Autor Wątek: Jak Dream Theater szuka nowego pałkera...  (Przeczytany 43538 razy)

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
No przepraszam ;)
Też oglądałem z mniejszymi emocjami, bo mi żona powiedziała ;)

Miałem nadzieję, że jednak Minnemann, choć Mangini wcale nie jest zły.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Czemu nie Minnemann!

BTW w części trzeciej polecam 14:48. :D Dream Theater - The Spirit Carries On Episode 3
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
A ja właśnie przeczytałem czemu Portnoy nie gra już z DT.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Portnoy

Noż kurwa niefajnie :/

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
eee, Mangini w ogóle do mnie nie przemawia, sztuczny do bólu, faktycznie taki amerykański jak to matisq napisał. Coś jak skrzyżowanie Portnoya i Nicolasa Cage'a. Kazdy ruch wyreżyserowany, ale z drugiej strony może to właśnie o to chodzi w byciu pro :)

Minneman zajebisty, obejrzyjcie sobie wideo z DVD Space Ship One Paul'a Gilbert'a. Peter Wildoer i Donati też zagrali bardzo fajnie, ale i tak Lang pozamiatał, ziomek ma niesamowitą artykulacje. Reszta jakaś taka nijaka - wiadomo że zawodostwo, ale chyba trochę z innej bajki byli, Donati w sumie też.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Noż kurwa niefajnie :/
Ale co niefajnie, że go nie przyjęli jak chciał wrócić?

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Noż kurwa niefajnie :/
Ale co niefajnie, że go nie przyjęli jak chciał wrócić?
No że tak ogólnie do dupy wyszło. W końcu Portnoy rzeczywiście ciągnął DT do przodu przez te wszystkie lata.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Nie wydaje mi się żeby to Portnoy był siłą napędową DT. Myślę, że to była machina zależna od wszystkich członków zespołu. Owszem, Portnoy wiele wnosił swoją osobowością, jednak bez niego zostało jeszcze 4 bardzo dobrych muzyków, równie silnych osobowości, a teraz pojawił "piąty element", który także nie jest zwykłym grajkiem.  Dadzą sobie radę ;)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Z tego co pamiętam Portnoy w jakiś sposób był związany z oprawą medialną płyt itp (chyba on nawet zaprojektował logo). Do tego masa bootlegów, opieka nad DVD no i też był producentem nz półkę z Petruccim płyt DT. Więc myślę że jednak coś się zmieni.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
jednak bez niego zostało jeszcze 4 bardzo dobrych muzyków, równie silnych osobowości
Szczególnie Myung. Hahahy.

Jak dwa pierwsze epizody mi się spodobały, to ostatni był po prostu kurewsko niefajny. Jednak nie zacznę znowu słuchać DT.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
jednak bez niego zostało jeszcze 4 bardzo dobrych muzyków, równie silnych osobowości
Szczególnie Myung. Hahahy.

Myung posiada zdolności parapsychiczne. On się kontaktuje poprzez telepatię. Ale i tak jest dobrym basistą. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A w sprawie Roddy'ego - to Wujo tu albo na szałcie mówił, że tylko jego występu nie zmiksowano? Czy to wyczytałem w komentarzach na yt? Stąd taka kaszana. W ogóle wszystko chuj, Minnemann był debeściak.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
W opisie filmiku było, że mieli problemy techniczne i Roddy miał dzwięk tylko z kamery.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Mam wrażenie, że jak pierwszy raz oglądałem to nie było tej notki. Napisałem o tym tu, w tym temacie. Przy drugim obejrzeniu już było We're veryyy sorrryy bla bla.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Niezłe masz wtyki, albo się Ciebie boją, że tak szybko zmienili:)
Swoją drogą już podczas filmików można było wyczaić kto bedzie się liczył najbardziej.

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Mangini wygrał i dobrze, bo wyszedł świetnie. Zawiodłem się na Derek'u. oczekiwałem czegoś więcej, a na tle reszty wypadł słabo :/

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Zgadzam sie, Mangini wygladal hi-profi pod kazdym wzgledem,przyjechal bardzo dobrze przygotowany, zero zbednych rozmow, kombinowania z niepotrzebnymi rozwiazaniami, zero bledow podczas gry.... Roddy slabiutko wypadl,wygladalo jakby sie niezbyt przygotowal no i po jaki chuj te blasty zagral :szukaj:, no i z calym szacunkiem i sympatia jaki mam do Donatiego to niestety Virgil sie zblaznil, probujac zagrac cos co nie do konca mu wchodzilo..na tym poziomie porazka jak dla mnie..no i szkoda Minemmanna..rewelac yjny bebniarz ale chyba zbyt rockowy jak na DT...anyway juz po temacie..czekamy no album :D

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Walnął blasta bo to jego atut :D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Blasty, to trochę jak taping na wieśle, dość czytelnie sygnalizują: "Uwaga! Gramy wieśniacką muzę!" :D

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Blasty, to trochę jak taping na wieśle, dość czytelnie sygnalizują: "Uwaga! Gramy wieśniacką muzę!" :D
No to Vai to wieśniak pełną gębą ...

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Blasty, to trochę jak taping na wieśle, dość czytelnie sygnalizują: "Uwaga! Gramy wieśniacką muzę!" :D
No to Vai to wieśniak pełną gębą ...
Źle zrozumiałeś, chodzi o to że od początku do końca tapping, tak samo z blastem. Roddy zaczął z blastem, co kompletnie nie pasowało i skreśliło go na starcie :/
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2011, 13:11:58 wysłana przez Shogun »

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Ciesze się że wybrali Mangini`ego choć fajnie byłoby  zobaczyć w DT w akcji Virgila ,który niestety nie zaskoczył.
Poza tym z filmiku wynika że Virgil  kiedyś grał covery Dreamów  więc szkoda że nie wypadł lepiej . Wydaje mi się że dla nich ważne było nie tylko jak gość gra ,ale jaki będzie z niego kumpel . Jak to powiedział Labrie  do  Mike`a M.
...witaj w rodzinie...
 a niestety Virgil jest samotnikiem i trochę dziwna osobowością która nie do końca pasowała  by do nich. 
Ogólnie  super że się pozbierali  i maja na miejsce Portnoya kolejnego zajebistego mutanta ,który na pewno da z   
siebie wszystko żeby fani DT nie odczuwali braku Mike P.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Ogólnie  super że się pozbierali  i maja na miejsce Portnoya kolejnego zajebistego mutanta ,który na pewno da z   
siebie wszystko żeby fani DT nie odczuwali braku Mike P.
... który i tak będzie odczuwalny.

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Roddy slabiutko wypadl,wygladalo jakby sie niezbyt przygotowal no i po jaki chuj te blasty zagral :szukaj:,

Zagrał blasta, bo akurat w Nightmare to Remeber jest właśnie blast  ::) Dokładnie w 14:44 utworu  :facepalm:

Roddy zaczął z blastem, co kompletnie nie pasowało i skreśliło go na starcie :/

A skąd ta pewność, ze zaczął blastem? Wg mnie po prostu dostaliśmy urywek NTR z udziałem Roddyego w miejscu gdzie jest blast...
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2011, 17:39:51 wysłana przez m4ody »
Leweoczkomisiarysia

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Bo nie kojarzę żadnego blasta w takim momencie w jakim on zagrał :/

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Jasne. A kojarzysz w ogóle nightmare to remeber? Jakbyś kiedyś dotrwał do końca utworu to może bardziej orientowałbyś się w temacie


14:44


1:58
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2011, 09:01:40 wysłana przez m4ody »
Leweoczkomisiarysia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17862 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
1730 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel