Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716776 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #775 27 Cze, 2011, 23:52:34 »
Jakie tam 2,5k? :D Ja wydałem góra 600 zeta na 2500+ punktów CSM (sam death guard). Mam 6 składów po 7 plague marinsów, vidicatora, land raidera mkI (sam zrobiłem :D), chyba 6 termosów, 6 oblitów, lorda na palankinie, lorda w termosie, dwa albo trzy rhino (nie pamiętam :D), dreada (nie uwierzylibyście że zaczynał jako dread z AoBR :D) i pewnie coś jeszcze, bo za chuja nie pamiętam.
Z tym że vindę dostałem na urodziny, to raz. Dwa - od jednego kumpla wpadli mi plague marinsi z 2e (chyba dwunastu), od drugiego conversion set z Forge World i pudło zwykłych marinsów.
Inna sprawa że każdy model jest full skonwertowany, na całą armię (a jeszcze sporo modeli jest nie skończonych) poświęciłem jakieś trzysta do pięciuset godzin roboty. A, no i jeszcze są nie pomalowani, pewnie dlatego że stwierdziłem że gra ma na tyle przestarzałe i bezsensowne zasady że nie chce mi się w nią grać :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #776 28 Cze, 2011, 14:09:03 »
koniec sesji! moge sie juz legalnei poopierdalac :D co prawda we wrzesniu dwie poprawki, ale to z pomniejszych rzeczy, to co najwazniejsze mam do przodu :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #777 29 Cze, 2011, 00:06:30 »
Mój jeden koleżka z roku zwykł mawiać, że sesja bez komisu to sesja stracona. To, ze w końcu studiów nie skończył, to tylko drobny szczegół...
4string

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #778 29 Cze, 2011, 01:11:27 »
Cieszy mnie że uzbierałem na struny - teraz jeszcze tylko poczekać na zastrzyk kasy za robotę i jakoś na początku sierpnia będę znów mógł grać na moim wiośle :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #779 29 Cze, 2011, 02:40:04 »
Mój jeden koleżka z roku zwykł mawiać, że sesja bez komisu to sesja stracona. To, ze w końcu studiów nie skończył, to tylko drobny szczegół...
jebac komisy warunki itp. to juz przecwiczylem. zwykla poprawka poki co styka
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #780 29 Cze, 2011, 08:08:46 »
Cóż. Nie ukrywam, że zajebiście cieszy mnie 3 tygodnie opierdalania, które się zbliżają. Opierdalania w Austrii, Chorwacji, Węgrzech. Tak! Nie jestem true, nie jadę do Norwegii, ale to później :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #781 29 Cze, 2011, 10:41:14 »
Cieszy mnie, że remont się zaczął, jak już się dodzwonię do Dialogu i ugadam z nimi podciągnięcie kabli, wreszcie ( po 5 latach! :D ) będę miał stałego neta, chyba 6 mb/s po kablach tepsy i to na routerze, więc zmienne IP ( jedyna z dwóch zajebistości mobilnego ) zostanie.
Weeehe! ^^


I martwi mnie, że ciągnie mnie powoli w stronę nerdowych czasów bawienia się w figurkówkę :P

jak masz milion wolynch godizn oraz tak okolo 2,5k plnów na wydanie to polecam.

