Autor Wątek: New Mod Day - AriniAudio Individual Superlux HD 668B  (Przeczytany 72281 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Dostałem album DT w bonusie! :D Aż przesłucham. lol

Jeśli pierdolę, to z góry przepraszam, opisuję tylko pierwsze wrażenia po swojemu laickiemu :D

Mam wrażenie, że brzmienie jest dużo jaśniejsze, niż przedtem, ostrzejsze... jest mniej dołu, niż było i ogół bardziej szorstki, bez mokrej takiej głębii jakby. Ale za to o wiele bardziej wyrównane wrażenie sprawia rzeczywiście. Słyszę... chyba wszystko :D troche mnie perka tylko drażni w nich teraz. Nawet bębny (aż mam tiki i mrugam oczami uderzeniach), a dotychczas to tylko co najwyżej szeleszczące tależe mnie denerwowały :D i po chwili czuję się ogłuszony. Muszę mocno ściszyć. I niespodzianka! na niskiej głośności tez wszystko doskonale słychać, a wręcz nawet lepiej, bo nie ma efektu ogłuszenia :) i w ogóle bardzo przyjemnie się słucha. I brzmi jeszcze bardziej wyrównanie, góra już wcale nie jest ostra, nic nie gryzie i najbardziej z różnic względem poprzedniego zdanu rzuca się w uszy ;) brak tego niskiego zmiękczenia wszystkich brzmień, co na szczegółowość dobrze wpłynęło, tak mnie się zdaje. Już przez chwilę się przestraszyłem, że mi się nowe brzmienie mniej podoba, niż poprzednie - w kwestii nie poprawności/realistyczności (bo tu jest zdecydowana poprawa), a po prostu przyjemności zwykłej tak sobie posłuchać. Ale po zmniejszeniu głośności od razu mi się micha zaczęła zacieszać, jest zajebiście! :) co mnie też cieszy o tyle, że nie lubię zazwyczaj głośno bardzo słuchac muzyki i jeśli teraz nie będzie takiej potrzeby przy miksach, a wręcz będzie to niewskazane...sam plus! Mam z tego rozumieć, że teraz gdy słucham brzmień swoich zespołów, to już mogę uznać, że jest ono wiarygodnie oddane? :D

P.S. czy one teraz będą się na nowo wygrzewać, czy to dotyczy już tylko samych głośników, które są juz wyrobione na dobre? :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
14258 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2012, 16:13:02
wysłana przez Aston
11 Odpowiedzi
11857 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2011, 19:55:49
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
5307 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2012, 18:45:07
wysłana przez sinquestsound
2 Odpowiedzi
4964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2012, 22:20:39
wysłana przez sylkis
1 Odpowiedzi
2007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2014, 16:47:12
wysłana przez Bjørn