Autor Wątek: [NGD] Kupiłem Mandaloriana.  (Przeczytany 2887 razy)

Zomballo

  • Gość
[NGD] Kupiłem Mandaloriana.
« 19 Gru, 2020, 21:54:22 »
 :D



















« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2021, 10:29:05 wysłana przez Zomballo »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Ale na tej ostatniej focie dolne podcięcie gubi proporcje xD

Patyk przypomina
https://www.themusiczoo.com/products/used-jackson-custom-shop-joey-z-signature-electric-guitar-silver


Nie pomyliłeś działów?

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ładna :-)
Zadowolony z 57&66?
Kiedy sprzedajesz?
007

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Uwaga! Zgaduję jakie wiosło kupił Ziomb!

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Zomballo

  • Gość
Ładna :-)
Zadowolony z 57&66?
Kiedy sprzedajesz?
Ad. 1. O jeżuniu w pite!
Ad. 2. Nigdy!!! ;P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mam nadzieję, że była tania :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Zomballo

  • Gość
Mam nadzieję, że była tania :D
Nie. Był Wania. :D

A teraz garść suchych faktów.
Spoiler

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
za cicho, weź podkręć ten volume bo się Splawn marnuje

Zomballo

  • Gość
Nie mogje bo kury somsiadom pękajo. Hehe! Ten napierdołek ma jakieś muskularne waty.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Jak nie możesz to na giełdę proponuję. Wymienie się za HX Stompa i będziesz mógł grać bez kurowania pęknięć całą noc.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
"Jak słychać mizianie strun, to piec jest za cicho!!!" Mistrz Masahuku Fukuoka.

Jebać kury!
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Dobra siadłem dłużej przed kompem, wiec napiszę co i jak. Jak ktoś jeszcze nie zauważył, to przewaliłem znów troszkę szekterów. Miałem dosyć i znów na celownik wziąłem telasa Baja. No ale tego Ci u nas niestety ostatnio jak na lekarstwo. Najszedł blakfrajdej i patrze a tu w sklepie Szekter! W owej promocji - spoooro taniej niż cena katalogowa i cena u konkurencji. Myślę, myślę no tak długo to nie myślę ale decha mahoń - check, gryf klon - check, podstrunnica - heban (no taki nie za czarny ale jest) - check, klonowy archtop - check, TOM Toneprosa - check, blokowane kucze - check, singlecut - check, no i EMG (jakieś dziwne ale jednak EMG!) - CHECK! Przyszła, rozpakowałem, podpiąłem - dygnął! Nigdy nie miałem wcześniej do czynienia z EMG 57/66 i tu zaskoczka. O ile produkują jakieś oldschoolowe doznania słuchowe (dużo sopranów i średnicy) tak pod łapą jak i twarzowo klatowo ciśnieniowo jest wygar. Co do wykonania to tu jest też miła niespodzianka bo gita trąci perfekcjonizmem znanym z japońskich fabryk a to jednak Korea. Absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Oglądałem później filmik @Dale Cooper o tej serii i mi się trafił chyba egzemplarz z innej fabryki albo jakiś późniejszy wypust bo tu zero wtop. Lakier gładziutki, miły, satynowy, taki bardziej szary wpadający w zieleń aniżeli platynowy. Heban na podstrunnicy rzeczywiście bardziej palisandrowy ale pewnie dlatego, że nie jest malowany jak u większości i widać tu słoje, odcienie. Fajną ciekawostką jest fakt, iż Schecter wkleja gryfy aż pod koniec przedniego przetwornika. Nie jest to klasyczny long tenon tylko coś jak u PRSa wklejka szerokości całego gryfu. Skutkuje to brzmieniowym nuklearnym blastem jak i miłym masażem jajec na sucho. Szczerze polecam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
To znaczy jedną rzecz widzę - koniec bindingu pod stopą gryfu (?).
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
No pacz, wynalaz.   :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Płaciło mie za to w jednej i drugiej firmie jakieś 15 lat :D

Ale taka rzecz absolutnie nie ma tutaj znaczenia - żebyś się nie zaczął przejmować na święta! ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Gru, 2020, 22:13:22 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Oglądałem później filmik @Dale Cooper

Schectery to loteria, dwa takie same egzemplarze z tej samej fabryki mogą być całkowicie inaczej wykończone.
Miewałem po 3 sztuki tego samego modeli z jednego rzutu, także wiem co mówię :D
mniut i piah

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Oglądałem później filmik o tej serii i mi się trafił chyba egzemplarz z innej fabryki albo jakiś późniejszy wypust bo tu zero wtop.

Teraz to już w Korei jest chyba tylko jedna Fabryka, która zarżnęła wszystkie inne  ;D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja mam szektera walonego w Indonezji i nie licząc faktu że waży tonę i sustain taki se (ale to może kwestia tego że chujowo gram, hy) to generalnie nie ma się do czego przyczepić.

Może wreszcie też zrobię NGD, mam ją już kilka miesięcy...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Zomballo

  • Gość
Ja mam szektera walonego w Indonezji i nie licząc faktu że waży tonę i sustain taki se (ale to może kwestia tego że chujowo gram, hy) to generalnie nie ma się do czego przyczepić.

Może wreszcie też zrobię NGD, mam ją już kilka miesięcy...
:fotki:

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
E, to moze ja tez bym sie pochwalił szekterem, co go ostatnio kupiłem. Może nawet w osobnym wątku?

Zomballo

  • Gość

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
E, to moze ja tez bym sie pochwalił szekterem, co go ostatnio kupiłem. Może nawet w osobnym wątku?
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
O i już wiem jak będę nazywał tego Szektera. :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
8373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2013, 20:14:49
wysłana przez dom?n
7 Odpowiedzi
11364 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2018, 11:28:08
wysłana przez KEDSKY
NAD Kupiłem se Marshalla...

Zaczęty przez Zomballo « 1 2 3 » Wzmacniacze i kolumny

62 Odpowiedzi
15227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2021, 21:52:42
wysłana przez Zomballo
7 Odpowiedzi
1842 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2020, 17:04:38
wysłana przez pshemo
39 Odpowiedzi
6850 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2021, 10:50:37
wysłana przez Chomick