Autor Wątek: Wybór kolumny 212, Mesa, Hesu, Buzzaro czy?  (Przeczytany 8661 razy)

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
buzzaro chyba lepiej gada od hesu, chciałbym jeszcze zobaczyć porównanie buzzaro vs mesa

To jest gitarowa paczka. Nie da się ocenić po jutubie. Trzeba a) poczuć na własnej skórze b) połazić wokół niej. Mikrofon zbierający z paczki, czy nawet z pomieszczenia, to tylko jedna "migawka" z całego spektrum brzmienia kolumny. Warto zapoznać się bliżej - paczki Mesy są często w R'nRach, obadaj.
Jak się mieszka na zadupiu to trzeba wierzyć forumowym kolesiom albo brać w ciemno :D

Offline mahon72

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Podjedz do Koszalina . Mam  w jednym miejscu engl horizontal pro  , engl vertical pro  , hesu demon, hesu v30, mlc v30. Mesa Przed chwilą była ale wyjechała. Moje typy .
1  - Mesa, Engl x2
2  - Mlc , Zilla
3 - Hesu v30, DL 
4-  Hesu Demon
5  - Laboga
Buzarro - dawno grałem nie pamiętam .
Jeśli chodzi o Hesu. Teraz robią zdaje się ze sklejki z głośnikami Demon.  Jakiś czas temu robili ze sklejki i płyty , podobnie jak DL i Laboga czy Engle w wersji standard. Także paczki Hesu z różnych okresów , będą brzmiały inaczej .
Jest jeszcze jedna ciekawa paczka na której graja chłopaki z Materii. Fender Super-Sonic 212 BK. To jest paczka dość płytka , na v30 dodatkowo podzielona w środku . Sporo mniej basu jak konkurenci . Miałem okazje kilka razy robić ich koncert i te fendery tam pasują idealnie.  Można obczaić np Woodstock i zobaczyć jak im to gada. pzdr

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
Podjedz do Koszalina . Mam  w jednym miejscu engl horizontal pro  , engl vertical pro  , hesu demon, hesu v30, mlc v30. Mesa Przed chwilą była ale wyjechała. Moje typy .
1  - Mesa, Engl x2
2  - Mlc , Zilla
3 - Hesu v30, DL 
4-  Hesu Demon
5  - Laboga
Buzarro - dawno grałem nie pamiętam .
Jeśli chodzi o Hesu. Teraz robią zdaje się ze sklejki z głośnikami Demon.  Jakiś czas temu robili ze sklejki i płyty , podobnie jak DL i Laboga czy Engle w wersji standard. Także paczki Hesu z różnych okresów , będą brzmiały inaczej .
Jest jeszcze jedna ciekawa paczka na której graja chłopaki z Materii. Fender Super-Sonic 212 BK. To jest paczka dość płytka , na v30 dodatkowo podzielona w środku . Sporo mniej basu jak konkurenci . Miałem okazje kilka razy robić ich koncert i te fendery tam pasują idealnie.  Można obczaić np Woodstock i zobaczyć jak im to gada. pzdr
chętnie bym wpadł i ograł gdyby nie te 500km :D, ale wyboru już dokonałem, będzie to mesa horizontal 212,  jak ktoś ma do oddania to chętnie przytulę :p

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Mesa się sprawdzi. Mam 4x12 i gada to razem zajebiście.

2x12 evh też fajne, ale inne. Co kto lubi
No pain No gain !

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Podjedz do Koszalina . Mam  w jednym miejscu engl horizontal pro  , engl vertical pro  , hesu demon, hesu v30, mlc v30. Mesa Przed chwilą była ale wyjechała. Moje typy .
1  - Mesa, Engl x2
2  - Mlc , Zilla
3 - Hesu v30, DL 
4-  Hesu Demon
5  - Laboga
Buzarro - dawno grałem nie pamiętam .
Jeśli chodzi o Hesu. Teraz robią zdaje się ze sklejki z głośnikami Demon.  Jakiś czas temu robili ze sklejki i płyty , podobnie jak DL i Laboga czy Engle w wersji standard. Także paczki Hesu z różnych okresów , będą brzmiały inaczej .
Jest jeszcze jedna ciekawa paczka na której graja chłopaki z Materii. Fender Super-Sonic 212 BK. To jest paczka dość płytka , na v30 dodatkowo podzielona w środku . Sporo mniej basu jak konkurenci . Miałem okazje kilka razy robić ich koncert i te fendery tam pasują idealnie.  Można obczaić np Woodstock i zobaczyć jak im to gada. pzdr
chętnie bym wpadł i ograł gdyby nie te 500km :D, ale wyboru już dokonałem, będzie to mesa horizontal 212,  jak ktoś ma do oddania to chętnie przytulę :p

Mam stiletto 2x12 na V30 i MC90 :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
6330 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2013, 22:14:01
wysłana przez shortt
128 Odpowiedzi
57431 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2019, 14:57:41
wysłana przez sinquestsound
20 Odpowiedzi
4219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2014, 21:29:15
wysłana przez ITHMW
56 Odpowiedzi
16324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2021, 01:42:57
wysłana przez MadYarpen