Autor Wątek: Korn na Ursynaliach  (Przeczytany 26604 razy)

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #50 02 Cze, 2011, 14:17:54 »
Było zzajebiście, ale dopłaciłbym te 70 zł żeby tyle bydła nie było. + za nagłośnienie + za setlistę + za Munkiego + za getupa.

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #51 02 Cze, 2011, 14:56:18 »
Hmm.. Gdzie Wy staliście, że mówicie, że nagłośnienie na plus?

Stałem za reżyserką. Przez pierwsze 30 minut mieli problem z gitarami. W drugiej połowie na pewno się poprawiło - wokal super wyraźnie, basik jechał ładnie, ale to że na perce powieszone były blachy to uwierzyłem jak zobaczyłem na ekranie. Drugiej gitarki nadal nie było słychać. Wiatr jeszcze dodatkowo rozwiewał dźwięk. Nie marudzę, bo się bardzo dobrze bawiłem, ale chwalenie nagłośnienia to przesada..;)

W każdym razie KoRn zrobił na mnie mega wrażenie. Setlista niesamowita, usłyszałem 90% kawałków które chciałem usłyszeć. Widać było energię i pasję. Czuję się dopieszczony przez zespół.

Ciągle mi chodzi po głowie "Y'all want a single"..:D
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #52 02 Cze, 2011, 15:07:39 »
Jakieś 10 minut dłużej.
Korn mi w sumie wisi, grali jeden kawałek który znam ale Jelonek ( jak zwykle ) rozpierdolił wszechświat ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #53 02 Cze, 2011, 15:25:25 »
Hmm.. Gdzie Wy staliście, że mówicie, że nagłośnienie na plus?

W odległości 15-20 m od barierek były idealne warunki akustyczne, serio. Wrażenie miałem takie, jakby puścili na te mniejsze głośniki inny mix niż na główne, w każdym razie - jak wycofałem się w kierunku reżyserki to faktycznie przestało to brzmieć tak dobrze.

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #54 02 Cze, 2011, 15:36:43 »
Nagłośnienie spoko, szczególnie jak porównać do takiego Sonisphere, za którego dałem 5-6 razy tyle. Oby więcej tak zorganizowanych koncertów w Wawie.

Faktem jest, że na Sonisphere się wynudziłem. Odbębniłem Metallicę i stwierdziłem, że więcej nie pojdę. A po Kornie mam ochotę iść jeszcze raz, tym razem na pełnowymiarowy koncert zamknięty..:)

Znajoma, która była chyba na wszystkich koncertach Korna stwierdziła, że set był wyraźnie festiwalowy, głównie jeśli chodzi o wstawki typu One, czy We Will Rock You..
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline mgutowski

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #55 02 Cze, 2011, 17:11:35 »
Nie mówię, że nagłośnienie było idealne, ale przy innych imprezach typu juwenalia jakie odbyły się w tym roku w stolicy, to różnica była przeogromna :D Dlatego oceniam "in plus" :D

Dzisiaj na Alter Bridge się Panowie wybierają? :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #56 02 Cze, 2011, 19:37:25 »
Nie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #57 03 Cze, 2011, 01:58:44 »
Ech.. Olaf na rozgrzewkę. Guano Apes mi się nie podobało. Maqamę słyszałem spod parasola marki Lech, a AB to opuściłem ostentacyjnie..;)

Wczoraj było jakoś bardziej z jajem, dzisiaj przede wszystkim piłem i paliłem i oglądałem hostessy Lecha..;)
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #58 03 Cze, 2011, 12:18:07 »
Hm. Jakby to ująć? Gdzieś, szczególnie w tle zatraciło się mocne uderzenie, źle mi to wyglądało, bo byłem niedawno w spodku gdzie pierdolnięcia jest aż nadto. Takie tam szuru buru, ale po kolei i bardzo obiektywnie :

-> StillWell - mieli chłopaki przebłyski, ale ogólnie to tak kiepsko trochę, takie ledwie 6+/10 w porywie... fajnie, że lansują 'strit mjetal' ale to u nich się może szybciej przyjmie. U nas, kraju zatwardziałych katolików, gotów i behemotów widok gościa w szerokich spodniach i glanach nadam trochę niepokoi ;)

-> Jelonek dał kapitalny i BARDzzooo długi występ, bardzo mi się podobało i był na prawdę dobrze ukręcony - 9/10! Nic dodać, nic ująć, lepiej był ukręcony niż korn moim zdaniem.

Tutaj na chwilę muszę się zatrzymać:
-> zespół 'supportujący' przed kornem o nazwie-której-nie-powtórzę. Dlaczego? Bo jak dla mnie była to jakaś pierdolona kupa gówna która kazała mi czekać na deszczu (i w namiocie informacyjnym ;)) i marznąć. Jakbym miał snajperkę to bym ich ściągnął. Gdybym był organizatorem to też bym ich ściągnął. Rozumiem, że są różne style, ale jak się wpierdala na taki gig to trzeba chyba meliskę wypić jak się ma traumę przed tłumem. I mógł sobie, dziecko drogie, gitarzysta chociaż bramkę szumów kupić/pożyczyć/zrobićDIY bo sprzęgało gdzie tylko mogło z głośników. Generalnie zespół grał jakby robił w portki ze stresu, brzmiał jak pełne majtki ze stresu i prezentował jak dla mnie poziom ... 'zbyt alternatywny' by mój 'musk' mógł go objąć. Finaliści? Matko święta...

-> Korn... Korn'a wolałem ze spodka - ten set jak to mówicie 'festiwalowy' średnio mi siadł - za dużo jak dla mnie elektroniki i nowych tracków, za mało nakurwiania. Mix kawałków na końcu odebrałem dwojako - świetnie, że był, pokazał ile mogli jeszcze zagrać, z drugiej - czemu do kurwy nie zagrali?? Mieli czas do 1.15 a zeszli 0:45 ... wolałbym dopłacić i iść tylko na korna jeszcze raz w spodku. ten dubstepowy numer mi nie robi... Generalnie z uwagi na set 7,5 z porywem na 8/10. Sprawiali wrażenie jakiś zmęczonych...

Dzień drugi :

-> perfect lubię, słyszałem z daleka, ale generalnie zawsze ich pozytywnie odbieram :)

-> Guano Apes - też generalnie fajnie, oprócz tego, że : primo - sandra musi pamiętać, że rozśpiewujemy się PRZED koncertem, a nie NA koncercie bo pierwsze 3 kawałki dość obok, nie mówiąc już o załamującym się głosie i niedociąganiu dłuższych fraz (mnie to razi).. secundo : akustyka powinno się powiesić, noż że ja pierdolę, rozumiem, że się ustawia, ale raz głośniej raz ciszej, raz brak wokalu, raz brak gitary? dół muł i generalnei tłumik straszny, spierdolił im kopa na początku masakrycznie... Set też taki z naciskiem z 'za mało z walking on a thin line' ;) Ale i tak dam 8/10! Podobało mi się, z kawałka na kawałek coraz lepiej, ostatecznie dla mnie się obronili :) A tej młodej pipce co ją wynalazł kamerzysta to i 9/10 ;) Podrośnie i będzie Grrr :D

-> Jakiś tam band co coś tam grał, piłem, z dnia poprzedniego nauczon, piedoliłem serdecznie tę cześć ;)

-> Alter Bridge - moim zdaniem ukręcony był nieźle, jak na to co się działo wcześniej, wszystko słyszalne, generalnie miałem mniejsze oczekiwania niż to co dostałem - słowem 9/10! Choć chętniej zobaczyłbym Creed'a ;)

Chciałbym też pozdrowić kasy z tyłu którym brakło prądu i nie drukowały biletów, pewnie cały prąd zużyli poprzedniego dnia ;) Cała impreza - 8+/10! Jestem zadowolony - przyjadę ponownie.

Spoiler

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #59 03 Cze, 2011, 12:27:13 »
No bo miałem po pierwszym dniu jeszcze włączonego Człowieka Chuja, już nie będę :angel:
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mgutowski

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #60 03 Cze, 2011, 13:37:40 »
Vertigo - dużo racji :) Te zespoły z konkursów... Zrobiłem to samo co Ty :D zarówno pierwszego dnia (stałem w deszczu :P) jak i drugiego (no wiadomo :D). Dziewczyna znaleziona przez kamerzystę to już żywa legenda festiwalu :P A Alter Bridge mi urwało zad :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #61 03 Cze, 2011, 15:27:06 »
Powiedzcie o co chodzi z tą dziewczyną?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #62 03 Cze, 2011, 16:39:04 »
Alter Bridge dał zajebisty koncert, warto było się tłuc do wawy żeby ich zobaczyć. Wszystko zawodowo: nagłośnienie (tutaj jeśli można tak powiedzieć, najsłabiej bas), show, wykonanie numerów, konferansjerka, szafa gratów za Tremontim, ściana paczek Diezela za Mylesem :). Na samym początku publika trochę zawiodła, jak to powiedziało moje Kochanie, Myles sprawiał na początku wrażenie jakby przyjechał na wioske zagrać na festynie :). Po 2 czy 3 numerach już się rozkręciło, i publika, i kapela. Dużo energii, mało wolnych kawałków (jak na AB), świetna atmosfera. Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłem, kogo nie było niech żałuje i tyle w temacie :D

