Autor Wątek: NAD Kupiłem se marshalla... 2  (Przeczytany 6802 razy)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
tak trzeba mikrofon ustawić:

Zomballo

  • Gość
tak trzeba mikrofon ustawić:
Spoiler

No przecie tak mam!


Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Wcześniej jakby więcej gainu było.

Zomballo

  • Gość
Bo zmniejszyłem. Deko inaczej teraz ustawiam szeryfa. Powiem tak, to nie jest łatwy piec. Niby bazuje na 2203/4 ale jest zmodowany mocno na 80's glam (jeszcze dodany clipping na ledach) i tu wyjaśnia drogę brzmienia i wiem za co ludzie kochają ten piec. Spooooro średnicy i top endu. Nie mniej jednak da się go pięknie dopalić i wtedy nie jest to rock maszyna tylko rzeźniol death/thraszowy. Ten bułowatofuzzowaty przester robi się bardzo szybki. Mocno nie wybacza i uczy. Serio lepiej grać na sucho bo bardzo uwydatnia wtopy. Z overdrivem ma ciasny i perkusyjny bas. Cały czas się go uczę i dalej myślę, że jestem w dupie. Czułe eq, milimetr gałeczką i już inna para kaloszy.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Z opisu wynika że kupiłeś chujową kopie mesabugi.

Zomballo

  • Gość
Mesa może Silverce za podnóżek robić.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
A nie trzeba było se kupić zwykłej łosiemsety jak Pan Gain przykazał ? Jak coś zawsze mógłbyś sobie ją modować, jest coś koła 1.000.000 modów do tego.

Zomballo

  • Gość
Noooo a potem strzelić jej mod Jose albo Sir#34, ale ale ale... Przecież Silver Jub to właśnie to. :D

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
No przecież kupił łądnie zmodowaną osiemsetę :D

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
No właśnie nie ładnie, bo mówi że kręci w prawo a ona mu w lewo  ;D

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
No, bo to parszal. Czego sie spodziewac.
Na gielde za 3

2


1



Zomballo

  • Gość
Hooola! Jeszcze nie. No nie miałem bardziej responsywnego wzmacniacza. Wszystko teraz ma znaczenie, wiosła, lampy, nawet struny wyłapuje, że hoho. Nie wiem jak oni to zrobili? Może im prostszy wzmak tym lepiej?  Myślałem, że se pogram i pogonie dalej ale zaskoczył mnie palnik. Po zamianie na Mesę Single Recto (tak miałem taki epizod) to już w ogóle jakbym z rączego rumaka przesiadł się na osła. Dobrze, że Szeryf wrócił bo teraz więcej gram. I się chce tego spróbować, i tamtego. Ramones brzmi jak trzeba AC/DC i GNRy też. :P Mogę jeszcze napisać jak się ma do Splawna Nitro. Sam w sobie ma się nijak bo Nitro ma jak wiadomo dodany jeden stopień wzmocnienia więcej i tego nie da się odłączyć, grasz albo większą rzeź albo mniejszą lub czysty. Szeryf oferuje rokerskie szlagiery a po dopaleniu overdrivem też i rzeź. Nie wiem jak w miksie Nitro by siadł bo jednak tego dołu to miał sporo. Marshalla nie zmulisz niskim strojem a środkiem wybija się nad wszystko co znam. A dlaczego nie zwykła osiemseta? No bo po pierwsze 2555x ma zajebistą pętlę efektów, dwa że sam sobie teraz ustawiam bias bez przyczłapek i kombinacji alpejskich. Wystarczy tylko zwykły multimetr. No i najważniejsze - "Donciu Kraj" wychodzi jak z teledysku.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Ale Slayer już nie  ;D

Zomballo

  • Gość
Ale Slayer już nie  ;D
Zapytaj Garego Holta. :P

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Nie gadam już z nim, po tym jak pożyczył ode mnie zeszyt od religii żeby odpisać lekcje i pozaginał mi rogi....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
8403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2010, 21:17:27
wysłana przez Pan Sinner
7 Odpowiedzi
11332 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2018, 11:28:08
wysłana przez KEDSKY
NAD Kupiłem se Marshalla...

Zaczęty przez Zomballo « 1 2 3 » Wzmacniacze i kolumny

62 Odpowiedzi
15159 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2021, 21:52:42
wysłana przez Zomballo
22 Odpowiedzi
2856 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2020, 10:51:40
wysłana przez Zomballo