Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372956 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #100 18 Sie, 2010, 17:33:45 »
Misie, używał ktoś z Was suplementów na stawy ? Mój fizjoterapeuta polecił mi poszukać sobie suplementu który miałby glukozaminę, chondroitynę i MSM... i póki co znalazłem same dla psów ;) Mam w domu nawet taki syropek, ale psu przeca podpijał nie będę. Zna ktoś środki które mają wszystkie trzy składniki?

Hmmm, ja brałem Herbamedicus ArthroRevital Complex. Przy wyczynowym trenowaniu naprawdę czuć różnicę i poprawę.

Dla tych co nie mają za bardzo czasu (ani ochoty :D) ćwiczyć polecam dietę białkową. Dwa tygodnie, a już jest mnie 5kg mniej :).

A najlepiej dietę proteinową Dukana. Kto chce schudnąć - bardzo dobra sprawa. Moja znajoma schudła 10kg w 40 dni, niećwicząc. ;)

Zwyczajna dieta wysokobiałkowa- nisko węglowodanowa. Jak wszędzie, to jest w tym też haczyk. Dziennie musisz spożywać tyle carbo ile organizm jest w stanie spalić sam z siebie podczas normalnego funkcjonowania. Trzeba uważać, bo węglowodany to materiał energetyczny i jeżeli się go drastycznie mało spożywa, to organizm automatycznie pobiera go z tkanki tłuszczowej, co dla niektórych jest dobrą nowiną, a następnie z wątroby, mięśni i reszty organów, co już nie jest takie fajne, bo można trwale wyniszczyć organizm.
« Ostatnia zmiana: 18 Sie, 2010, 17:41:14 wysłana przez Niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.