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #63 03 Cze, 2011, 17:27:50 »
Korn jak dla mnie wypadł słabo. Gdyby nie Luzier i wokal, byłoby to dno zupełne. Nagłośnienie słabe, wyszedłem ze 20 minut przed końcem, choć Korna bardzo lubię :( Alter Bridge  - super. Zagrane fajnie, z ogniem, widać, że kapela zgrana i dobrze im się razem gra.Nagłośnienie nie zabijało, no ale dało się przeżyć. Na deser udało mi się pogadać trochę z technicznym miszcza, no a później z samym Tremontim, który jest naprawdę przesympatycznym gościem. Był bardzo zaskoczony, że jeden z jego wzmaków trafił do tak egzotycznego kraju jak Polska :)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #64 04 Cze, 2011, 12:37:41 »
A mnie nie bylo ! ha Ha ! I nie zaluje :D Jak poczytalem i slysalem od znajomych to nic nie stracilem :P
Pozdro ! A co do korna :> Korn bez Heada i David'a to nie korn...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #65 04 Cze, 2011, 13:00:38 »
A metallica skończyła się po Kill'em All, wiemy ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #66 04 Cze, 2011, 14:51:30 »
co kto lubi, nie każdemu podchodzi amerykański, komercyjny rock :). W tym co grają, AB są zajebiści i tyle, a że nie lubicie takiej muzy... tak czy siak i tak żałujcie :D

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #67 05 Cze, 2011, 00:13:06 »
Ja obiektywnie staram się słuchać dużej ilości rzeczy w różnych gatunkach, jestem pojebanym fanem korna, ale muszę przyznać, że koncert był średni na jeża, nie było się do czego przyczepić ale nie zaskoczył. natomiast AB słucham mało, a koncert był wyjebany, tak samo jelonek.

A gadanie, że 'nic nie straciłem bo nie byłem ale słyszałem...' to takie coś ala 'dobrze, że nie przeleciałem tej laski bo miała pieprzyk na udzie koło pizdy, a nie lubię pieprzyków' ... huj z pieprzykiem jak cipsko wygolone i mokre! A takie mimo wszystko było! Więc zjebałeś mlodysatan, że nie byłeś.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Korn na Ursynaliach
« Odpowiedź #68 08 Cze, 2011, 02:44:31 »
Koncert koncertem, ale to mnie trochę wcięło:

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 5 czerwca 2011 r. w drodze powrotnej do domu, w wypadku samochodowym zginął nasz kolega Łukasz Borowiecki. To dzięki Łukaszowi i pracownikom firmy GISO mieliśmy na tegorocznych Ursynaliach profesjonalną scenę i realizację video.
 
Żegnamy szlachetnego i zawsze uśmiechniętego człowieka.

Rodzinie, Najbliższym oraz Przyjaciołom  Łukasza, których ta tragiczna śmierć najbardziej dotknęła składamy wyrazy szczerego współczucia i żalu.

ŁUKASZU POZOSTANIESZ NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI !

Organizatorzy
Warsaw Student Festival

Patryk Łaciński, podróżował wspólnie z Łukaszem – obecnie  znajduje się w szpitalu, a jego stan jest krytyczny. Patryk, życzymy Ci sił i odwagi w walce o życie. Jesteśmy z Tobą !!!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
KoRn

Zaczęty przez kirk_pazdzioch « 1 2 3 » Muzyka

69 Odpowiedzi
31286 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2013, 20:12:12
wysłana przez Lubder
76 Odpowiedzi
25376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2013, 11:30:38
wysłana przez Gveir
6 Odpowiedzi
3581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2016, 18:44:47
wysłana przez Donnie
3 Odpowiedzi
2370 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 19:08:47
wysłana przez Temporal
4 Odpowiedzi
5758 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2019, 09:21:56
wysłana przez roqa