Autor Wątek: Mayones Regius 8/8M  (Przeczytany 153514 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Mayones Regius 8/8M
« Odpowiedź #250 10 Paź, 2011, 15:49:58 »
Coż Perfect jak sam nick wskazuje jest na bank Perfect, natomiast odpowietrzyc się czasem trzeba i zrelaksować. Nie ma co zaciskać pośladków, mity były i bedą, walka z nimi to konkurencja dla Don Kichota..... Niedługo sie okaze ze i kolor ma wpływ na sandomierz ( pewnie juz ma :D ). Bzdetów i wymądrzania się jest po pachy, a jak ktoś nie chce niech nie czyta. TV ma "mute" a tu wystarczy omijac szerokim łukiem lub zablokowac w filtrze rodzicielskim i po kłopocie. Ludzie bzdety pisza i pisac bedą i nie ma sie co podniecać. Tez cos wiem, jak kazdy z tu obecnych, o gitarach no może z drobną różnica nie kazdy pracował  11 lat w Mayo ;) Dla mnie granie to odskocznia od codzienności, cwiczenie czasami tego samego to relaks dla duszy po całym dniu uzerania sie h*j wie z kim i czym, czytanie tego i podobnego pigmeja przy kawie to czasami ubaw po pachy i ...opluty z radości monitor. To wszystko to kwestia zdrowego rozsądku i podejścia. Chce miec dobre graty bo grajac czy w domu czy w firmie chce mieć to co lubie i traktuje to troche jak dzieło sztuki i h*j komu do tego, skoro to mi dobrze na psyche robi.
Po za tym ..ruch sceniczny, co mam sie szczerzyc do kamery jak głupi do sera ? Osobowośc zywcem wzieta z Xfactor to jest ok? Clapton skacze? smieje sie ? .. nie popadajmy w paranoję. Jedyny który dla mnie miał luz w oczach którego widziałem i miał bezczelny uśmiech a popierdalał jak zając po polu to EVH nie zapomne tego luzu usmiechu i zartów w trakcie koncertu. No tak ale On nie ma regiusa, sorry zagalopowałem się ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2011, 15:57:56 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
70 Odpowiedzi
56395 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2009, 09:36:41
wysłana przez nikt
90 Odpowiedzi
62612 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2011, 20:58:27
wysłana przez blackdahlia
38 Odpowiedzi
22954 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2011, 12:56:21
wysłana przez Seth
2 Odpowiedzi
5505 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2011, 15:00:00
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
27398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2015, 13:44:01
wysłana przez Badyl81