Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 304010 razy)

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
bdb, dużo lepiej niż na starych 17".. może kwestia nowej gumy chociaż na tamtych nie były jakieś stare

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
A samo tłumienie przez oponę? Nie jest to przesada na nasze drogi? W sensie czy nie czujesz różnicy w twardości auta i jego zachowania na luźnej/słabej nawierzchni? Ja bym się chyba nie podjął niczego więcej niż 16', bo potrafię wjechać z rozpędu w dziury :P
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
miałem ori 16", 205/45 17/7" a teraz jest 225/45 18/8,5 i jest mi najlepiej zawsze i wszędzie. ciężko mi coś więcej powiedzieć, ja z tego jestem bardzo zadowolony i polecam. mam ori zawieszenie w wersji lekko obniżonej względem zwykłych a4


aha, jechałem raz z Puław do wiochy pod Rzeszowem takimi drogami wiejskimi i problemu nie było. no wiadomo nie jechałem 100ka po dziurach ale przy 50tce taka 15" z balonem też może strzelic.

ostatnio trasa Puławy Suchedniów, w jedną strone przez radom a drugą między lasami/wsiami i miło się jechało.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2016, 20:58:52 wysłana przez mophk »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Jeździłem po Bieszczadzkich drogach z mocno łatanymi drogami na 17'' i dawało radę, ale przy niższej oponie bym się bał...
16 to rozsądna opcja, 17 IMO ujdzie, chociaż przy parkowaniu na krawężnikach już bym baaardzo uważał.
Zależy też od auta, bo niedawno stanął obok mnie na światłach merc GLE. Kurwa, jakie to wielkie. :D Felgi 19, czy 20 cali, a balon i tak wydawał się prawie taki jak u mnie na 15. ;)


Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
takie fury moga dać wyzszy profil. ja porownywalem 19 i 17 na oponach odpowiednio: 235/35 i 205/45. u mnie było prawie tyle samo opony co na 19"

jedyne co jest odczuwalne na minus to że bardziej nosi na koleinach :-P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
jedyne co jest odczuwalne na minus to że bardziej nosi na koleinach :-P
Przedwczoraj teściowa znajomej przez koleiny zaliczyła dachowanie. Lans może podwójnie drogo kosztować ;).
Paczki z głów!

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
u mnie takie kolo jest ze względu na rozmiar tarczy hamulcowej - 345 mm

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
A, to powiedzmy, że się skompensowałeś :).
Paczki z głów!

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
ogólnie wchodzi taka tarcza pod 17" ale nie każde no i trzeba mierzyć a to trochę bez sensu...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
jedyne co jest odczuwalne na minus to że bardziej nosi na koleinach :-P
Przedwczoraj teściowa znajomej przez koleiny zaliczyła dachowanie. Lans może podwójnie drogo kosztować ;).
Serio, to była wina kolein? ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
u mnie takie kolo jest ze względu na rozmiar tarczy hamulcowej - 345 mm

Co za silnik tam masz?

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
u mnie takie kolo jest ze względu na rozmiar tarczy hamulcowej - 345 mm

Co za silnik tam masz?
1.8t z quattro. zbieram graty na zakucie ;)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mi chodzi A4 B6 z tym silnikiem i mile widzianym quattro po głowie. Żaden projekt, tylko w miarę sprawne auto do normalnej jazdy. To tak z racjonalnych pomysłów. Z mniej racjonalnych ciągle jestem zakochany w E46 330i i czasem wspominam te wspólne kilometry. ;) Jakbym cierpiał na bardzo znaczny nadmiar gotówki, to bym i fajną E39 się mógł wozić. ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
jedyne co jest odczuwalne na minus to że bardziej nosi na koleinach :-P
Przedwczoraj teściowa znajomej przez koleiny zaliczyła dachowanie. Lans może podwójnie drogo kosztować ;).
Serio, to była wina kolein? ;)
Tak. Kobita, wiek przedemerytalny. Zarzuciło tak, że straciła panowanie. Nad samochodem.
Paczki z głów!

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
żeby zrobić salto na koleinie to trzeba być zdolnym :-P

aciek na b6 z 1.8t i q wydasz taki hajs ze to nie porozumienie. zainteresuj się lepiej c5 w takiej opcji lub 2.7tt (na to ostatnie trochę choruje ale jak szukalem to mi proponowali takie chore ceny że szkoda gadać)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
aciek na b6 z 1.8t i q wydasz taki hajs ze to nie porozumienie. zainteresuj się lepiej c5 w takiej opcji lub 2.7tt (na to ostatnie trochę choruje ale jak szukalem to mi proponowali takie chore ceny że szkoda gadać)

Quattro nie jest koniecznie, ale po paru rozmowach biorę pod uwagę 2.4 V6. Zostałbym raczej przy A4, A6 już trochę za wielkie. Chociaż zrobiłem kilka tys. km A6 C5 2.5 TDI i jazda jest bardzo przyjemna.

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
ja bym szukal c6 z dizelkiem... jeśli nie straszny rozrząd w takich 3.0 to raczej spoko autka


Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Swego czasu też miałem na celowniku, ale nic akurat rynek nie oferował. Mniamniasty, nie można powiedzieć! :)
Paczki z głów!

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
ja bym szukal c6 z dizelkiem... jeśli nie straszny rozrząd w takich 3.0 to raczej spoko autka

Jeśli ktoś szuka A6 C6, to zapraszam :D
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
A, to powiedzmy, że się skompensowałeś :).
żeby nie było że pierdole dla samego gadania


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mam nr do laweciarzy w całej Polsce jak coś :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"