Autor Wątek: Jak Dream Theater szuka nowego pałkera...  (Przeczytany 43487 razy)

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Według mnie lekki przerost formy ale niech się bawi, ma pieniądze i wyobraźnie ;)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Dla wielu 7-a struna to przerosta formy nad trescia (nie mowiac o 8-ej ;)), dlatego nie ma to znaczenia, Mangini nie gral nigdy na takim zestawie, wypowiadal sie gdzies niedawno, ze utwory ktore zostaly nagrane prze Portnoya musi otworzyc z podobnym brzmieniem..kapela tego wymaga i tyle, dla przyjemnisci raczej zadne muzyk gratow nie ciagnie i skoro ma taki zestaw to widocznie taki potrzebuje !!!

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Szkoda, wolałbym jakby było właśnie we własnym stylu Manginiego, a nie tak na siłe podciągane pod Portnoya. Pożyjemy, zobaczymy może nie będzie tak 'źle' jak mi się wydaje.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Ja nie uważam tego za przerost. Ludzie chwalą/ganią DT za to, że na koncertach brzmią jak na płycie - aby osiągnąć taki efekt trzeba stosować triki takie, jak podczas nagrywania, a wtedy przecież normą jest dobieranie/dostrajanie bębnów do konkretnych numerów czy ich fragmentów. Ciężko byłoby wprowadzać nowe bębny do kolejnych kawałków w czasie koncertów, dlatego żeby mieć wszystko pod ręką/nogą stworzony został potworek widoczny na zdjęciu.

Z resztą, Mike Portnoy również tak robił, z tym że miał dwa siedzonka, a nie jedno. (Dlatego też zestaw Mike'a był szeroki, a zestaw Mike'a jest wysoki ;)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Szkoda, wolałbym jakby było właśnie we własnym stylu Manginiego, a nie tak na siłe podciągane pod Portnoya. Pożyjemy, zobaczymy może nie będzie tak 'źle' jak mi się wydaje.

Mnie rowniez bardziej pasuje stylowo Mangini niz Portnoy, tyle ze on juz przez sama gre dodaje swojego charkteru czy tez stylu, poza tym potrafi trzymac groove jak sie powinno to robic za garami, a co partii Portnoya to chodzi bardziej o to, ze jak bylo cos zagrane na octobanach to tak ma byc..po to tez te centralki...nie chodzi tutaj o degranie nutka w nutke partii bebnow ale o zachowanie charakteru utworu a nie wymyslanie swoich partii jak to zrobil Donati  ;)

Offline igorkite

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
ja bym dał vinniego paula i by pokazał co to podwójna stopa : )
 

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kolliasa! :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!

wraz z przyrządem do ćwiczeń
do widzenia.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Ciekawostka dla "diehard" fanów ;) Tracklista nowego albumu "A Dramatic Turn of Events":
1. On the Backs of Angels
2. Build Me Up, Break Me Down
3. Lost Not Forgotten
4. This is the Life
5. The Shaman’s Trance
6. Outcry
7. Far From Heaven
8. Breaking All Illusions
9. Beneath The Surface

Ktoś potrafi wywróżyć z tytułów coś na temat nagrań? ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17835 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
1730 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel