Autor Wątek: Jak Dream Theater szuka nowego pałkera...  (Przeczytany 43621 razy)

Offline Marency

  • Gaduła
  • Wiadomości: 143
  • BRIGHTOPHIDIA.PL
    • Prog METAL & sometimes DJENT- Bright Ophidia
mały offtop: - wiecie jak nazywa się nowy perkusista Dreamów? ...Pike Mortnoy ;p;p;p

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Mike i Marco byli faworytami i slusznie.
Marco sprawial wrazenie najbardziej wyluzowanego w czasie przesluchan.
Mike za to jakos tak "za bardzo sie staral" i to nie naturalnie.

Jak przed ogloszeniem wynikow jeszcze sie wahalem,
to reakcja Mike-a prze telefon mnie rozwalila. What a baby ;P

Marco FTW!

Ale i tak Mike wygral dlatego, ze ma tak samo na imie jak Portnoy.
Nie beda sie musieli przestawiac jak bede waloali do palkera  ;D
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Aż dziwne że tego nikt jeszcze nie skomentował:


:D

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Haha, też czekałem aż ktoś to ujęcie wrzuci ;)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Aż dziwne że tego nikt jeszcze nie skomentował:
( Obraz usunięty.)

:D
Hehe a za pietrucha miga axe ;p
Coś już o tym było :)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Aż dziwne że tego nikt jeszcze nie skomentował:
( Obraz usunięty.)

:D


A co tu komentowac?  ;)
Od dawna to nie nowina, ze Pietrucha uzywa AxeFx w swoim Rigu B, ale tylko do efektow.
Piece to wciaz Mark V.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Zresztą widać co za nim stoi :D

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Nie wiem co o tym sądzicie bo nie chcę mi się 4 stron przerabiać, ale dla mnie tragedia. Wyreżyserowana szopka jak to w USA wszystko można wykorzystać w marketingu. Nie wierze, że czołowi pałkerzy tego świata nie mając nic innego do roboty tylko "przeżywanie" castingu do DT. Zapewne od początku było wiadomo kto zajmie miejsce Portnoya a, żeby przykuć uwagę to zrobili program w stylu x factor i się gawiedź cieszy a każdy z kandydatów zgarnął ładną sumkę za wystąpienie w przedstawieniu :) W sumie jak dla mnie to tylko Mangini pasował do DT z tej grupy.
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2011, 23:52:49 wysłana przez Pneumonia2 »

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Dokldanie, a ze szopka..hmm..kapita lizm polega na tym, zeby zarabiac pieniadze, a kazda droga ktora prowadzi do celu jest dobra...jestem ZA.. :D

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Nie wiem co o tym sądzicie bo nie chcę mi się 4 stron przerabiać, ale dla mnie tragedia. Wyreżyserowana szopka jak to w USA wszystko można wykorzystać w marketingu. Nie wierze, że czołowi pałkerzy tego świata nie mając nic innego do roboty tylko "przeżywanie" castingu do DT. Zapewne od początku było wiadomo kto zajmie miejsce Portnoya a, żeby przykuć uwagę to zrobili program w stylu x factor i się gawiedź cieszy a każdy z kandydatów zgarnął ładną sumkę za wystąpienie w przedstawieniu :) W sumie jak dla mnie to tylko Mangini pasował do DT z tej grupy.

+1... ale ja juz się z takim stanem rzeczy pogodziłem. Chociaż jeszcze brakowało tylko jednej rzeczy, żeby totalnie temat pogrzebać: 'If you wan't Mike Mangini to be the new druumer of the best band in the universe send your sms..." :D
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Gohes +1000 dokładnie o tym samy myślalem:)

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Nie wiem co o tym sądzicie bo nie chcę mi się 4 stron przerabiać, ale dla mnie tragedia. Wyreżyserowana szopka jak to w USA wszystko można wykorzystać w marketingu. Nie wierze, że czołowi pałkerzy tego świata nie mając nic innego do roboty tylko "przeżywanie" castingu do DT. Zapewne od początku było wiadomo kto zajmie miejsce Portnoya a, żeby przykuć uwagę to zrobili program w stylu x factor i się gawiedź cieszy a każdy z kandydatów zgarnął ładną sumkę za wystąpienie w przedstawieniu :) W sumie jak dla mnie to tylko Mangini pasował do DT z tej grupy.

No widzicie?

Oprócz tego, że się zgadzam to już nic nie powiem, bo mnie kapitaliści zjedzą.. ;)
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Też się cieszę, że wybrali Manginiego, zawsze lubiłem tego pałkera, koleś wkłada w grę całego siebie. Przez tę zmianę czekam z niecierpliwością na nową płytę, jestem ciekaw jak sprawdzi się poza głupim castingiem.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
W wywiadzie powiedzieli, że bębny już nagrane. Niestety Mike nie uczestniczył w żaden sposób w tworzeniu materiału - przesłali mu wersje robocze, wymyślił co ma grać, przyjechał i zagrał ;) Tak więc usłyszymy jak gra na płycie, ale jeszczenie usłyszymy jak wpłynął na twórczość zespołu... Szkoda.

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
głupim castingiem.

hmm..pewnie w Polsce muzycy nie sa zwyczajni do tego typu naboru muzykow, ale na Swiecie jest to bardzo powszechna forma pozyskania muzykow, sam w Londynie bylem na kilku takich przesluchaniach w roznego rodzaju kapelach, sam tez przesluchiwalem i nie widze w tym nic zlego...jak to moj przyjaciel sp.Olass mowil: "albo grasz albo jestes miekka parowka", a ze ktos potrafi na tym zarobic kaske to chyba dobrze..czy zle ??? bo juz sie pogubilem  :)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
głupim castingiem.
... a ze ktos potrafi na tym zarobic kaske to chyba dobrze..czy zle ??? bo juz sie pogubilem  :)
złe! bo pieniądze są złe! :D

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Chodziło mi raczej o robienie z siebie nie wiadomo jakich gwiazd(wiadomo, są sławni, ale do Hany Montany to im brakuje...), wiadomo, bardzo sławny zespół, ale jak widziałem skromnego Manginiego, który widać było, że został nieco przygnieciony ciężarem castingu na taką skalę to mi się go trochę żal zrobiło :(

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Jakby im się nie podobało to by żaden z nich nie zgodził się na taki małpi cyrk, proste. Nie wierzę, że nie wiedzieli co i jak.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Cicho już, czekamy na p(ł)ytę ;).
Paczki z głów!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
pewnie wielu chcialoby miec w swoim skladzie takiego "chlopaka z plakatu" ;),a tez jestem ciekawy Aristocratesa, ale boje sie ze jak takich 3 wypierdalaczy sie dobralo to nudne pasaze beda jak w "Planet X" z smecacym neoklasycznie MacAlpinem...obym sie mylil  ::)

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Myślę, że następne płyta przyniesie więcej nowości - nie ta planowana na jesień 2011, tylko kolejna. Na tej najbliższej nie spodziewam się rewolucji - tym bardziej, że materiał tworzył "stary skład". Zatem diehard fani będą zadowolenia (jak to diehard fani ;) ), a reszta przeleci raz płytę i tyle :]

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
..ja chyba naleze do tych "diehard", tyle ze w moim mniemaniu akurat starzy fani chcieliby drugiego "Awake" czy "Images..."..to sa w koncu plyty ktorymi DT osiagnelo sukces (w pierwotnym skladzie) i wlasciwie "Train of .." jest moja ostatnia plyta w ich tworczosci, ktora mi sie podoba...ostatnie 7 lat nie bardzo..za to bardzo lubie ich koncertowo (tutaj dupy nie daja ;D) bo graja swoje klasyczne utwory..., w moim odczuciu Rudess jest pomylka w DT ,a najlepsze plyty nagrali z nieodzalowanym K.Moorem...,a Rudess niestety za duzo techniki, za malo klimatu...od niego wole juz Moore'a z O.S.I. ;)

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Ja natomiast bardzo lubię styl Rudess'a - nie słyszę jakiegoś spadku "jakości" w stosunku do byłych klawiszowców. A swoją drogą, Rudess skończył ścieżki na nową płytę :)

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Andy, znajomy kiedyś stwierdził, że koncerty DT są nudne, bo grają numery bezbłędnie :). Train of Thoughts rządzi (aż dziwne że mi się podoba, bo zawsze wolałem to rockowo-progresywne DT), późniejsze płyty to już nie moja bajka, chociaż trzeba przyznać że mają przebłyski.

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Na koncertach wypadają bezbłędnie poza Labire ::) Czasem mam wrażenie, ze trzymają go tylko dlatego, żeby nikt nie posądził ich, ze grają z playbacku  :D
Leweoczkomisiarysia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17949 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
1738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1413 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel