Autor Wątek: opinie o bash sidewinder, mg raven II, volture  (Przeczytany 7389 razy)

wiertara

  • Gość
opinie o bash sidewinder, mg raven II, volture
« 06 Sie, 2010, 00:05:23 »
Jak w opisie. poszukuje opinii, jak sprawdziły by się w rzeźni(ciężko, szybko, selektywnie)
-----> http://forum.sevenstring.pl/wzmacniacze-i-kolumny/head-do-5tys-rzeznia/

volture ma trochę dużo kanałów 4, ale to na wypadek gdybym potrzebował więcej opcji brzmieniowych:)
czego bliżej czego leży ten wzmak engl/peavey-mesa?
czy może lepiej poczekać aż na jakieś używki engl, krank, peavey

ps jeśli wódz uzna że bez sensu zrobiłem kolejny post czyt. truje ludzią dupę proszę o usuniecie:)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Masz na myśli vulture , jak mniemam?

I nie 'ludzią' a ludziom.

Chłopie, jak nie masz office'a to polecam google, poprawia takie błędy.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Z Englem i Peaveym nie ma nic wspólnego...najbliż ej temu do mesy, wiem bo jeszcze mam ;)
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
vulture - 4 kanały niby ma, ale jeden czysty i 4 takie same przesterowane ;) fajny head, ale myslalem ze te kanały beda troche bardziej zroznicowane. najlepij by Ci o nim yapcok opowiedział bo jest posiadaczem takowego.

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Clean-szklanka Crunch-przesterowana szklanka
Kanał Orange - Mało basu dużo środka bardziej wypchnięty
(troszke brytyjski ale charakter raczej pozostaje mesowy)
Kanał Red - więcej basu,większa kompresja bardziej cofnięty środek; jedyny kanał który nadaję się bez dopałki do grania szybkiego metalu.
Kanał BLUE - jest tylko użyteczny do solówek szerokie pasmo,zamuła na riffach, dużo basu i mocne podbicie, ewentualnie dobry do grania akordami.

Generalnie moja opinia po uzytkowaniu ponad rok.
Jakość wykonania(trwałość i niezawodność) 9/10
Brzmienie ( 7/10)
Stosunek jakości do ceny (10/10)

Generalnie polecam. Jest spoko chyba że szukasz szwabskiego dołu i totalnej masakry to dobrze wiesz że wzmacniacze oparte na takich konstrukcjach to inna strona frontu.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
albo savage. Mi ten drugi bardziej podszedł.
Sajda mialem i dobrze go wspominam. Były co prawda z nim drobne problemy, ale zniknęły tak jak sie pojawiły - same. Jedynie loop mi troche marudził przy delayu albo reverbie, ale ogólnie byłem zadowolony ze wzmaka. Puściłem go do ludzi tylko po to, zeby kupić 5150.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zrobiłem tak samo jak g-zs. Miałem sajda, ale puściłem go do ludzi na rzecz 5150.

Wspominam go dobrze, ale dla mnie był ciut za suchy i miał strasznie dużo środka. I w sumie 3 kanały to było dla mnie za dużo. Im jestem starszy, tym wolę mniej gałek. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
A ja mam GAS na sajda :P
Grałem i mi się podobał, miałem 5150 i też mi się podobał, teraz mam mese mk IV i też mi się podoba, każdy inny wszystkie fajne, chciałbym mieć wszystkie :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline the faulter

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Ja zdecydowanie sajda  polecam mam go już 2-3 miesiące i jestem zadowolony jak cholera kumpel z drugiego bandu kupił sobie 6505 i za chiny ludowe nie przeszła mi nawet przez myśl wymiana sprzętu. Przed zakupem grubo i długo testowałem, interesowały mnie peavey 5150, 6505, mesa dual, triple, i mg reaven II. Ograłem wszystkie i już byłem bliski podpisania krwią własną cyrografu na grube siano w banku coby sobie mese zaaplikować, zadzwonił do mnie kumpel, że ma taki polski wynalazek co to się Sajd nazywa i żeby wpaść ograć bo podobno to fajne i takie tam. I z tego wszystkiego, całego mojego sceptyzmu pozostały wióry bo kupiłem Basha & felt in love & forgot about peavey and mesa.
www.myspace.com/thefaultpl SZUKAMY GITARZYSTY (ZIELONA GÓRA I OKOLICE) KONTAKT 668498825.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Ja zdecydowanie sajda  polecam mam go już 2-3 miesiące i jestem zadowolony jak cholera kumpel z drugiego bandu kupił sobie 6505 i za chiny ludowe nie przeszła mi nawet przez myśl wymiana sprzętu. Przed zakupem grubo i długo testowałem, interesowały mnie peavey 5150, 6505, mesa dual, triple, i mg reaven II. Ograłem wszystkie i już byłem bliski podpisania krwią własną cyrografu na grube siano w banku coby sobie mese zaaplikować, zadzwonił do mnie kumpel, że ma taki polski wynalazek co to się Sajd nazywa i żeby wpaść ograć bo podobno to fajne i takie tam. I z tego wszystkiego, całego mojego sceptyzmu pozostały wióry bo kupiłem Basha & felt in love & forgot about peavey and mesa.

+1 :)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline the faulter

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
kurde no musiałem się uzewnętrznić. Fakt faktem, że nabiłem sobie z +10 do pisania na klawie ale cóż. naprawdę trzeba to ograć bo i w odsprzedaży nie ma z bashem problemów, a brzmieniowo ekstraklasa( i to wcale nie piłkarska "polska") IMO oczywiście. A powerball jest też @#@#$%$%%&$#!! dobry.
www.myspace.com/thefaultpl SZUKAMY GITARZYSTY (ZIELONA GÓRA I OKOLICE) KONTAKT 668498825.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
20148 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
34 Odpowiedzi
12858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2010, 14:49:52
wysłana przez the faulter
642 Odpowiedzi
141369 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2011, 22:41:52
wysłana przez Ghost_of_Cain
49 Odpowiedzi
14601 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2010, 13:30:32
wysłana przez Didejek
75 Odpowiedzi
21826 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2011, 20:43:26
wysłana przez Jackson89