Autor Wątek: Mayones Regius 7 Bulba  (Przeczytany 62234 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #25 16 Gru, 2010, 09:46:25 »
Ja nie wiem o co chodzi. Posłuchałem tego całego Bulba i nic...zero wrażenia. No chuj, ale ja się nie znam. A to czy będzie grał na lutni z XV wieku, czy na fujarze z XII wieku wali mnie już do końca. :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #26 16 Gru, 2010, 10:14:45 »
Nikt nie jest progejem we własnym kraju.



Spoiler
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #27 16 Gru, 2010, 10:15:12 »
I tak uważam, że mayo zyskałoby naprawdę wielu klientów gdyby wprowadziło wiosła inne niż superstrat.
yyy?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #28 16 Gru, 2010, 10:17:40 »
I tak uważam, że mayo zyskałoby naprawdę wielu klientów gdyby wprowadziło wiosła inne niż superstrat.
yyy?

Ma wrócić Vka. Tak źle z nimi nie jest(?). Dlaczego w ogóle trzeba to komuś udowadniać?

Loki i Budz - też dołożę cegiełkę do Waszych tez, bo akurat kontaktowaliśmy się z Jareckim z kapeli z Gibsonem  - w sprawie "wyjebanego w kosmos" customa: czyli 2 najzwyczajniejszych V-ek, tylko, że lewych. Ale reszta kompletnie bez jednej zmiany - dojebali nam za to cenę dokładnie 3x taką, jak za wersję prawą.

Gdyby Mayones takie coś "odjebał", to mielibyśmy 8 stron pomyj. A kiedy napisałem o odpowiedzi Gibona na tak miażdżąco trudne customowe wyzwanie - ktoś popatrzył na buty, ktoś wymijająco podłubał w nosie.

ED

BTW tak patrzę na Vkę - to na dobrą sprawę nawet tego białego plastiku by pewnie nie musieli robić nowego, tylko odwrócić i sfazować boki...
« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2010, 10:41:34 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #29 16 Gru, 2010, 11:08:00 »
Ale baciu oczywistym jest to co piszesz. Tylko w gibolu Ci nie odpiszą "pojebao cię?! Nikt tak nie robi. Ogarnij się, my lepiej wiemy jaka jest TWOJA wizja artystyczna".
« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2010, 11:09:39 wysłana przez blackdahlia »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #30 16 Gru, 2010, 11:36:14 »
Dalja - Jak pyta jakiś gej, to mu tak powiedzą ;) Jakem napisał - miałem/mam ich 4 gitary, byłem tam u nich pierwszy raz jeszcze w garażu, 17 lat temu i naprawdę jeszcze nigdy mie tak nie powiedzieli. I tylko raz przez ten czas wpienili.
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #32 16 Gru, 2010, 16:02:34 »
Tu jeszcze raz ja. W sprawie tych customów: ktoś tu się ostatnio chwalił Setiusem z klonową podstrunnicą, jak będzie chciał to się pochwali ile zapłacił, ale śmiem przypuszczać, że nie więcej niż 500 zeta. Ciekawe ile by za to Gibson albo ESP zaśpiewali?
ore ore na traktore

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #33 16 Gru, 2010, 16:29:47 »
Ja nie wiem o co chodzi. Posłuchałem tego całego Bulba i nic...zero wrażenia. No chuj, ale ja się nie znam.
no ja też nie ;) ale gitarkę ładną mu zrobili (jak każdy Regius), szkoda, że nie 27"... :D
do widzenia.

