Autor Wątek: [NGD] Mayones Regius 6 Custom - Natural Fade Blue Burst  (Przeczytany 27041 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
(Chamski dowcip mode on) Idź prostować klucze. :P (chamski dowcip mode off)
;)
(Żeby nie było, swoje, podobne, zdanie o tych dziurach już to wyraziłem :) )

E: dodam jeszcze, że dopiero po poscie commeliny zorientowałem się, że chodzi konkretnie o mostkowy pickup... Gryfowy ma już kwadratową blachę. Jakby dziura od mostkowego była okrągła, a od gryfowego kwadratowa, to dopiero by się działo... ;)

« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2015, 10:56:48 wysłana przez aciek_l »

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ej panie weźcie już dajcie spokoj dziurą . Pod mostem własnie łona jest, pipak gryfowy  ma prosto blache, mostowy zaokrągloną. Ludzie pls !!! nie mata większych problemów, nie bądźcie jak GP bo to zaczyna być zenujące.
Zagrajcie coś, zróbcie coś ciekawego, a nie szukacie dziury w całym.

Mostkowy nie ma zaokrąglonej blaszki (może same kanty delikatnie). To TB (trembucker), a one mają zwyczajnie 3 otwory na śrubkę w blaszce i może to dawać takie złudzenie.

Ale tak całkowicie z dupy :) tam pod mostem masz TB, a nie SH? Bo pod mostem dziury już nie widać.

Tak, bo TB pasuje rozstawem do wszystkiego co nie jest TOMem. Dzięki temu nabiegunniki idą dokładnie pod strunami.

Dmaligator zatrolluje z blaszką, a reszta w to idzie... wstyd przy takim pięknym patyku.

BTW. Zauważył ktoś inlaye na podstrunnicy? ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2015, 11:00:08 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Ej panie weźcie już dajcie spokoj dziurą . Pod mostem własnie łona jest, pipak gryfowy  ma prosto blache, mostowy zaokrągloną. Ludzie pls !!! nie mata większych problemów, nie bądźcie jak GP bo to zaczyna być zenujące.
Zagrajcie coś, zróbcie coś ciekawego, a nie szukacie dziury w całym.

AHA ;)

Już ostatni raz obiecuję - mi nie chodziło w żadnym przypadku o to, że jest szczelina pomiędzy blachą a korpusem (fakt w mostowym jest bo jest zaokrąglona - to mnie nie drażni zupełni). Mi chodziło o to, że otwór jest dużo większy niż cewki - to mega widać przy gryfie i przez to świeci się ta blacha od spodu. W mostowym tego nie widzę (nie przeszkadza mi zupełnie) bo jest TB i plastikowy szkielet cewki zajmuje więcej miejsca wypełniając PUP CAVITY.

ZAMYKAM SIĘ PROMIIIIIS :)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
BTW. Zauważył ktoś inlaye na podstrunnicy? ;)
Tak. Jak już zwróciłeś uwagę, że faktycznie tam są :) A ponieważ są w kolorze podstrunnicy, to rozumiem, że świecą w nocy?
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ej panie weźcie już dajcie spokoj dziurą . Pod mostem własnie łona jest, pipak gryfowy  ma prosto blache, mostowy zaokrągloną. Ludzie pls !!! nie mata większych problemów, nie bądźcie jak GP bo to zaczyna być zenujące.
Zagrajcie coś, zróbcie coś ciekawego, a nie szukacie dziury w całym.

Mostkowy nie ma zaokrąglonej blaszki (może same kanty delikatnie). To TB (trembucker), a one mają zwyczajnie 3 otwory na śrubkę w blaszce i może to dawać takie złudzenie.



Podstawa kochaneńki a nie "uszy",  ło tą mnie chodziło. Niemal na fszystkich zdjęciach widać

Se ramki pozakładajcie i będzie spokój
A tak fogle to zamówcie, zgłoście uwagi wnioski i skargi,  zapłaćcie i przy odbiorze sie przypierdalajcie :P :D
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2015, 11:15:23 wysłana przez commelina »

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Mega połączenie kolorów, ciężko oderwać wzrok  :)
power to a being never dies

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Mega połączenie kolorów, ciężko oderwać wzrok  :)
Zdzieraj lakier w Ibanezie i rób niebieski top!  :D
Spoiler

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Mega połączenie kolorów, ciężko oderwać wzrok  :)
Zdzieraj lakier w Ibanezie i rób niebieski top!  :D
Spoiler

Prędzej zrobiłbym nową gitarę :P
power to a being never dies

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
BTW. Zauważył ktoś inlaye na podstrunnicy? ;)
Tak. Jak już zwróciłeś uwagę, że faktycznie tam są :) A ponieważ są w kolorze podstrunnicy, to rozumiem, że świecą w nocy?

Świeco jak psu jajca, tyle że na niebiesko :D

Dzięki wszystkim, miło, że się gitara podobie :)
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2015, 11:37:46 wysłana przez Widek »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jakby tylko przy mostowym było zaokrąglone to:
"Jedna zaokrąglona, a druga nie?! Jak to wygląda? Przecież na tym się grać nie da!"

jak wlazłem w temat to myślałem, że to będzie Regius Djentleman
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2015, 12:09:42 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Cytuj
Tak, bo TB pasuje rozstawem do wszystkiego co nie jest TOMem. Dzięki temu nabiegunniki idą dokładnie pod strunami.

Do Setiusów też pakują TB ;)
mniut i piah

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Oficjalna focia od MAYO oraz pełna specka :)



Mayones Regius 6 Custom Shop, Quilted Maple 4A top - Trans NaturalFade Blue Burst Out Gloss finish, Swamp Ash body wings, 11-ply Maple | Mahogany | Wenge | Amazakoe neck-thru-body section, Trans Natural Gloss back finish, Birdseye Maple fingerboard, 16" Radius, 24 Ferd Wagner medium jumbo frets, 25.4" scale, Luminlay SBM-23 Super Blue side markers, 3-ply white ABS / gray acrylic binding, Seymour Duncan TB-4 JB (bridge) and SH-2 Jazz (neck) humbucker pickups, Electroswitch Electronic Products 3-positon toggle pickup selector, Volume (push-pull for dual coil-split) control only (Tone pot position), Bourns pot, QParts Natural Mother of Pearl dome knob, ABM 3256 strings-thru-body bridge, Sperzel Guitar Tuners Trim-Lok 3+3 locking machine heads, Graph Tech Guitar Labs Black Tusq nut, Schaller Security Lock, Switchcraft output, SIT Strings 10-46,

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Dzięki wszystkim, miło, że się gitara podobie :)

To najważniejsze ;)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496


Nagrywamy Regiusa, wideo na dniach :D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No pain No gain !

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
majonez jak majonez
czekam na wideo :tak:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ta gitara jest wyjebana w kosmos!!! Nie mogę nacieszyć oczu. Jeśli gra tak jak wygląda, to gratuluję spełnienia marzenia, które męczy 99% użyszkodników tego forum.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ta gitara jest wyjebana w kosmos!!! Nie mogę nacieszyć oczu. Jeśli gra tak jak wygląda, to gratuluję spełnienia marzenia, które męczy 99% użyszkodników tego forum.

Sorry.. ale jakos tak...  :dobre:  daje jej pół roku max  ;) o ile juz nie rozpoczęły sie poszukiwania kolejnego "marzenia"

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Hmmm... Ja tam jestem całkiem zadowolony ze swojego modern T. Nawet długo oczekiwany Regius Pro nie zrobił już na mnie takiego wrażenia, i od razu poszedł "do żyda".
Więc kto wie, kto wie? :)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ta gitara jest wyjebana w kosmos!!! Nie mogę nacieszyć oczu. Jeśli gra tak jak wygląda, to gratuluję spełnienia marzenia, które męczy 99% użyszkodników tego forum.

Sorry.. ale jakos tak...  :dobre:  daje jej pół roku max  ;) o ile juz nie rozpoczęły sie poszukiwania kolejnego "marzenia"

No i wszystko się zgadza ;P Marzenie zaliczone, można lecieć dalej. To naturalna kolej rzeczy na tym forum. Nikt tu nie pisze żeby trwać przy Regiusie aż do śmierci.
« Ostatnia zmiana: 13 Cze, 2015, 11:30:18 wysłana przez ChopZeWsi »

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Gitarkę można już zobaczyć na video tutaj :)


Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Nie za dużo upchnałeś tam tych Mayo? ;) <zazdrość> :D

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Kuba jak zwykle strasznie dał radę ;) Fajnie, fajnie... Dużo masz tych wioseł. Fajna koncepcja w ogóle na video.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
...solo i tło wyjebane w kosmos :) . Nie znam uczucia zazdrości, ale podziwiam i gratuluję dobrego pomysłu.
INTERSTELLAR

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Rodzinka prawie w komplecie z nowym nabytkiem :P


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
21266 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2012, 21:53:32
wysłana przez freakguitar
43 Odpowiedzi
18755 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2015, 04:04:01
wysłana przez Andres
8 Odpowiedzi
4252 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2015, 21:16:00
wysłana przez vastio
9 Odpowiedzi
2424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2022, 11:15:51
wysłana przez Chomick
2 Odpowiedzi
1188 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2023, 19:19:07
wysłana przez Frantick