Autor Wątek: Kupiłem se 5150...  (Przeczytany 11355 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Kupiłem se 5150...
« 11 Mar, 2018, 18:05:19 »
...mikro. Znaczy preamp zaś sam. W kostce.

Pan @temol robi takie fajne rzeczy, próbował sprzedawać, ale nikt z was chyba się tym nie zainteresował. No to mały appreciate post.

Mam fajnego pieca. Bardzo fajnego. Tate robił, bo umi. Dwa kanały, piękny czysty, no i drugi fajny z JCM800. Ale do pełni szczęścia do brakuje jeszcze takiego mocno przesterowanego.  Po to pojawił się przekładkowy 6505+ 112, więc nie płakałem specjalnie.

WTEM!

Pisze do mnie jednego dnia, inny pan, a konkretnie pan @niedziak

Zoba co mam fajnego

Patrzę myślę ,,no fajne".

Te, Niedziak, dej mnie to

To mnie dał. No i mam.


Generalnie jest to preamp. Nie wiem czym się to różni od kostki distortion pakowanej w przód, generalnie stuka mnie to od góry do dołu, no ale jest napisane 5150 to kcem. Znane i podobne ustrojstwo do tego czyli AMT P2 kiedyś ogrywałem, wpięte w pętle, żeby robiło za preamp. No i fajnie grało. Ale mój piecyk kundelek nie ma pętli to jak QWA (hehe, pdk) wsadzę to i jak to będzie grało jako preamp?

Te niedziak, to jebnie

CO JEBNIE PAKUJ W PSZUD FAJNIE GRA

Mówię dobra, fajne, ładnie zrobione, dużo gałek, napis 5150, wyjście słuchawkowe i symulacja paki. No i ten napis. 5150. Wziełem. Najwyżej będę jeść kamienie.

NIE BUJ NIC DAM NA TESTY SE POTESTUJESZ A POTEM MI NAJWYŻEJ DASZ KABZE ALBO ODEŚLESZ HEHE

Dobra dej mnie to już ostatecznie.

Nie umiem rozpisywać się nt brzmienia, nie jestem muzykantem tylko idiotą. Ale wpięte w przód po odpowiednim kręceniu jest WPIERDOL. Skondensowany Piwej. Wszystko to co chcesz w Piweju ale boisz się o to zapytać. Możesz se kręcić gałeczkami, responsywne na eq. Dynamicznie, S E L E K T Y W N I E
. Zero zamuły, jakby mi ktoś nie powiedział, to bym nie zgadł, że to kostka. Pewnie sam piec robi swoje W KOŃCU TO POINT TO POINT. Może, nie wiem, ale jakość brzmienia jest więcej niż zadowalająca.

WSTAWAJ ADAM ZESRAŁEŚ SIĘ

Tyle o brzmieniu. Jako fan piweja znak jakości. Wykonanie perfect, nie mam się do czego dojebać, przepraszam, bardzo chciałem. Chociaż nie no. Mogło by loda robić HEHE

Wyjście słuchawkowe działa. Gra - przyzwoicie. Nie jest to 100% cyfrowa symulacja rodem z Kjepera czy innego Sraktala, ale jest dobrze. Wyjścia symulacyjnogłośniko wego nie testowałem. Chodź mam zamiar. Kiedyś. Może.

Postaram się wrzucić jakiś filmik, próbkę, sampel COKOLWIEK, ale muszę zaangażować do tego jakiś rejestrator video i ludzką samicę.

PODSUMOWANIE

Weźcie wywalcie te swoje podwzmacniacze za 10k i kupcie se taką kostkę. Fajne. Serio.

Poniżej mój pseudorig i jak to jest ustawione obecnie. Oczywiście w przodzie jeszcze jest 808. Bo jestem pierdolnięty i inaczej nie umiem. Przepraszam, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Ale nawet bez TSa jest bardzo dynamicznie. Polecam i pozdrawiam.

Spoiler

Jak sobie życzycie, to zadawajcie pytania. Najwyżej nie odpowiem.
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2018, 19:43:53 wysłana przez nikt »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Zomballo

  • Gość
Odp: Kupiłem se 5150...
« Odpowiedź #1 11 Mar, 2018, 21:08:17 »
Czy so wersje dla leworęcznych?

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Odp: Kupiłem se 5150...
« Odpowiedź #2 11 Mar, 2018, 22:09:27 »
O kurła, to ma w sobie wszystkie memy, jakośćpost poprostu!

Wygląda fajnie, przede wszystkim, wygląda! Ciekawie byłoby się dowiedzieć ile tysięcy z 5150 jest w środku :D czyli co to tak na prawde jes? @temol ?

Próbki .... próbki !!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Kupiłem se 5150...
« Odpowiedź #3 12 Mar, 2018, 00:17:52 »
Bardzo ładna kość. Loda se zrób sam. Lubię, jak się komuś kce ładne literki zrobić na obudowie, wtedy od razu gra to lepiej. Zazdraszczam.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Odp: Kupiłem se 5150...
« Odpowiedź #4 12 Mar, 2018, 22:19:36 »
Czy so wersje dla leworęcznych?

Możesz wsadzić w obie dziurki, ale w sumie to po lewej stronie jest ich więcej. Więc odpowiedź brzmi: niewykluczone.

Loda se zrób sam.

To się nudzi w pewnym momencie. No i szyja trochę boli.


Próbki .... próbki !!

No przecież powiedziałem, że jak zaangażuję ludzką samicę do tego to będą Januszu Polaku Prawdziwy Patrioto
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline temol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 111
Odp: Kupiłem se 5150...
« Odpowiedź #5 13 Mar, 2018, 09:22:56 »
JanuszuNieKrzywdz - we środku trochę trocin, stadko mrówek i miseczka z wodą.  Siedzi tam kilka jfetów, które mają udawać lampy.  Nie porównywałem tego z oryginałem (headem 5150) więc nie wypowiem się w kwestii wierności. Ale jebnięcie ma. To chyba najlepsza brzmieniowo kostka, którą wystrugałem. Za brzmienie zasługi sobie nie przypisuję, bo nie ja zaprojektowałem elektronikę.
Spędziłem ino sporo czasu na dobraniu tranzystorów.

Mother Puncher - wzmacniacz słuchawkowy bierze sygnał z symulatora paczki więc jakoś podobnie zagra. To nie to samo co IR czy rzeczywista paczka ale moim zdaniem jest przyzwoicie.

T.

Offline Poxlar

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: Kupiłem se 5150...
« Odpowiedź #6 12 Cze, 2018, 15:13:42 »
Wygląda całkiem spoko, cena piękna, ale zostanę chyba przy swoim. Jednak ciężko zmieniać przyzwyczajenia

Offline KEDSKY

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: Kupiłem se 5150...
« Odpowiedź #7 15 Paź, 2018, 11:28:08 »
hej
gdzie to moge kupic ?
dziex

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
8372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2013, 20:14:49
wysłana przez dom?n
35 Odpowiedzi
15119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2014, 13:06:56
wysłana przez Aremenius
NAD Kupiłem se Marshalla...

Zaczęty przez Zomballo « 1 2 3 » Wzmacniacze i kolumny

62 Odpowiedzi
15226 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2021, 21:52:42
wysłana przez Zomballo
7 Odpowiedzi
1841 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2020, 17:04:38
wysłana przez pshemo
22 Odpowiedzi
2885 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2020, 10:51:40
wysłana przez Zomballo