Offline guitarmajster

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
    • myspace
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #34 16 Gru, 2010, 16:37:48 »
25,4? Idealne wiosło? Dla kogo? :P
dla Bulba!!  ;)
z tego co wiem wiekszosc jego gitar oscyluje w okolicy 25,5 , a dodatkowo przy jego strojach uzywa chorych grubosci strun, 9 i 10.
gusta i gusciki som

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #35 16 Gru, 2010, 16:41:03 »
uzywa chorych grubosci strun, 9 i 10.
To nie te struny są tutaj ważne ;)

Ale fakt, kiedyś definiując pojęcie djent wspominał, że lubi cienkie, luźne i obijające się o progi struny, bo gdy uderzają dają charakterystyczny dla tej muzyki atak.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #36 16 Gru, 2010, 16:42:13 »
I tak uważam, że mayo zyskałoby naprawdę wielu klientów gdyby wprowadziło wiosła inne niż superstrat.
yyy?

Ma wrócić Vka.


I na to czekam z wypiekami na twarzy.


Frantic, racja, zapomniałem o Viperach.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #37 16 Gru, 2010, 16:43:58 »
No nie da się ukryć, takiego sałndu nie dasz rady ukręcić na grubych strunach. Z kolei trzeba głaskać druty, bo się odstraja jak durne. Regiusik przeczadowy jest, chciałbym takiego (no może nie do końca podoba mi się gryf z miliona drewien i wykończenie naturalne jest takie miodowe, nieładne IMO)

Offline guitarmajster

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
    • myspace
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #38 16 Gru, 2010, 17:06:03 »
uzywa chorych grubosci strun, 9 i 10.
To nie te struny są tutaj ważne ;)
mialem na mysli to ze kazdy lubi co innego. Zarowie krotka skala nie wadzi.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #39 16 Gru, 2010, 18:43:57 »
Ale baciu oczywistym jest to co piszesz. Tylko w gibolu Ci nie odpiszą "pojebao cię?! Nikt tak nie robi. Ogarnij się, my lepiej wiemy jaka jest TWOJA wizja artystyczna".
I właśnie o to mi chodzi! Nie neguję, że mogą być zajebiste, choć ja akurat trafiłem głównie na te niepowalające. Ale neguję obsługę klienta i nomenklaturę przez nich używaną - w pierwszym przypadku może się zmieniła, w drugim niestety nie.
Baciu, a którędy kontaktowałeś się z Gibsonem, przez Laudę czy bezpośrednio? Po drugie x3 to znaczy ile? Tyle ile za zwykłą V-kę z custom shopu czy 3x tyle co za seryjną? Czy 3x tyle co za prawego customa?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #40 16 Gru, 2010, 19:04:09 »
:) kufa ja chyba za stary już na to jestem :)

Jako drugi nadworny poszkodowany przez GAS i jednocześnie przez niemożność zamówienia tego co chce w Mayo pozwole napisać luźne myśli.

1. Jak zobaczyłem że Bulb kupił mayo poczułem wewnętrzną dumę. Cieszą mnie takie rzeczy.
2. Szkoda że nic zwydziwianego bo Misha ma fajne pomysły na gity i mógł wyjść niezły projekt
3. Nadal mam GAS na Regiusa
4. po 6-7 latach odkąd rozmawiałem ostatni raz o gitarze u nich w końcu zaczynają robić to co chciałem więc zajebiście mnie to cieszy.
5. Buble w bindingu to mogę tu powklejać nawet z CS Bakera bo lubię dopatrywać się takich wtop mistrzów rzemiosła ;)
6. Jak ktoś wrzuca w jednym temacie z Mayo, Gibola i ESP to mi się odechciewa dyskutować o wszystkim... ;)
:* buziaki
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #41 16 Gru, 2010, 19:45:03 »
A mógłbyś rozwinąć punkt 6?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #42 17 Gru, 2010, 08:38:43 »
Baciu, a którędy kontaktowałeś się z Gibsonem, przez Laudę czy bezpośrednio? Po drugie x3 to znaczy ile? Tyle ile za zwykłą V-kę z custom shopu czy 3x tyle co za seryjną? Czy 3x tyle co za prawego customa?

Pierwej wuj nasmarował do Giba, ale odparli mie (Marcelo Pineda), że ić do Lałdy! I podali mie maila i tel do Laudy i wtedy zadzwonił ziom (pan Jarek - wszystko patrzę w korespondencję). Wtedy Lauda zwróciła (łłłliii!...) się znów do Giba ;) Wtedy wujek się przypomniał po jakimś czasie, wtedy Lauda zadzwoniła, że wszystko idzie do przodu, wtedy przyszedł mail, że: termin realizacji 120 dni, a cena 11.000 (na szczęście ;)) PLN.
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #43 17 Gru, 2010, 09:58:06 »
No to normalnie, jak za customa.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #44 17 Gru, 2010, 10:40:29 »
To ja tez kcem dostać deskę Vki bez frezowań i z osprzętem, tydzień roboty domowymi narzędziami i 11.000 ;)

Majo robi lewe bez dopłaty i bez łaski :D


OK, OK, nie ma co...
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #45 17 Gru, 2010, 10:40:57 »
Baciu, a którędy kontaktowałeś się z Gibsonem, przez Laudę czy bezpośrednio? Po drugie x3 to znaczy ile? Tyle ile za zwykłą V-kę z custom shopu czy 3x tyle co za seryjną? Czy 3x tyle co za prawego customa?

Pierwej wuj nasmarował do Giba, ale odparli mie (Marcelo Pineda), że ić do Lałdy! I podali mie maila i tel do Laudy i wtedy zadzwonił ziom (pan Jarek - wszystko patrzę w korespondencję). Wtedy Lauda zwróciła (łłłliii!...) się znów do Giba ;) Wtedy wujek się przypomniał po jakimś czasie, wtedy Lauda zadzwoniła, że wszystko idzie do przodu, wtedy przyszedł mail, że: termin realizacji 120 dni, a cena 11.000 (na szczęście ;)) PLN.

Nie masz opcji, musisz nauczyć się grać jak praworęczni, a potem będziesz jak Batio :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #46 17 Gru, 2010, 10:42:27 »
Nie masz opcji, musisz nauczyć się grać jak praworęczni, a potem będziesz jak Batio :D

To ja wybieram Marka Knopflera
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #47 17 Gru, 2010, 11:47:21 »
Stary, każdy leweus od Gigsona jest w zasadzie Customem, bo jest robiony praktycznie na zamówienie. Nawet SG Standard, jak go porównasz ze zwykłym SG Std to się trochę różni :)
Łotewer.
A jeszcze wrócę do dyskusji z Budzikiem.
Man, Twoje pierwsze zdanie. Jest bezsasadne kurwa na maxa bo przynajmniej połowa ziomów z ss.pl ma lub miała Mayonesy lub Flejmy.
Więc pierdolisz, no offence.
A ja przepraszam że mnie poniosło, bo po prostu mnie kiedyś tak zapienili, że do dziś mnie trzyma. Przepraszam Cię man. Jak będę grać coś na pomorzu, to masz wjazd za free na sztukę zajebistego zespołu :D i browara jeszcze.
Sorrki.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #48 17 Gru, 2010, 12:08:32 »
Dziękuję :D

A nasz Jarecki ma SG Special - oczywiście lewy - i tyle samo kosztował, co prawy.
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: Mayones Regius 7 Bulba
« Odpowiedź #49 17 Gru, 2010, 12:12:47 »
Bo SG Special kroją w ChrL :D
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
70 Odpowiedzi
56029 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2009, 09:36:41
wysłana przez nikt
27 Odpowiedzi
17776 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2009, 14:24:19
wysłana przez wrobelsparrow
22 Odpowiedzi
18235 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2010, 13:20:03
wysłana przez mlodysatan
Mayones Regius 8/8M

Zaczęty przez Vertigo « 1 2 ... 11 12 » Gitary 8-strunowe

284 Odpowiedzi
151699 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lis, 2021, 09:53:02
wysłana przez maciek1b
2 Odpowiedzi
5430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2011, 15:00:00
wysłana przez wuj Bat