Ta, wiem. Jakby powiedział Tolek, "been there, seen it". Więc chwilowo chyba się pobawię w pomalowanie jednej z pizdyliarda niepomalowanych figurek, które mi się walają po pokoju/w piwnicy, skoro i tak farbki mi od 5-6 lat zalegają ( szczęśliwie kupowałem głównie oryginalne citadelowe, sukinsyny chyba nigdy nie zaschną w słoiczkach :D ).
« Ostatnia zmiana: 29 Cze, 2011, 10:44:32 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #782 29 Cze, 2011, 13:13:36 »
Dialogu i ugadam z nimi podciągnięcie kabli, wreszcie ( po 5 latach! :D ) będę miał stałego neta, chyba 6 mb/s po kablach tepsy i to na routerze
to dialog podciagnie ci wlasne kable (w niektorych rejonach to robi), czy po kablach tepsy w koncu?
jesli ta druga opcja, to DARUJ SOBIE co kolwiek innego niz neo lub DSL (jak nie masz na co kasy wydawac). srsly. przerabialem to (znaczy sie uklad: uslugodawca inny, ktory dzierzawi lacza od kogos innego) na przykladzie multimo - wszystko zajebiscie dopoki cos sie nie zjebie. bo jak sie zjebie, to multimo zwala wine ze tpsa, a tpsa na multimo i ty jestes w pacie, bo nie mozesz im udowodnic nic, a w umowach zawsze sa klauzule ze nie odpowiadaja za 'nie swoje' winy. i tak przez pol roku nie mielismy neta (ZA KTOREGO MUSIELISMY PLACIC), az zerwalismy umowe jak tylko sie reguamin zmienil (za darmo wtedy mozna, nie zaakceptowalismy nowych warunkow i tyle)... w przypadku neo masz doczynienia przynajmniej z jedna firma, ktora na nikogo nie moze zwalic usterki i jesli cos jest nie tak, to choc naprawa potrafi trwac nawet kilka dni, to jednak tego neta ci w koncu naprawia, a nie beda zwalac wine jedna firma na druga mowiac "dziwne...u mnie wszystko dziala, cos nie tak musi byc po stronie [druga firma]!"
« Ostatnia zmiana: 29 Cze, 2011, 13:16:19 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #784 29 Cze, 2011, 13:22:44 »
No to żebyś się nie zdziwił jak tepsa wiedząc, że Dialog ma kupione dojście do węzła wybuduje, położy kable, postawi szafy, a potem przyjdzie Dialog i sobie po prostu zacznie świadczyć usługi. Z tego co mi wiadomo tepsa przestała inwestować w rozbudowe, ponieważ skutecznie się ją od tego odżegnuje stosując politykę biedni operatorzy alternatywni nie mają nic i trzeba im dać za psi chuj. Ale ciesz się i daj znać co z tego wyszło :D Najlepiej ciągnąć od jednego tak, jak pisze sylkis, bo będziesz w czarnej dupie przy jakiejkolwiek awarii.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #785 29 Cze, 2011, 13:23:13 »
cieszy mnie że koszulki już gotowe :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #786 29 Cze, 2011, 13:42:04 »
Że są duże szanse na deal umożliwiający mie tranzycję do innego wymiaru ;). Nie pytajcie na razie o więcej ;).
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #787 29 Cze, 2011, 13:44:00 »
batman, powiedz coś więcej.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #788 29 Cze, 2011, 14:03:32 »
Batman powiedz
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #789 29 Cze, 2011, 14:15:41 »
tak, powiedz! dobrze coin gada, polać mu wódki!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #790 29 Cze, 2011, 14:24:11 »
Musicie zastosować nacisk lekko poniżej żołędzi i wytrzymać, hm, tak do piątku. Tego piątku ;).

(niektóre kobiety każą Wam czekać dłużej - i wytrzymujecie! :P)
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #791 29 Cze, 2011, 14:28:57 »
Ja mogę Wam powiedzieć :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #792 29 Cze, 2011, 14:30:57 »
Można, ale chciałbym poczekać, aż już się sfinalizuje. Teraz to teoretyzowanie jeszcze, a ludzka natura jest nieprzewidywalna.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #793 29 Cze, 2011, 20:49:39 »

Zapewne w przyszłym tygodniu gita idzie wreszcie do lutnika na regulację, tylko muszę poczekać aż kumpel z bandu wyrwie jakąś kasę na strunki, bo razem chcemy kupować.
Kurwa, nareszcie nie będę patrzył na moje wiosło z obrzydzeniem :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #794 29 Cze, 2011, 22:12:43 »
No to żebyś się nie zdziwił jak tepsa wiedząc, że Dialog ma kupione dojście do węzła wybuduje, położy kable, postawi szafy, a potem przyjdzie Dialog i sobie po prostu zacznie świadczyć usługi. Z tego co mi wiadomo tepsa przestała inwestować w rozbudowe, ponieważ skutecznie się ją od tego odżegnuje stosując politykę biedni operatorzy alternatywni nie mają nic i trzeba im dać za psi chuj. Ale ciesz się i daj znać co z tego wyszło :D Najlepiej ciągnąć od jednego tak, jak pisze sylkis, bo będziesz w czarnej dupie przy jakiejkolwiek awarii.

Mówicie? Zobaczymy, chwilowo z Dialogiem nie mogę się nawet skontaktować, więc jutro pewnie zakręcę się wokół ciągnięcia po prostu od Tepsy.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #795 29 Cze, 2011, 22:18:02 »
to jest relacja trzech stron, zamaist dwoch, co w razie jakiegos klopotu bardzo komplikuje sprawe. nawet jak udowodnisz, ze usterka nie jest po twojej stronie, to nie udowodnisz ani tepsie, ze nie jest po stronie takiego dialoga, ani dialogowi, ze nie jest po stronie tepsy, tylko firmy beda zrzucac na siebie wzajemnie odpowiedzialnosc, do usranej smierci... dialog daje usluge na papierze, a tepsa dzierzawi lacza - to jest wiecej etapow, na ktorych moze sie cos zjebac i to takich, ktore ze soba nie chca wspolpracowac (bo sa konkurencja) i faktycznie nie wspolpracuja. a jak masz sama neo, to chocby oferta byla miljart razy gorsza, to przynajmniej masz doczynienia z jedna firma i jak udowodnisz, ze u ciebie jest wszystko okej, to tepsa nie bedzie miala na kogo zgonic winy i bedzie w razie W odpowiadac za to...

po prostu to przerabialem u siebie, wiec doswiadczalnie przekonalem sie czym taki uklad grozi ;) przez rok bylo zajebiscie, lacze bylo stabilniejsze (nie wiem czemu, skoro niby kabel ten sam), net tanszy i szybszy, bezawaryjny...przez rok. miesiac po przedluzeniu umowy sie zjebalo - a jak sie zjebalo, to juz na amen. i mielismy do wyboru zerwac umowe i placic kare za 11 miechow, albo czekac az sie umowa skonczy i placic za brak neta. na szczescie GTS energis i multimo sie oddzielily akurat i moglismy bezkarnie ta umowe zerwac, bo w momencie jak jedna usluge mielismy na linii to przez to multimo nie moglismy osobno wziac neostrady... dopiero po zerwaniu umowy dalo sie to zrobic. jedno lacze = jeden ISP na raz, chocby ten ISP wlasnie dzierzawil to lacze to juz je blokuje innym ISP.

neo jest chujowa bo jest chujowa, ale jak nie masz alternatyw tylko co najwyzej wirtualne alternatywy to uwierz, ze to nie sa alternatywy.
« Ostatnia zmiana: 29 Cze, 2011, 22:24:19 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #796 30 Cze, 2011, 11:47:14 »
dzisiaj mnie cieszy dzien wolny, który sobie wziąłem na obronę :D obrona na 5, a ja bylem jedną z 4 osób z roku, które sie zapisały na tak wczesny termin :D.
B ( o ) ( o ) B S

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #797 30 Cze, 2011, 12:15:41 »
^ grats g-zs!

Mnie cieszą/śmieszą te cyferki:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #798 30 Cze, 2011, 12:25:05 »
Jak Ty to robisz? Mie zawsze całe wychodzą.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #799 30 Cze, 2011, 12:30:57 »
Wuju, Lordi ma masterclass z painta, to pewnie fotomontaż
B ( o ) ( o ) B S