Autor Wątek: Mieszkania, domy, nocowanie w barakach i po piwnicach  (Przeczytany 28088 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wybacz Wuju, nie widziałem Twojej wiadomości przed edycją.

Z tą patolą może przesadziłem. To jakieś 50%. Natomiast utrzymuje stanowisko, że 90% to ludzie nieporadni. Spędziłem trochę lat w Irlandii i z racji wykonywanych zawodów poznałem mnóstwo rodaków i z wieloma pracowałem. Między innymi panią magister ekonomii, inżyniera krajobrazu, byłych strażników miejskich i policjantów, pracowników budżetówki, grafików, filologow, panią po studiach prawniczych(!!!), po gownokierunkach, czyli teoretycznie ludzi w miarę inteligentnych i ogarniętych (no może poza strażnikami miejskimi...). Tych ludzi zaliczam do pozostałych 40% ludzi nieporadnych życiowo. Mogli żyć przyzwoicie w kraju, ale z lenistwa lub braku polotu zdecydowali się, miedzy innymi, sprzątać za 10 euro. Jednocześnie trudno im się dziwić bo za te 10 euro żyją w lepszym standardzie, mogą sobie pozwolić na prawie wszystko, ale żyją aby żyć. Nie mają celów finansowych, ani nie mają zamiaru się edukować i podnosić kwalifikacje. No i tutaj docieramy do pozostałych 10%, są tu bo ich sytuacja życiową na prawdę zmusiła plus Ci ludzie, o których wspomnieli koledzy wyżej, ale jest ich na prawdę mało.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/