny będzie miał większą radochę z oglądania.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
troche szkoda, bo do konca kibicowałem Minnemannowi - może nie zaprezentowal lepszej techniki, ale bardziej wydawał się bawić graniem, było pełne oddechu i spontaniczne. Mangini tez zagrał z energią, ale miałem wrazenie ze jego gra jest bardziej wyrezyserowana. Czekam z niecierpliwoscia az zrobia casting na lepszego wokalistę :D

(sorry jak popsułem komuś zabawę ;) )

K..., specjalnie dzisiaj nie wchodziłem na żadne portale by sobie niespodzianki nie popsuć. Dzięki. Weź to wyedytuj to może ktoś inny będzie miał większą radochę z oglądania.

Man a nie mogłes kliknac linki bez czytania? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
A ja myślę że wybór był oczywisty. Marco był zbyt popyrtany :) A Mike jest taki aż do bólu amerykański - taki jak Portnoy :)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Bardzo fajnie :)

IMO zajebiście by się wpasował jeszcze Martin Lopez, mówcie co chcecie, ale gość wymiata.

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
troche szkoda, bo do konca kibicowałem Minnemannowi - może nie zaprezentowal lepszej techniki, ale bardziej wydawał się bawić graniem, było pełne oddechu i spontaniczne.

Też mu kibicowałem, ale wynik mnie cieszy, bo to jeden z dwóch, którym kibicowałem.

Man a nie mogłes kliknac linki bez czytania? ;)

Jak kliknąłem na nowy post to od razu te dwa się pokazały. Shit happends. Przynajmniej moja kobieta będzie miała niespodziankę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
1730 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2882 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel