Autor Wątek: [NGD] - Mayones Regius 6 Trans Natural Black Burst  (Przeczytany 2418 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Siema! Wczoraj odebrałem nowego Regiusa, więc i postanowiłem się pochwalić  :headbang:

Gitarka ma służyć jako backup do Drop D, więc bez jakichś wielkich szaleństw, aczkolwiek top wyszedł całkiem ładnie jak na quilted maple 3A :)

Tył z black limby w antyku, skala standardowa, schaller hanness i bkp tko. Gitarka brzmi miodzo, bardzo "tight" - wręcz stworzona do rytmicznego grania.

Miłego oglądania!














Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Jezusicku kolejny :O

Tak paczam, te cavity w majonezach to z roku na rok coraz większe :>
mniut i piah

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Jezusicku kolejny :O

Tak paczam, te cavity w majonezach to z roku na rok coraz większe :>

Za 2 tygodnie kolejne NGD :D

Co do cavity - bardzo dobrze, o wiele wygodniej dla prawej ręki niż stare flat Regiusy :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Koledze o dziurę chodzi ;) Idą z postępem jak grill BMW
Paczki z głów!

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Tak na oko, to przez rozrzut między potkiem a switchem. Plus trochę na zapas.
Ładny z przodu, piękny z tyłu.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Za 2 tygodnie kolejne NGD :D

Co do cavity - bardzo dobrze, o wiele wygodniej dla prawej ręki niż stare flat Regiusy :)

Tak jak @wuj Bat mówi, chodzi mi komorę na elektrownię.

Co do ścięcia - byli tacy co się śmiali ze mnie jak sprzedałem Regiusa, bo wycinał mi szramy na przedramieniu :P
mniut i piah

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
... piękny z tyłu.

Mocno dyskusyjne. Jak zobaczyłem pierwsze foty to zostałem na wdechu, jak zobaczyłem ten upierdolony miałem węglowym tył po korinie, która sama w sobie jest mega urodziwa, to od razu zamknąłem okno w przeglądarce.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Kozacki top i główka. Z tyłu już nie taki ładny :P
power to a being never dies

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Z tyłu piękniejszy jak z przodu!

Zdania ekspertów są podzielone.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Za 2 tygodnie kolejne NGD :D

Co do cavity - bardzo dobrze, o wiele wygodniej dla prawej ręki niż stare flat Regiusy :)

Tak jak @wuj Bat mówi, chodzi mi komorę na elektrownię.

Co do ścięcia - byli tacy co się śmiali ze mnie jak sprzedałem Regiusa, bo wycinał mi szramy na przedramieniu :P



To zależy co komu przeszkadza. Dla przykładu gram na kopii LP customa z grubym korpusem i tune-o-maticiem wysoko zamocowanym nad korpusem z racji dużego kąta wklejania gryfu i wszyscy mówią że to niewygodnie dla prawej ręki do szybkich palm mutów bo cała gitara nie leży blisko ciała, płaszczyzna strun jest mocno oddalona przez co ręka jest za bardzo wyciągnięta i zgięta. Zaś mi to w ogóle nie przeszkadza jak tak gram i jak się przerzucam na płaskiego superstrata z podcięciem i płaskim mostkiem nic mi to w niczym nie pomaga, ręka wcale jakoś mniej mi się nie męczy i nie jest tak, że wcześniej mnie coś bolało a teraz nie. Natomiast górny róg zawsze wbija mi się w klatę czego bym nie wziął do ręki. Już nie pamiętam ile razy przez 20 lat grania na siłę chciałem się przerzucić na superstraty łącznie z pozamykaniem wszystkich innych gitar w casach i zmuszaniem się do grania tylko i wyłącznie na superstratach żeby na silę się przyzwyczaić. Zawsze kończyło się to prędzej czy później tak samo przez górny róg.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
54 Odpowiedzi
27037 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2015, 13:44:01
wysłana przez Badyl81
8 Odpowiedzi
4248 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2015, 21:16:00
wysłana przez vastio
17 Odpowiedzi
2071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2021, 10:52:47
wysłana przez wuj Bat
8 Odpowiedzi
2488 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2022, 11:13:29
wysłana przez Chomick
2 Odpowiedzi
1186 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2023, 19:19:07
wysłana przez Frantick