Autor Wątek: SinMix IR Pack 27 Cabinets [Mesa,Marshall,Bogner,Diezel,Hesu, Buzzaro,DL itd]  (Przeczytany 57425 razy)

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Już Ci grzechy odpuściłem  :D Nawet miałem wczoraj wyrzuty sumienia...jesteś dla mnie za mądry...Over bez odbioru...

Franq

  • Gość
 :facepalm:

Wyluzujcie.

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Ja juz jestem wyluzowany  :D

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Sprawdził ktoś tego IR co dałęm czy działa na Sractalu?
Pozdrawiam.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Mi się nie udało wczoraj, bo 16.03, potem mieliśmy małą awarię z softem i zeszło. Ale jutro na pewno sprawdzę (sractal obecnie na salce). Pzdr

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Dziś usiądę i potestuję, wczoraj we wsi Koszalin był Illusion i trochę wsiąkłem  ;D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ja wciaz bez kompa, w srode ogarne.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Na świeżo, bo właśnie wróciłem z salki... sprawdziłem - wszystko działa OK. A sound... no cóż trochę brzmi to płasko, nie ma tego fajnego czyn czyn, tak jak na próbkach, ale jest selektywnie ;) (siary brak) i to bardzo. Reasumując, albo ja tutaj nie umiem jakoś tego lepiej wykręcić albo stockowe IR lepiej banglają. Niech się może też inni wypowiedzą.

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Na świeżo, bo właśnie wróciłem z salki... sprawdziłem - wszystko działa OK. A sound... no cóż trochę brzmi to płasko, nie ma tego fajnego czyn czyn, tak jak na próbkach, ale jest selektywnie ;) (siary brak) i to bardzo. Reasumując, albo ja tutaj nie umiem jakoś tego lepiej wykręcić albo stockowe IR lepiej banglają. Niech się może też inni wypowiedzą.
Impulsy Sina sprawdzałeś live czy w nagrywkach ? Jeśli live to czego używasz jako odsłuchu ?

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
2 x powermixer + 4x15' (ca. 2000W) + Audio Technica
Testowane symulacje: Engl Savage, Engl Powerball, Diezel, Mark V

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Mnie interesowało czy działa ;) Teraz trzeba się skupić na tym jak działa!

Pozdrawiam.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Wszystko działa, najnowszy soft 16.04, zero problemów.

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@sinquestsound jak zawsze niezawodny :D Fajnie że w końcu wyjszło z tymi impulsami, czekam na jakieś próbkałke ze Sractala

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Dziś wysłałem próbkę przerobionych impulsów od SinMix'a, przerobiłem z dużą rozdzielczością na Axe FX II/II XL oraz osobno dla użytkowników Standard/Ultra. Muszę przyznać, że wiele z tych impulsów jest na prawdę bardzo dobra i często lepsza od standardowych, kilka wyjątkowo mi się spodobało i na pewno będę ich używał. Są impulsy bardzo pełne i nasycone jak i suche jak pieprz, dla każdego coś miłego. Zdziwiłem się jedynie jak bardzo mi się nie podoba to co zbiera PR30.

Mam nadzieję, że @sinquestsound wprowadzi je szybko do obiegu, za niewygórowaną cenę, bo serio warto je mieć.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Dziś wysłałem próbkę przerobionych impulsów od SinMix'a, przerobiłem z dużą rozdzielczością na Axe FX II/II XL oraz osobno dla użytkowników Standard/Ultra. Muszę przyznać, że wiele z tych impulsów jest na prawdę bardzo dobra i często lepsza od standardowych, kilka wyjątkowo mi się spodobało i na pewno będę ich używał. Są impulsy bardzo pełne i nasycone jak i suche jak pieprz, dla każdego coś miłego. Zdziwiłem się jedynie jak bardzo mi się nie podoba to co zbiera PR30.

Mam nadzieję, że @sinquestsound wprowadzi je szybko do obiegu, za niewygórowaną cenę, bo serio warto je mieć.
Nooo tak jak wspomniałem PR30 drogi w chuj i tak samo chu... brzmi z przesterowanymi gitarami - masakra jakaś! Jak ogarne temat to zrobie to paczke... Cena pozostaje ta sama czyli 10E będa stare impulsy + te nowe - ci co już kupili ! wersje sciagna ze sklepu na nowo paczke i beda mieli free update ;) Nie mam czasu ale moze ktos nagra jakies probki coby posluchac jak to gada ;) Dzięki za "czarną robotę"

Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@sinquestsound Jak wybierzesz impulsy które będą w sprzedaży, to mogę próbki porobić jakieś, ale nie teraz, bo by mi to chyba z tydzień ciągłego siedzenia zajęło, z taką ich ilością ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Nowe profile dodane do paczki, jak ktoś kupił to niech zassa raz jeszcze ze strony sklepu ze swojego konta i już ;)

http://www.brickwall.pl/store/index.php?id_product=20&controller=product

Pozdrawiam.

