Autor Wątek: Granie domowe - coś do słuchawek i głośników/kolumny.  (Przeczytany 13697 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Ej kupowanie skervesena żeby grać na THR to trochę dziwna akcja jak dla mnie. Interfejs + dobry plugin + monitory będzie brzmiał o wiele lepiej.

THR się sprawdza jako narzędzie do ćwiczeń, a nie pełnoprawne nagłośnienie gitary. Mam w domu lampę, używam pluginów (na słuchawkach) i miałem Yamahę - od kiedy kupiłem interfejs yamahy nie włączyłem ani razu. Wprawdzie wersję THR10X a nie tę nową, ale symulacje chyba mają te same. Obecnie sprzedałem yamahę i może sobie kupię monitory w przyszłości. Jest to plug and play w tym sensie że jak ustawiłem sobie brzmienie pluginu to tylko włączam reapera i jest plug and play. Ale kompa wkluczyć nada.

Tzn. fakt, że przy takich wymaganiach to chyba serio ta Yamaha jedyna spełnia wszystkie kryteria. Tylko mam wątpliwości czy dobrze kryteria sobie ustaliłeś...

Może rozwiązaniem byłby ironball SE - ma możliwość wgrania impulsów co daje szanse, że na słuchawkach będzie brzmiał dobrze. Jak tego nie ma we wzmacniaczu to miałbym obawy co do jakości grania w ten sposób. Tylko budżet się nie zepnie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
994 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2013, 11:34:34
wysłana przez Mordimer
16 Odpowiedzi
10123 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2013, 16:34:32
wysłana przez y
18 Odpowiedzi
8366 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2016, 17:27:34
wysłana przez wuj Bat
40 Odpowiedzi
15065 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2016, 12:58:54
wysłana przez wuj Bat
16 Odpowiedzi
4491 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2021, 02:01:33
wysłana przez sylkis