Autor Wątek: [NA+CD] Bash Sidewinder MKIV+ + Mesa Rectifier 2x12  (Przeczytany 12804 razy)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Właśnie chuj tam ile dałeś, ważne że przyjdziemy z Mushą sobie ograć :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Pro zestaw, świetne wykończenie Sida. No i witamy w rodzinie Sidewindera ;)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
]
Bashu, masz kogoś kto ci zrobi edycję tekstu i łamanie? Bo tła i lejałt ogólny, to jak rozumiem grafik jakiś zaprzyjaźniony, chyba że jest wolny wakat?

Ale o co konkretnie kaman? Napisałeś zbyt ogólnie jak na umysł poziomu zagłówka od corsy ;)

O instrukcję do sajda.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Kurwa pogielo z tymi Mesami 2x12 :D Przeciez ta paka nie jest warta wiecej niz 1800zl. Dwa i pol kola za 2x12 Mesy to dla mnie troche przeginka
Jak się nie ma miedzi, to się na dupie siedzi. 1800 to na jurwy w łykeint wydaja moi koledzy.
]
Bashu, masz kogoś kto ci zrobi edycję tekstu i łamanie? Bo tła i lejałt ogólny, to jak rozumiem grafik jakiś zaprzyjaźniony, chyba że jest wolny wakat?
]
Bashu, masz kogoś kto ci zrobi edycję tekstu i łamanie? Bo tła i lejałt ogólny, to jak rozumiem grafik jakiś zaprzyjaźniony, chyba że jest wolny wakat?

Ale o co konkretnie kaman? Napisałeś zbyt ogólnie jak na umysł poziomu zagłówka od corsy ;)

O instrukcję do sajda.

Ale o co konkretnie kaman? Napisałeś zbyt ogólnie jak na umysł poziomu zagłówka od corsy ;)

O instrukcję do sajda.
No to Cię zażył. Niestety ma rację ;)
Do paczki Mesy też dają instrukcję. Dla ubogich umysłowo.
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2010, 10:27:23 wysłana przez Icchok Lejb Perec »
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Pozdrawiam kolegow wiec.
wearehelp.bandcamp. com

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Zajebisty zestawik. Ja wrócę do Krakowa ( po pierwszym tyg sierpnia ) to tez bym sie chętnie jakoś na ogranie omówił ;D

A na MK5 sie kurwa już nie mogę doczekać bo z zapowiedzi mnie ten piec gasuje ;D

Zomballo

  • Gość
Wypiardowy zestawik! Ten tolex "jest symbolem indywidualności i wiary w wolność jednostki"  8)

Offline the faulter

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
O a ja mam dwa pytanka.

1. jak gada ta kolumienka sama nie jest za słaba na sajda? ja akurat mam 212 2x mocniejszą od noisybox ale meska kusi.

2. to już pytanko do basha. czy można jakiś kontakt gg czy coś do ciebie dorwać bo mam mały problemik z sajdkiem o którym już pisaliśmy sobie maile, ale tak ciężko się jest dogadać szczególnie człowiekowi, który wzmacniacz to umie włączyć i gałkami pokręcić.
www.myspace.com/thefaultpl SZUKAMY GITARZYSTY (ZIELONA GÓRA I OKOLICE) KONTAKT 668498825.

Offline genius

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
O a ja mam dwa pytanka.

1. jak gada ta kolumienka sama nie jest za słaba na sajda? ja akurat mam 212 2x mocniejszą od noisybox ale meska kusi.

2. to już pytanko do basha. czy można jakiś kontakt gg czy coś do ciebie dorwać bo mam mały problemik z sajdkiem o którym już pisaliśmy sobie maile, ale tak ciężko się jest dogadać szczególnie człowiekowi, który wzmacniacz to umie włączyć i gałkami pokręcić.


Offline the faulter

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
spoko kumam kilka ZDROBNIONEK się mnie rypło.

(uderzające podobieństwo)
www.myspace.com/thefaultpl SZUKAMY GITARZYSTY (ZIELONA GÓRA I OKOLICE) KONTAKT 668498825.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
20099 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
14 Odpowiedzi
12567 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2010, 15:01:13
wysłana przez mondomg
0 Odpowiedzi
1790 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 16:43:09
wysłana przez korson333
104 Odpowiedzi
27706 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2011, 12:46:28
wysłana przez matisq
3 Odpowiedzi
1561 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2016, 13:21:22
wysłana przez Zomballo