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Dziś wreszcie znalazłem trochę czasu i posiedziałem nad impulsami, postanowiłem zrobić to rzetelnie i przez trzy godziny piłowałem tylko impulsy DLki. Użyłem dwóch gitar ( MMAxis z BKP BlackHawk i BurnySuperGradeLP z BKPNailbomb ) oraz dwóch odsłuchów: monitorów EVE SC204 i słuchawek ATH M50. Wrażenia po pierwszym zetknięciu są ok. ale prawdziwe ja tych impulsów pojawia się gdy zaczynamy je porównywać ze swoimi ulubionymi ( w moim przypadku Asem recto, Catharsis preshigh, Ownhammer HGE - meski i engle, GH This One ) i tu szok impulsy Sina ( a przynajmniej jeden DL SM ALONE 1 ) w mojej opinii jest/są przynajmniej na tym samym poziomie co topowe firmówy. Wyżej wymieniony DL SM ALONE 1 wydaje się na ten moment być jednym z najfajniejszych impulsów z jakimi miałem do czynienia. Faktycznie impulsy zbierane flagowym SM57 są najlepsze ale wcale nie skreślałbym PR20 a nawet PR30 ( jeszcze znajdę dla nich miejsce  :) ). W DLce jest jeden drobny szkopuł, ma ona nieprzyjemny fizz ale do zlikwidowania, ja robię to filtrem notch w okolicy 3kHz . Sam sound określiłbym jako organiczny, konturowy, wyraźny i żywy , najfajniej banglał mi alone 1 z fractalowym wreckerem 2. Jutro zabieram się za Hesu i też skrobnę słówko o swoich odczuciach a może niedługo nawet coś zapodam z najciekawszymi IR ? Reasumując uważam, że absolutnie warto zainwestować tych parę euro w paczkę impulsów , które dadzą każdemu użytkownikowi Fractala mnóstwo radochy  :headbang:

Posty połączone: 13 Lis, 2014, 00:14:16
Dodam, że bardzo fajnie przy użyciu impulsów DL wyłaził charakter używanych wzmaków ( no ich symulacji rzecz jasna ) z którymi wyżej wymieniona albo się zaprzyjaźniała albo bezlitośnie odrzucała ( czyli jeszcze jeden element który przybliża nam cyfrowy świat ku rzeczywistemu ). Dobranoc   :)
« Ostatnia zmiana: 13 Lis, 2014, 00:14:16 wysłana przez lordgreg33 »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Moim zdaniem takie impulsi jak Messiah są podrasowywane i niby "mix ready" http://www.criticalcabs.com/ kupiłem go kiedyś i jakoś tak za "ładnie mi gada". Zawsze powtarzam że paczki i mikrofon > impuls daje 80% brzmienia. I nawet jak zestawiałem real wzmaka i symulacje X50 z impulsem który zrobiłem w tej samej pozycji co reamp - to w miksie miałem prawie to samo :p
Myślę że każdy coś tam znajdzie dla siebie DL - mi nie siedzi ;) PR30 jeszcze bardziej. Ale to już nie "moja wina" ;) Dzięki za opinie Panowie. Może jeszcze coś wymyślę coby tu poprawić itd...

Pozdrawiam.

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Zacząłem od DLki w myśl zasady najlepsze zachowam na koniec  :) , choć jest jak mówię - alone 1 pozostanie ze mną na dłużej. PR30 jest specyficzny ale obsługuje częstotliwości , które w miksie mogą okazać się do wykorzystania choćby jako ślady dubli, czas pokaże. Dziś czas na hesu a w weekend zabiorę się za meskę, na którą ostrzę sobie zęby ponieważ mam taką fizycznie i ciekaw jestem konfrontacji.

Posty połączone: 13 Lis, 2014, 11:46:45
Co do impulsów Messiah, które też posiadam wypadły mi one wczoraj w testach najgorzej, bułowate , z przeogromną ilością zupełnie niepotrzebnego dołu ( poza messiah 3 ). A wcześniej wydawały mi się takie zajebiste  ;D Sin wymyślaj i kombinuj i dziel się bo robisz dobrą robotę !!! Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 13 Lis, 2014, 11:46:45 wysłana przez lordgreg33 »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Co do impulsów, to myślę @lordgreg33 , że jeśli zacząłeś od DL, to wcale nie od najgorszego, mi chyba najbardziej się te podobają, szczególnie PR20 ON i SM57 Alone2 ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Okaże się jak przetestuję wszystkie, być może będzie jak mówisz...

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
No pewnie, każdy lubi nie co inne klimaty, DL są najbardziej uniwersalne, HESU podobne do DL, ale mają fajną (lub nie, jak dla kogo) górkę, taką gruzowatą, fajnie, bo prawdziwa paka brzmi podobnie. MESA jest tu najbardziej klasyczna, potężna, szeroka, i myślę, że świetna do mixu, na live raczej do wolniejszych rzeczy, niż do ekstremów jakie zwykle gram. Takie moje wrażenia.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Panowie wszystko się okaże jak zrobicie ten sam numer na różnych IR i zmiksujecie. Po dopaleniu sumy, jakiś master wyjdzie to czego teraz nie słychać - zaufajcie mi. I wtedy się okaże które siedzą najlepiej w miksie przebijają się nie siarzą itd... A i tak wszystko zależy od własnych preferencji i tyle ;)

Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Przetestowano na Axe FX Standard/Ultra, działa.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2014, 23:29:14
wysłana przez ITHMW
21 Odpowiedzi
4680 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2015, 23:24:08
wysłana przez sinquestsound
29 Odpowiedzi
8659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2018, 21:12:50
wysłana przez Pneumonia2
0 Odpowiedzi
1627 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2018, 10:32:53
wysłana przez Stivo2005
7 Odpowiedzi
1726 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2023, 18:39:48
wysłana przez Orange