Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 303779 razy)

Offline Zorro

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 30
  • Lose Balance
A ja po czterech latach bujania się Volvo S80 mk II 2,5 litra w benie, przesiadam się w przyszłym tygodniu na Focusa MK III kąbi 1,6 w dyziu. Brzmi jak poważny downgrade, ale koszty paliwa, ubezpieczenia, serwisu i fakt, że do sedana (nawet tak dużego) chujowo pakuje się wózek i bambetle małej sprawiają, że po prawie pięciu latach wożenia się łosiem przeskakuję na fokę.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Spoiler
Mam ją prawie 5 lat, przejechałem 100tys km. Trochę krwi mi napsuła, ale nie zamieniłbym na nic innego. ;)
No może na mocniejszy silnik... i automat :D
albo:
Spoiler
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Niech cieszy i nie rdzewieje! :D
Trochę tych mazd jeździ i musze przyznać, że zawsze przyjemnie się na nie patrzy. :)

Orange

  • Gość
Mam nr do laweciarzy w całej Polsce jak coś :D

Rozumiem że jak kupujesz alfe to dostajesz książkę telefoniczną z numerami laweciarzy?

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Nie jest tak łatwo. Samemu się robi risercz.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Pochwalę się, bo niedługo z Audi A6 wskakuję do czegoś takiego...  :headbang:

http://www.suttons.com.au/Content/images/cars/18V0285-1.jpg

Miało być BMW F11, miało być A6 C7, potem w grę wchodził nowy Superb, potem znowu Audi, z tym że Q3, ale w końcu wygrała miłość do Szwedzkiego Metalu  :devil:
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.


Orange

  • Gość

Offline Choina79

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Ja sie lansuje Mitshubishi ASX. Polecam wszystkim bo fajne.
Plotka to rzeczywiście hydra lernejska o dziewięciu głowach. Nie sposób jej zniszczyć, bo na miejscu jednej odciętej głowy wyrastają dwie nowe.

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Ja sie lansuje Mitshubishi ASX. Polecam wszystkim bo fajne.

Wygrałeś w Radio Zet ?  8)
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
aciek na b6 z 1.8t i q wydasz taki hajs ze to nie porozumienie.

Przez ostatnie dwa tygodnie przeglądałem ogłoszenia w DE. To faktycznie jest absurd. :D  Najtańsza przyzwoicie wyglądająca od osoby prywatnej jaką widziałem, to 5000EUR pod Włoską granicą...
Chyba się jeszcze pomęczę z moją A3 jakiś czas... ;) Tym bardziej, że po zmianie pracy zostaną mi okazjonalne jazdy po mieście i 4-5 razy w roku wyjazd w rodzinne strony (300km w jedną stronę...).

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
aciek na b6 z 1.8t i q wydasz taki hajs ze to nie porozumienie.

Przez ostatnie dwa tygodnie przeglądałem ogłoszenia w DE. To faktycznie jest absurd. :D  Najtańsza przyzwoicie wyglądająca od osoby prywatnej jaką widziałem, to 5000EUR pod Włoską granicą...
Chyba się jeszcze pomęczę z moją A3 jakiś czas... ;) Tym bardziej, że po zmianie pracy zostaną mi okazjonalne jazdy po mieście i 4-5 razy w roku wyjazd w rodzinne strony (300km w jedną stronę...).
szukaj uszkodzenego szwajcara, ps to protip

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
szukaj uszkodzenego szwajcara, ps to protip

Kurde, dzisiaj wujek mi zaproponował swoją A6 C5, tylko... 2.5 TDI z przebiegiem ponad 350 tys. Fakt, że auto używane 90% po autostradach, serwisowane porządnie w Niemczech, jakieś 30 000km  temu wymieniony rozrząd, popychacze i wałki rozrządu (czyli to, o czym zawsze mówi sie od razu w przypadku tego silnika), niedawno wszystkie gumy w zawieszeniu i amortyzatory. W zestawie 8 kół z dobrymi oponami. I tak się zastanawiam, czy zacznie tam zaraz wszystko padać i będę przeklinał, czy te 3-4 lata pojeżdżę. A aktualnie nie przewiduję rocznego przebiegu powyżej 10 000km.
Z jednej strony może być ryzyko, z drugiej wiem, że wujek dbał o to auto jak tylko się dało i nie było tłuczony po polskich dziurach. No i musiał utrzymać w stanie niezawodnym, żeby gdzieś w trasie się nie rozkraczyło, bo wujek na wózku, więc miał by problem...
Aha, przy dobrych wiatrach by wyszło niemal 1:1 za moją A3...

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
jeśli po remoncie to brac, chociaż spalania 6l się nie spodziewaj

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
szukaj uszkodzenego szwajcara, ps to protip

Kurde, dzisiaj wujek mi zaproponował swoją A6 C5, tylko... 2.5 TDI z przebiegiem ponad 350 tys. Fakt, że auto używane 90% po autostradach, serwisowane porządnie w Niemczech, jakieś 30 000km  temu wymieniony rozrząd, popychacze i wałki rozrządu (czyli to, o czym zawsze mówi sie od razu w przypadku tego silnika), niedawno wszystkie gumy w zawieszeniu i amortyzatory. W zestawie 8 kół z dobrymi oponami. I tak się zastanawiam, czy zacznie tam zaraz wszystko padać i będę przeklinał, czy te 3-4 lata pojeżdżę. A aktualnie nie przewiduję rocznego przebiegu powyżej 10 000km.
Z jednej strony może być ryzyko, z drugiej wiem, że wujek dbał o to auto jak tylko się dało i nie było tłuczony po polskich dziurach. No i musiał utrzymać w stanie niezawodnym, żeby gdzieś w trasie się nie rozkraczyło, bo wujek na wózku, więc miał by problem...
Aha, przy dobrych wiatrach by wyszło niemal 1:1 za moją A3...


Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
2.5 5 cylindrowa rzędówka, czy v6? Ojciec ma V6 w superbie i na trasie 5.5, w mieście 9. Bardzo fajne silniki, mimo 163 km, nadrabia 350 Nm momentu, co pozwala całkiem żwawo przyspieszać.

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
w vag jest v6. około 8pali normalnie :/ chips i sie fajnie odpycha chociaż bez quattro bym nie brał

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
V6. W ostatnich latach sam tym zrobiłem kilka tys. km i przyjemnie w trasie się jedzie. Spalanie nie na poziomie 1.9TDI, ale nie ma tragedii. To jest wersja 180KM.

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
jaki ma oznaczenie silnik? pompa bodaj paliwa robiona?

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
O pompę spytam. 180KM i rocznik 2002, czy 2003, więc silnik AKE/BAU.

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
jak na "b" to brać, poprawione motory to są a te 300+ przelotu przy remoncie już zrobionym to nic, drugie tyle pewnie zrobi ale dbac musisz

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Wróciliśmy właśnie z wieloosobowej wigilii, na której były osoby naprawiające auta. W sumie dobrze, że większość ludzi nie zna się na samochodach, bo wg tamtych powinno się skasować wszystkie marki poza Mercem i Toyotą ;).
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ale mercedes tylko roczniki do 2001, bo standardy zmniejszyli :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .