Autor Wątek: Impala - Vanilla EP + studio stories  (Przeczytany 13294 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ni, tylko nie kobita! Kobity plus gitary są be!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Stary Otep, czy teraz Walls of Jericho są bee?? Nieee ;)
A Łzy? :D Kariera od razu do przodu idzie!

K = mc2

K= kariera
m= stała Batmana
c= rozmiar cyca wokalistki
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Otep zupełnie mi nie wchodzi, z babką na wokalą jedyna rzecz która czasem mi wchodziła to Guano Apes :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Przy okazji dom?n ma darmowe badanie rynku.
Paczki z głów!

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Gitarki brzmią naprawde świetnie, reszta przyzwoicie. Generalnie bardzo fajnie zrobiony materiał.
Całość mi się troszkę kojarzy z Lipali, szczególnie wokal (a to dobre skojarzenie bo ich lubię).
Mówisz że nagrywane było przed wstawieniem p90. Powiedz mi, p90 dają radę w czymś takim? nie brakuje wygaru troszkę?
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Ej a powiedz czy samo p90 szumi ? Podobnie do singla ? Na dwoch przystawkach na raz pewnie jest czysto a na pojedynczej ?
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Powiedz mi, p90 dają radę w czymś takim? nie brakuje wygaru troszkę?

wygaru ma wiecej niz minihumby, ktore zreszta wywalilem PO nagraniu tego materialu bo nie dawaly rady - ok, do slide, bluesowych rzeczy bylo super, ale w napierdalansku nie bylo super. totez duzo nagralem na tym czarnym LP Std.

a z P90 jest miod, moze malo tego srodka ktory robi dżdżdż, ale duzo wszystkiego innego. duzo brudu, duzo dzwieku w ogole, gruby piach w brzmieniu gitary. wygaru nie brakuje na pewno, ale to taki troche inny wygar. one brzmia agresywnie nawet na czystym, ale nie sa takie cieniutko-brzeczace jak Fender, tylko grube i szczurowate, ale nadal przejrzyste.

zreszta - w piatek zaczynamy nagrywanie dema na druga plyte, do niedzieli polozymy wszystkie instrumenty, to beda probki P-90 :)

Ej a powiedz czy samo p90 szumi ?

jak pojebane. Sunn sam w sobie szumi mocno, a z brumem z singla w ogole jest morza szum, do tego jeszcze ptakow spiew bo lubi sprzegac. dzieki temu zdjalem gain prawie do zera :D czy inne single szumia tak samo glosno - nie wiem, nie probowalem na moim setupie.
Łe tej.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Moje P90 napierdalają szumem jak pojebane i mikrofonują tak że głowa boli. Ale reszta to historia życia Domina, więc pierdolę sprawę szumów, za dobrze grają żebym się przejmował :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
dzieki dom?n za opinie i czekam na nagrania ale coraz bardziej się przekonuję do "okaleczenia" mojej czarnulki tym bardziej że i tak niebawem jedzie do lutnika

Edek:
I jeszcze raz proszę o zdjęcia
« Ostatnia zmiana: 06 Lip, 2010, 20:10:05 wysłana przez lis »
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
NO TO HYC

można już ściągnąć całą płytkę. na MS można sobie przesłuchać, ale jakość ichniego playera jest podła, to proponuję sobie jednak paczkę na komputer ściągnąć - link w profilu.

myspace.com/impalacore

ciekaw jestem co wy na to, bo jeszcze trochę poprawiliśmy parę rzeczy.
Łe tej.

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
No a ja zdjęć nadal się nie doczekałem:P
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
sciagam i przeslucham i sie wypowiem bo brzmieniowo jest super tylko te wokale ;p ale dont worry
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Jak dla mnie jest wykurwiście. Brzmienie gitar to mój ideał (Gibson!) Jest energia, jest klimat, jest wszystko czego oczekuję od zespołu. Jak zagracie w Łodzi albo Krakowie to wpadnę na 100%
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Ssę!
Paczki z głów!

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Najlepszy numer to WYSTARCZY PRZEŻYĆ. Potem dla mnie COW TEDDY, na pewno najfajniej gitarowo. VANILLA jest całkiem ok. W PARANOJI bicie pankowe troche niezbyt, ten pierwszy utwor tez niezbyt. Te dwa instrumentale zbyt ambientowe.

Brzmienie gitar jest zawodowe. Gibol na sunnie ? Ten lewy kanał. Najlepsze piaszczyste w intrze do cow teddy. Trochę jak zakk ;p Dobre brzmienie perkusji sama w sobie ma mnóstwo dołu i razem z basem jest super tło. Wokalowo raz lepiej raz gorzej. Kompozycyjnie i klimatycznie kawałki różnią się od siebie.

Gratuluje uzyskania tak swietnych rezulatow :P
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Powiesz mi jeszcze jak są rozłożone gitarki w panoramie?
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Lewy kanał to Marshall 6100 i Gibol, z tym że w studiu na tyle kręciliśmy brzmieniami, że nie sugerowałbym się tym w 100%. Cow Teddy jest mocno przekręcone, a Vanilla prawie w ogóle, a poza tym każdy track leciał z dwóch ampów i dwóch kolumn. Praktycznie nie da się powiedzieć co brzmi tak jak słychać, bo to jest suma tylu czynników że ho ho. Dwa piece, dwie paki, cztery mikrofony na to, potem obróbka w studiu z użyciem fajnych kompresorów i wychodzi coś innego niż słyszę stojąc przed paką. I prawdę mówiąc teraz nie zrobiłbym tego drugi raz, druga płytka jest nagrana z jednym ampem, jedną kolumną i jedyne co ponadto to dwa mikrofony (a nie jeden). I bardziej mi się podoba, bo słucham i słyszę że to moja gitara i mój amp.

Powiesz mi jeszcze jak są rozłożone gitarki w panoramie?

yyy... chyba 70% na stronę.
Łe tej.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Lekki odgrzebing wykonam niniejszym, bo na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni czas ;)

Pany, ta muza ostatnio kręci się w kółko u mnie w odtwarzaniu! Gitary brzmią mega ciężko i dobrze. Wokal trochę przerasta miksa (itd., do moich poprzednich wrażeń). Jak sytuacja personalno-artystyczna zespołu?
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
link do zdjec nie dziala :(

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
http://picasaweb.google.pl/ImpalaBand/NagrywanieVanillaEP

ja się cieszę z sytuacji artystyczno-personalnej bo wygląda na to że znów mamy wokalistę i to tego samego co wcześniej.

a poza tym to na majpejs jest chyba działający link do całej płytki na wypasie z okładkami, bonusami itede. nie wiem czy już wspomniałem.
Łe tej.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
noooooo, to jest mój ulubiony track z całej płyty. na maksa. szczególnie że w tworzeniu wzięło udział 2,5 osoby a nagranie wyszło przez przypadek - nagrywaliśmy sobie soundy z Fendera Quad Reverba a ja miałem akurat wiosło nastrojone w A# :D
Łe tej.

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
nice

zajebista nuta

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
noooooo, to jest mój ulubiony track z całej płyty. na maksa.


+1 ;) Może to pomysł na chwytliwy proudźekt? Albo na wydanie remiksów płyty, która jeszcze nie wyszła :D
W sumie np. proudźekt Passengers to soundtrack do nieistniejących filmów ;).

Spoiler

Cytuj
nagranie wyszło przez przypadek - nagrywaliśmy sobie soundy z Fendera Quad Reverba a ja miałem akurat wiosło nastrojone w A# :D

Nieraz tak najlepiej! Ale przeca trzeba umieć jeszcze coś zagrać sensownego ;) A umiałeś - i teraz słuchamy podnieceni ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Paź, 2010, 08:44:31 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Zróbmy tu Utwór Dnia:

IMPALA - AIES rmx
http://www.megatotal.pl/megatotal_player.php?zm1=1&zm2=0&zm3=19578

Sorry za odgrzebywanie wątku, ale utwór ukręcił mi worek.

Z A J E B I S T Y
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
7001 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2008, 18:30:19
wysłana przez lord_awesomeguy
4 Odpowiedzi
3226 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2009, 05:26:03
wysłana przez DeathMaster
8 Odpowiedzi
6919 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2010, 16:54:31
wysłana przez Massacrrrre
Analogowe studio

Zaczęty przez RaiQ Ogólnie

6 Odpowiedzi
7385 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2010, 23:58:49
wysłana przez wrobelsparrow
7 Odpowiedzi
985 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2013, 17:36:20
wysłana przez dom?n